Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Premješteno iz teme: Pomognite nam u testiranju virtualne burze i osvojite nagradu


Ne znam, ali sugeriram da postavite pitanje na temi Pitanja za moderatore.

da,možda ćete se udostojit odgovorit dogodine….dobro Vi znate o čemu ja pričam,baš gledam sada tema je otvorena prije sat vremena a privelegirana forumašica je još jučer dobila čin….i gle čuda danas nema čina niti je na listi….


Moderatzor, kad ću ja biti odmoderiran?To što puno ne pišem nije valjda grijeh?
Tu vidim neke članove nedavno logirane pišu čiste spam postove bez problema.
Kako to

kao i u stvarnome zivotu tako i u virtualnome ……nepravda je svuda oko nas
Vasi postovi i vase djelova dobro ste primjetili kao sto uostalom i sve dobro primjetite da ste jos moderirani a da neki kolege sto su se takorekuc juce ulogirali pisu bez da su moderirani…………..to je nas novi bozicni paket poklon novim clanovima foruma kako bi sto vise ljudi privukli da pisu
Vas cemo staviti sljedeci tjedan u fokus promatranja i stoga Vas molimo da i dalje ne oscilirate kako kvalitativno tako i kvantitativno sa svojim postovima
pofuk
p.s. ako nije tesko zamolio bih Vas za jednu uslugu
kako je mene Vjeko zamolio da 27.12.pazim na forum jer on ide na izbore ja vas molim da glasate umjesto mene jer ja moram paziti na forum
unaprijed hvala

pofuk ovdje
ja bih molio moderatore da malo zesce rade svoj posao koji usput receneo fantasticno rade
gledajte sta se desilo
dobio sam na privat dosta poruka nezadovoljnih forumasa da pojedini forumasi vrse estradizaciju foruma stoga Vas molim da na to pripazite kako bi forum i dalje zadrzao ovaj nivo kvalitete kako ekonomske tako i estradne
unaprijed hvala
pofuk

PITANJE
zasto ste mi 03.12.u rano poslijepodnevnim satima obrisali jedan post????
nemogu se sjetiti o cemu je govorio i na kojoj temi ali sam sada kao i svake nedjelje u ovo doba radio po svojoj biljeznici pregled koliko ste mi postova objavili i u toj inventuri mog prosinackog djelovanja na forumu sam nasao da ste mi izbrisali,mozda opravdano,mozda neopravdano jedan post
molio bih odgovor
unaprijed hvala
pofuk

jedna za moje moderatore
http://www.youtube.com/v/0wXiJgCRH4Y&hl=en_US&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/0wXiJgCRH4Y&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

Bok.
Mene zanima,zbog čega se brišu moj postovi,di pišem da LKPC po meni vrijedi 200-300 kn.
Mislim da bi se ta firma mogla i ugasiti,isto kao i P.D.
Osobno znam da su protiv vas podneseni neki optužni prijedlozi.
Radi se o Forexsu,vjerujte niste vi nedodirljivi,ruka pravde je spora al dostižna.
Kad krene pravosuđe da radi,naći ce te se vi sa mnogim optužbama protiv vas,neke nece proc al neke bi mogle.Odštete baš nece bit male,vjerujte mi.
Vrijeme je saveznik pravde,al i ljek nepravde.
Vjerujte mi.

Tien Yowaju 1861-1919


Bok.
Mene zanima,zbog čega se brišu moj postovi,di pišem da LKPC po meni vrijedi 200-300 kn.
Mislim da bi se ta firma mogla i ugasiti,isto kao i P.D.
Osobno znam da su protiv vas podneseni neki optužni prijedlozi.
Radi se o Forexsu,vjerujte niste vi nedodirljivi,ruka pravde je spora al dostižna.
Kad krene pravosuđe da radi,naći ce te se vi sa mnogim optužbama protiv vas,neke nece proc al neke bi mogle.Odštete baš nece bit male,vjerujte mi.
Vrijeme je saveznik pravde,al i ljek nepravde.
Vjerujte mi.

