Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

………ja sam……………..
spavas……….
ti spaaavaaas………………
ali ne sanjas mene jer sam to stvarno ja,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pofuk
cuj i ja sam iso spavati prije 4 sata ali nisam jos odmemoriran kao ti pa nemogu zaspati
mislil sam si da me u bozicnom duhu odmemoriras onak iz duse
evo da ti bude lakse evo ti i poticaj
http://www.youtube.com/v/CaP0hTH1beU&hl=en_US&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/CaP0hTH1beU&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
….ti spavas……….nastavi dalje spavati
lahki ti ostatak noci zelim
pofuk

Jedno pitanjce za moderatore, ako se moze uvesti ili vec postoji pracenje IP adresa.Vise je nego ocito da neki korisnici imaju po nekoliko nickova, a to nije nikako lijepo.Primjetio sam da se cak i medjusobno prepucavaju, a to vec spada u ozbiljan poremecaj.Sve napisano je u najboljoj namjeri da forum bude bolji.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Jedno pitanjce za moderatore, ako se moze uvesti ili vec postoji pracenje IP adresa.Vise je nego ocito da neki korisnici imaju po nekoliko nickova, a to nije nikako lijepo.Primjetio sam da se cak i medjusobno prepucavaju, a to vec spada u ozbiljan poremecaj.Sve napisano je u najboljoj namjeri da forum bude bolji.

to kaj se nickovi istog korisnika međusobno prepucavaju je ozbiljan medicinski problem, problem foruma je kad počnu pucati po drugima.

pitanje za Vjeku: ima li razloga zasto je moja poruka od veceras izmedu 18 i 19 nije bila objavljena na temi ADPL-R-A??? poruka nije bila nista osim informativna s prilogom stanja k/p.
mislio sam pitati koliko traje status da se odredenog korisnika moderira i koji su kriteriji no to je bilo dok nisam vidio ovu temu i shvatio da to svi zicaju a pofuk je odlucio nabijati postove i privatizirati si temu.

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

@mi5

Ovo prvo pitanje mi je malo nejasno jer zadnji post na temi ADPL je vaš u 18:01.

Suricata suricatta



@mi5

Ovo prvo pitanje mi je malo nejasno jer zadnji post na temi ADPL je vaš u 18:01.


znam, upravo zato se i cudim jer nakon toga sam do 19h postao jos jednu poruku a sada vidim da je nema… [sad]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


pitanje za Vjeku: ima li razloga zasto je moja poruka od veceras izmedu 18 i 19 nije bila objavljena na temi ADPL-R-A??? poruka nije bila nista osim informativna s prilogom stanja k/p.
mislio sam pitati koliko traje status da se odredenog korisnika moderira i koji su kriteriji no to je bilo dok nisam vidio ovu temu i shvatio da to svi zicaju a pofuk je odlucio nabijati postove i privatizirati si temu.

prvo isprika ako sam ista pribatizirao kako 90 tih tako i ovdje na forumu
drugo nisam nista privatizirao 90 tih niti imam namjere ista privatizirati ovdje na forumu
trece pisem na ovoj temi jer mi drugdje nije dozvokjeno pisati
cetvrto pisem na ovoj temi iz nuzde zato sto Gospodinu Vjeki ne radi privat sanducici pa mi ne odgovara na moje molbe i pitanje
peto Vjeke momentalno nema pa cu Vam ja odgovoriti
sesto dobro je da ste napisali taj post na adpl
sedmo to se nemoze shvatiti kao informativni prilog jer ste napisali stanje kupnje a bilo je 18h i 17 min pa je to irelevantan podatak je bu sutra zasigurno drugacije izgledalo
osmo pratimo Vase postove i uskoro mozete ocekivati da cemo Vas odmemorirati jer ce Vam sutra biti rodjendan i to prvi od kako ste dosli na ovaj forumski svijet
deveto nemojte na forumu nista osobno shvacati
deseto sad ce opet ispasti da zelim privatizirati ovu temu ali ja samo zelim svojim prijateljima izaci u susretž
jedanaesto to bi bilo sve za sad
rezerva javim se posle
druga rezerva prijatna vece i po mojem skromnom misljenju ako ste u adpl dobro ste napravili jer su sad tvrtku postavili na zdravo temelje,otpustili nesto radnika ,poslove imaju sklopljene,javili su se i drugi interesenti osim trezora za kupnji,svojedobno je rusi dokapitalizirali po negde oko 280 kunica i to sa zivom lovom i sto je NAJBITNIJE ja opet nisam vidio da ce dionice ici gore i nisam kupio ali mislim da je i ova cijena ok i da se na njoj da zaraditi jer je fundamentalno dionica podcjenjena za razliku od drugih,fondovi mogu iznad cijene od 89,64 kuna ulaziti
rezerva druge reterve sad cemi na kraju moderatori ovo prebaciti na adpl temu i opet ce se desiti da cu i dalje biti moderiran
pofuk

