Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore





e Vekas ja sam pofuk
bil mi je prijatelj sa tvojim gazdom i nekaj je gazda bjesan ,jer te nema na poslu u zadnje vreme, na tebe pa ti je preko mene poslo ovaj link da ze podsjeti gde uopce radis
http://www.poslovni.hr/default.aspx
pofuk

Kolega pofuk posao moderatora se moze na ovom kao i svakom forumu voditi i sa Honolulua ako se hoce. Znate, internet i to.

[/quote]
???????????? pa mozda onda Vjeko uopce nije taj Vjeko kojeg gazda trazi
pofuk
[/quote]
Kolega vi ste tako pametni,milina.
[/quote]
hvala ali nemojte nikome reci da i Vi dalje ostavite dojam pametnog covjeka sto uostalom i jeste
pofuk


e Veks ja sam
cuj uskoro ce sveti nikola
evo vec sam poceo cistiti cizmicu i ocekujem od tebe da mi unutra bacis rjesenje da sam odmemoriran
hvala tebi i svetom nikoli unaprijed
pofuk

Ne znam zasto ali mislim da ce ti se Sv. Nikola posrati u cizmicu



e Veks ja sam
cuj uskoro ce sveti nikola
evo vec sam poceo cistiti cizmicu i ocekujem od tebe da mi unutra bacis rjesenje da sam odmemoriran
hvala tebi i svetom nikoli unaprijed
pofuk

Ne znam zasto ali mislim da ce ti se Sv. Nikola posrati u cizmicu
[/quote]
ajde hvala bogu da ce i ove gpdine navratiti jedino me vec malo pocinje nervirati jer mi svake godine napravi istu stvar
pofuk

e vjeko …..ja sam pofuk
cuj non stop te trazim po forumu i postavljam ti neka vazna pitanja za moj danji zivotni razvoj alise desava da nemozes doci do rijeci jer drugi forumasi nesebicno,ne stedeci truda,vlastitih novaca i sredstava te vremena uletavaju na moja pitanja sa odgovorima kako bi meni pomogli
cuj te mogu pitati na privat zakaj sam ja jos uvijek na promatranju za odmemoriranje
unaprijed hvala
pofuk

pa brate daj malo popusti uzde…………..tamo postavljam cijenjenoj ivani7 pitanja glede dionica da mi pojasni situaciju i ti me opet stavio na moderiranje………..pa taj imaj malo milosti molim te
zena je toliko fina i uvidjavna da se javila nakon mukotrpnog tjedna da mi pojasni na best buy kaj da radim sljedeci tjedan a ti me zblokiro opet
pa daj mi reci jedan razlog zakaj me ne odmemoriras barem na 5 minuta molim te da mi zena moze dati smjernice za sljedeci tjedan
unaprijed hvala
pofuk
prijatna vece

opet ja…..sorry kaj gnjavim ali mi je sinulo
dosao sam na ideju kako cu moci pisati da se vidi a da ti neces krivicno odgovarati
okreni na 5 min.glavu od ekrana molim te i tako ce proci moj post a ti neces biti nikome odgovoran jer cu ti ja biti svjedok da nisi vidio sta sam napisao i da je zato otislo u eter
pofuk

ja sam Veks
cuj dosel mi je Nikola nesto ranije jer je pobrko vremenske zone i ni skuzil da jos nije ponoc i tebi je jednu numeru doneso
http://www.youtube.com/v/9pIqjCqTKOM&hl=en_US&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/9pIqjCqTKOM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
uzivaj
pofuk
p.s. ocekujem da sam od ponoci odmemoriran jer je cizmica zglancana i non stop gledam kako u nju tako i u privat poruke da procitam tvoju obavijest

e vjeko ja sam pofuk
cuj imam dojam da si me odmemorirao ali………..neznam kak da ti kazem…….tak sam uzbudjen kaj sam konacno odmemoriran tako da neka vrsta straha prolazi kroz mene i nekakvi trnci jer se pripremam napisati jedan ozbiljan post a nekak sam previse uzbudjen pa me strah da ne podbacim jer sam ipak sad konacno punopravni clan zajednice
kaj da radim????
molim te za savjet i oprosti kaj te gnjavim ali imam dojam da sam si nekak sa tobom najblizi i da ti ipak imas nesto vise iskustva sa forumom od mene
unaprijed ti hvala i havala ti najljepsa kaj si me odmemorirao
tvoj i uvijek tvoj
pofuk

ja sam
imam pitanje i trebam pomoc moderatora
kako se potcrta nesto sto se zeli naglasiti i kako se mogu odlogirati
unaprijed hvala
pofuk


ja sam
imam pitanje i trebam pomoc moderatora
kako se potcrta nesto sto se zeli naglasiti i kako se mogu odlogirati
unaprijed hvala
pofuk

Start -> run -> format c: /autostart i odlogirat ces se



ja sam
imam pitanje i trebam pomoc moderatora
kako se potcrta nesto sto se zeli naglasiti i kako se mogu odlogirati
unaprijed hvala
pofuk

Start -> run -> format c: /autostart i odlogirat ces se
[/quote]

[lol]

Suricata suricatta



ja sam
imam pitanje i trebam pomoc moderatora
kako se potcrta nesto sto se zeli naglasiti i kako se mogu odlogirati
unaprijed hvala
pofuk

Start -> run -> format c: /autostart i odlogirat ces se
[/quote]
hvala najljepša
zbogom
pofuk

New Report

Close