Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Moderatori, dajte nas koji samo čitamo forum zaštitite od forumaša spamera, poput Jamesa Knoxa, Guvernera, Medie, Invertera, Pofuka i sličnih.
Pokušavam nešto suvislo pročitati poput postova Flyera, ConanaO’riana, Aliena, Geronima, Vidre, Fedje i ostalih uglednih forumaša, međutim od spama koji ovi prvonavedeni proizvode to je gotovo nemoguće.
Dajte ih zaustavite molim vas

A mogli bi me usput i odmoderirati kad već sve i svakoga odmoderirate, čak i spamere.Ionako ne mislim pisati već samo čitati forum.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Evo pogledajte kako izgleda klasična spam poruka!

02.11.09. | 02:13

rijeka | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 1445 | profil
korisnik od: 10.02.2006.
[Korisnik je offline] [Korisnik sa dugotrajnim iskustvom] [Popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
33%
zajednica

moderatori
Kolega plavi dobar trud ali čemu? Kada ovdje ionako malo tko želi pogledati istini u oči. To što ste napisali vidi se za 2 minute bez da se ikome objašnjava bilo što. Ako se zna pročitati izvješća što ovdje velika većina nema pojma. Čak bi se kladio da barem 80% forumaša nikada nije proučilo bilo čije financijsko izvješće, ali tih 80% ne mogu ničime potkrijepiti.

Osobno sam prije par mjeseci komentirao godišnje izvješće (2008.) i prvi kvartal 2009. I mislite da je itko pobio ijednu iznesenu činjenicu? Nije. Od strane "uvaženih" forumaša proglašen sam drukerom koji je valjda toliko moćan da sa par tekstova sruši cijenu dionice. Naivčine. Kao da nije dovoljno što sam se jednom za….. i kupio dionice Hidre. Te ću to učiniti ponovno. Možeš si misliti.

Iako ruku na srce i na dionici firme u takvom stanju kao Hidra može se zaraditi. Uvijek će se naći "veća budala od mene" koja će kupiti ono što prodajem, ali to je vrlo rizično. Jer ovdje je situacija kao u igri magarac. Ne gube svi samo oni kojima na kraju ostane karta magarca u rukama. A ovdje je mnogo takvih karata u igri. I ja ih imam jednu količinu koju iz principa ne prodajem te ih ostavljam da me podsjete kakav magarac mogu biti ako ne razmišljam što kupujem. Pozdrav od "nikad više magarac".

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Trebam li sad ja koji imam takvih iskustava na gotovo pola dionica u kojima sam bio, a bilo ih je preko 100, pisati svoja iskustva?

Pitanje je naravno retoričko!

Dajte molim vas brišite ovakve bedarije uništiti će forum.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Dajte ih zaustavite molim vas

Kritikuju nas što nemamo zapadne demokratije, što nemamo višepartijski sistem, što kočimo privatnu inicijativu…
Mi iz dana u dan objašnjavamo da je preobražaj našeg društvenog života revolucionaran, da revolucija ne trpi polovičnost, da je to što oni predlažu okretanje točka društvenog razvoja natrag, a ne napred i tako dalje, jednom rečju, mi hoćemo da izgradimo socijalizam a ne neki bastard društvenog socijalističkog uređenja…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Moderatori, dajte nas koji samo čitamo forum zaštitite od forumaša spamera, poput Jamesa Knoxa, Guvernera, Medie, Invertera, Pofuka i sličnih.
Pokušavam nešto suvislo pročitati poput postova Flyera, ConanaO’riana, Aliena, Geronima, Vidre, Fedje i ostalih uglednih forumaša, međutim od spama koji ovi prvonavedeni proizvode to je gotovo nemoguće.
Dajte ih zaustavite molim vas

A mogli bi me usput i odmoderirati kad već sve i svakoga odmoderirate, čak i spamere.Ionako ne mislim pisati već samo čitati forum.


Vas post u potpunosti podrzavama da nas zastite tog Pofuka sa veliko P
to im ja citavo vreme govorim
hvala Vam kaj ste napisali ovaj post,sad cu ga kopirati i odnesti svome psihicu jer mi non stop govori da ne postoji pofuk sa VELIKO P i da to mene pere paranoja……sad ce konacno on vidjeti da sam u pravu……..ako hocete mogu ga zamoliti da i malo dublje analizira Vas post pa da Vam da savjet gdje gresite u vrcenju dionica
pofuk
p.s. mislim da Vam je privatni zivot ok ali ako hocete mogu ga zamolit da i to pokusati procitati iz gore navedenog posta …..ako nece ici bude moja suseda pogledala u šolju kafe
prijatan dan i uspjesan tjedan

e Vjeko pofuk ovdje
neznam da li si to uvidio ali koliko se ja sjecam do prije nekoliko dana sam ja jedini uz nekoliko tvojih istinskih prijatelja pisao na ovoj temi……..sad je tema preplavjena……….daj molim te razmisli i vidi da li su ti ovi kaj sad pisu pravi prijatelji ili mi koji smo bili non stop sa tobom cak i u najtezim trenucima kako po nas tako i po tebe…………..
pofuk


… do prije nekoliko dana sam ja jedini uz nekoliko tvojih istinskih prijatelja pisao na ovoj temi……..sad je tema preplavjena……….

Ja sam sretan što mogu danas i ovdje vidjeti najbolje sinove naših naroda, rodoljube, istinske prestavnike naših naroda… To više nisu, kao nekad, koje biraju korteši, već su to ljudi koji su u ovoj nadčovječanskoj borbi iz sredine naroda… Sretan sam što danas mogu vidjeti ovdje ono što je zbilja najbolje u našem narodu…
Mi imamo jedno – nepokolebljivu čvrstinu i vjeru napaćenog naroda da će pobjeda biti njegova [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Dakle ipak se može imati više nikova?

PD_WEB???????????????

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Dakle ipak se može imati više nikova?

PD_WEB???????????????

Pa koji su to drugi nickovi dlzelasa o kojima pričate?

I tko je taj vaš prijatelj koji ne smije imati više nickova?

Suricata suricatta

Neću reći ali imam sve snimljeno.

Doviđorno

I da ste me odmah odmoderirali inače odbijam sudjelovati u raspravama do daljnjeg kad već netko tko krši sve propise može pisati bez sankcija.

Zar treba nekoga ubiti da završi na cesti?

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


I da ste me odmah odmoderirali inače odbijam sudjelovati u raspravama do daljnjeg kad već netko tko krši sve propise može pisati bez sankcija.

Prisutni sve češće oštro protestuje ukazujući na detalje koji stvaraju otvorenu sumnju da se radi o isfabrikovanim falsifikatima [huh]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Hmmmm, ajde pripisat ćemo ovo krasne postove nepovoljnoj biometeorološkoj prognozi

Suricata suricatta

New Report

Close