bok
kao prvo ispricavam se sto Vam tek sad odgovaram ali sam morao po zavrsetku trgovinskog dana na zse uhvatiti malo čistog vazduha jer mi je bilo jako lose gledajuci kako mi curi portfelj pa sam skoknuo do bajakova i sad sam se tek vratio
da predjemo na stvar
Vi kao bebi forumas ste u segmentu promatranja makar odredjeni dio moderatorske zajednice ima misljenje da Vas odma treba pustiti sa lanca u eter kako bi bili protuteža onima koji kazu da lkpc ovaj trenutak vredi iznad 2500 kn
smirite zivce jer i sami uostalom znate da ste popularan korisnik unutar zajednice i da vas ljudi iznimno cijene sto uostalom mozete vidjeti u trecem kvadratu(kvadrat odmah do Vase dude)
daklem …….po Vasem cijenjenom imenu i prezimenu zakljucujem da ste porijeklom sa dalekog istoka i pretpostavljam da Vam nisu nepoznate istocnjacke metode, koje se koriste kad boli duša tijelo i glava ,pocev od svjetski poznate ŠIN ČINA preko raznoraznih lokalnih metoda podrucja poput zemalja tzv.zlatnog heoinskog trokuta ,do tibetantskih metoda sto ih zagovara potparol dalaj ljame svjetski poznati zavodnik pritivomen zena Rikardo Djir
moj savjet je da nam svima na forumu pomognete objasnjavanjem i prakticiranjem tih metoda da se malo smirimo jer sam primjetio da smo u zadnje vreme svi pomalo nervozni na čelu samnom
kao sto ste i sami napomenuli da je vrijeme saveznik pravde al i ljek nepravde znate da cemo Vas uskoro odmemorirati ali morate i nas razumjeti jer mi se vise drzimo anglosaksonskih nacela a jedno od osnovnih glasi PEJŠNS PEJS VEL ili kako bi moja baka rekla STRPLJEN SPASEN
zelim Vam mirne snove i uspjesan sutrasnji dan na burzi,a sto se tice fer cijene LKPC to prodiskutirajte na privat sa forumasima koji su u tu dionicu upuceni kako nebi utjecali da cijena padne na 200-300 kn.
pofuk


Bok.
Mene zanima,zbog čega se brišu moj postovi,di pišem da LKPC po meni vrijedi 200-300 kn.
Mislim da bi se ta firma mogla i ugasiti,isto kao i P.D.
Osobno znam da su protiv vas podneseni neki optužni prijedlozi.
Radi se o Forexsu,vjerujte niste vi nedodirljivi,ruka pravde je spora al dostižna.
Kad krene pravosuđe da radi,naći ce te se vi sa mnogim optužbama protiv vas,neke nece proc al neke bi mogle.Odštete baš nece bit male,vjerujte mi.
Vrijeme je saveznik pravde,al i ljek nepravde.
Vjerujte mi.

Ovo je istina što govori kolega Tienanmen, nemam trenutno nikakvih dionica, ali me čisto teoretski zanima zašto se na nekima može pisati da će sa 500 kuna na 50, a za neke poput te koju je Tiennamen naveo ne može??

I dajte to malo elaborirajte.Jel to u dogovoru s nekim interesnim skupinama ili sasvim slučajno njihove postove propustite?
Hvala

Since 1923

jedina interesna skupina za koju se moderatori vezu to su oni sami
izmedju sebe procjene koliko dionica vrijedi,bez obzira da li je imaju ili ne i onda u eter pustaju postove koji imaju u sebi po njima izrazenu fer cijenu dionice kako nebi doslo do manipulacije cijenama odredjene dionice……….
pofuk


jedna za moje moderatore

ajd onda i od mene jedna… http://tinyurl.com/fjodor-diluks
mozda je malo zesca, ali uvjeren sam da je bas onako, po njihovom ukusu [wink] [kiss]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Bok.
Mene zanima,zbog čega se brišu moj postovi,di pišem da LKPC po meni vrijedi 200-300 kn.
Mislim da bi se ta firma mogla i ugasiti,isto kao i P.D.
Osobno znam da su protiv vas podneseni neki optužni prijedlozi.
Radi se o Forexsu,vjerujte niste vi nedodirljivi,ruka pravde je spora al dostižna.
Kad krene pravosuđe da radi,naći ce te se vi sa mnogim optužbama protiv vas,neke nece proc al neke bi mogle.Odštete baš nece bit male,vjerujte mi.
Vrijeme je saveznik pravde,al i ljek nepravde.
Vjerujte mi.

Kolega jeste li dobro?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Gospodine moderator

Pišem objektivno i konstruktivno. Imam staža u ulaganju više nego polovica foruma.
Položen ispit za ovlaštenog upravitelja mirovinskim fondom. Imam pretplatu na vaše tiskano izdanje te licencu za sistematskog internalizatora.

Zašto sam ja moderiran?!

rekla mi je Đurđa iz redakcije da imam sve preduvijete za odmoderiravanje.

Molim objašnjenje…

The mind is a terrible thing to taste

New Report

Close