odgovori(bez brojeva):
za pocetak hvala na trudu, podrsci, info i sl… uz to sam se izvrsno zabavio jer stil pisanja vam je bas ok. e sad sto se posta tice samo sam htio info jer nemam volje vise pisati ako ja pisem da nekome dam posla da to brise.. htio sam da se danasnji status zabiljezi i zapamti a da i drugi vide stvarnu situaciju. ono sto ce se ujutro promjeniti je samo mozda nekoliko dodatnih naloga na prodaji pa ce im izaci iz vidokruga onaj sijaset (a u biti vecina) prodajnih naloga iznad 200 tj 300 krznenih koji mislim da se nece maknuti. sto se pracenja postova tice i odmoderiranje tice ako je uistinu tako onda super no ovaj datum registracije je samo rezultat moje ljenosti. naime, forum pratim jos od 2006/2007 ali nisam se htio prepucavati i nisam imao inspiracije za pisanje pa je sve ostalo samo na statusu gosta. na forumu ne shvacam nista osobno no zelim prekinuti ono sto je uzaludno i ako nema smisla. uostalom ne postam info koje imam iz razloga da drukam vec iz postovanja i zahvale prema kolegama koji su prije meni i drugima nesebicno dijelili info koje nismo mogli tako lako dobiti. eto sad kad smo sve raspravili mogu povuci da privatizirate ovu temu i zahvaliti na izlazenju u susret.jesam u adpl i mogu ozbiljno ustvrditi da mi je to negdje druga ili treca najbolja investicija ove godine ali definitivno najdraza. za kraj jos samo mala ispravka jer br. izdanih dionica ako ne grijesim je 4.199.584 a kako bi mcap bio 350 miljona treba nam cijena od 83.35 krznenih sto smo presisali da bi fondovi mogli ponovno poceti ulaziti nakon ljetnog izlaska na 40-ak. I naravno mogu jednom kada je kupe dokupljivati mogu sve do 71,5 krznenih bez nove obveze rasprodaje [thumbsup]

respect!

p.s. 100tka za trud i izlazenje u susret ako je to bilo upitno

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

oh hvala Vam najljepsa
hvala i na ispravkama jer ste u pravu…..sad sam gledao na zse i koliko ima dionica ali nisam stigao izracunati prag jer nemam kalkulator pa sam isao na pamet racunati
moram Vam samo jos jedanput naglasiti da Vam je sutra rodjendan na ovome svijetu jer mi na forumu ne gledamo kad je forumas začet(makar neke forumaske struje misle da forumaski zivot nastaje začečem i mozda su u pravu) ali ja vidim da ste dosli na forum 11.12. i zato Vam zelim sretan sutrasnji rodjendan
kaj se tice adpl i cijene kak ce se kretati sve zavisi koliko ima drhtavih rucica ali kako mislim da ih nema previse cijena bi mogla ici uskoro dosta gore samo iskreno ko je vise tu pametan da zna kaj bu se desilo na nasoj burzi
kaj se tice fundamenata i plana firme podcjenjena je sigurno dionica ali opet napominjem da cemo sljedecih dana biti pametniji………ako dojde u fokus ulagaca standardno da ce prodavacii podizati svoje apetite i cijenu prema gore to se vec vidjelo zadnjih dana pa me je i cudilo zakaj je plavi rekao neki dan da je kratio a bio je ocigledan trend rasta dionice jer se cak vidjelo na grafu oko cijene 75 ili 76 da je MACD probijo liniju otpora
pofuk
pofuk

kolega pofuk, rodos mi prode a moderiranje ostalo kao i do sada.. jel mogu zamoliti da to mozda malo podmazete ili da se odustanem nadati?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


kolega pofuk, rodos mi prode a moderiranje ostalo kao i do sada.. jel mogu zamoliti da to mozda malo podmazete ili da se odustanem nadati?

ja cu svakako dati sve od sebe ma sta to znacilo
pofuk
budite sigurni da cu svojim ugledom jer novaca nemam garantirati za vas na visim istancama

Moderatzor, kad ću ja biti odmoderiran?To što puno ne pišem nije valjda grijeh?
Tu vidim neke članove nedavno logirane pišu čiste spam postove bez problema.
Kako to

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

New Report

Close