Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

ja sam
pofuk
moderatori pa kaj se to desava u zadnje vreme???????? nis mi nije jasno
meni 2 ,3 dana bilo lose ,jer sam opet na burzi svojom greskom dobio po piksi, i reko sam sebi uzmi si malo odmora jer vidis da nisi normalan kaj radis…………i sad ja kernuo citati poostove i imam kaj vidjeti…….kao da su se gotovo svi zakrvili………neverovatno…………..dajte molim Vas mi recite kaj se to desava???????? umjesto da smo svi kao jedna velika fina familija slozni……….ma cak nemaoramo biti ni slozni u razmisljanjima ali bi ipak buduci da dosta vremena provodimo zajedno u ovom virtualnom svijetu trebali imati vise obzira jedni prema drugima,pocev od mene…….mi se medjusobno da ne kazem sta radimo
uzas
pofuk

Cjenjeni moderatori!
Zašto se meni preporuke sell/buy brišu dok se nekim drugim članovima dopuštaju?

Molim da se sve isključene forumaše vrati natrag na forum jer ako ovako nastavite neće imati više tko pisati.

Unaprijed zahvaljujem

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Molim da se sve isključene forumaše vrati natrag na forum jer ako ovako nastavite neće imati više tko pisati.
Unaprijed zahvaljujem

Koji su isključeni, nemam pojma?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Cjenjeni moderatori!
Zašto se meni preporuke sell/buy brišu dok se nekim drugim članovima dopuštaju?

Istina boli. Nekima smeta. Verujem da i sama ova novina sudeluje u nekim stvarima.


Molim da se sve isključene forumaše vrati natrag na forum jer ako ovako nastavite neće imati više tko pisati.

Unaprijed zahvaljujem

Naprotiv. Premalo je isključenih!


Molim da se sve isključene forumaše vrati natrag na forum jer ako ovako nastavite neće imati više tko pisati.

Unaprijed zahvaljujem


ajte i mene molim Vas onda ravnopravno ukljucite da se osjecam kao punopravni clan zajednice
unaprijed hvala
pofuk

ma sve isključite a one koji ostaju moderirajte

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ma sve isključite a one koji ostaju moderirajte

[thumbsup]
http://www.youtube.com/watch?v=diArzr74WuE [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


ma sve isključite a one koji ostaju moderirajte

umem samo da kažem
http://www.youtube.com/watch_popup?v=mcJsmB8Jqbg#t=14

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

01.11.09. | 20:42

GERONIMO | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 10327 | profil
korisnik od: 20.04.2007.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Iznimno popularan korisnik unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 40% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
14%
zajednica

moderatori
Prihvacam ispriku te bi vas zamolio da malo objektivnije sagledate cijelu sliku koja se stvorila trenutno na forumu i da razmislite da vratite jedan NICK koji je ukinut jer po svim informacijama koje imam ovoga puta covijek nije kriv za nista.

Unaprijed hvala

————————————————————————————————————————

Ako se nekoga vrati po osnovi dvostrukih kriterija koje kolega zagovara, onda ja također zahtjevam da se vrati moje prijatelje Galeba i Martina. Oni se ničim nisu ogriješili o pravila Foruma koja je vlasnik definirao.
Pisali su privatne poruke takve kakve su pisali, to stoji, ali bili su isprovocirani spamanjem tema dionica koje posjeduju. A bivši su branitelji i lako im skoči tlak kad vide pokvareno ponašanje na djelu!!
Osim toga privatne poruke su upravo to što jesu privatne poruke, i nisu namijenjene nikome drugome. Poslali su ih u nadi da će korisnici koji su zapravo kršili pravila Foruma, i koje je trebalo sankcionirati, shvatiti što rade.
Dakle ako je nekoga trebalo kazniti onda su to kolege koje spamaju teme a što je Pravilima Foruma izričito zabranjeno.

Uvidom u pisanje na temema jako dobro se vidi tko su.
Locir4ati, uhititi, transferirati.

Duboko se nadam da je korisnik sa nickom Presvet.I.i sankcioniran i izbačen. Sramota je koristiti časno ime za prljave radnje.

Gospodi Slavenu i moderatorima želim svako dobro.

Ako želite voditi normalan Forum morate se pridržavati vlastitih pravila i regula, sve ostalo vodi u Anarhiju i Propast

Srdačno Vaši
Braniteljska Udruga SvJuraj

MOderatori, poštujte prava na izražaj i slobodu govora svakoga ……..!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close