Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Mislite bez moderatora ili bez moderiranja unaprijed? Ako mislite na ovo drugo imate npr. ležerno.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

..eto, ČARUGA pripada jatu gorskih tića, naprimjer…

Ja pripadam jatu oštroumnih zapažatelja..

svak nekuda pripada
nitko nikuda ne pripada
i tak..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Ovdje upišite svoj komentar…


Mislite bez moderatora ili bez moderiranja unaprijed? Ako mislite na ovo drugo imate npr. ležerno.

bez moderatora točno,mislim da bi se manje zatrpavale teme prepucavanjima i hvalisanjima

Pri "pretplati" na novu temu, automatski se aktivira slanje obavijesti o novom postu na mail, iako mi je u profilu ta opcija isključena.

Možete učiniti nešto po tom pitanju?

Igra se magarad; bit će kiše!

e Veks ja sam pofuk
sorry kaj gnjavim al te moram nekaj pitati
danas sam gledao na tv……bil je jedan simpatican,doduse nesto uzrujani Gospodin iz koprivnice i nesto uzrujano govorio nepovezano tako da ga nista nisam shvatio kaj je pricao
gle sad kaj se desava i kaj me muči………..prije toga sam gledao nekakvog tipa na sjednici zagrebacke skupstine koji je nesto trabunjao kak je on Mozart……opet nista nisam skuzio
jedino kaj sam shvatio iz toga svega je da nasim televizijskim kucama pod hitno trebaju moderatori kako bi uspjesno isfiltrirali kaj politicari hoce reci kao Vi na pd-u pa sam mislil tebe predloziti da tam radis……mislim da bi tv-program bio kvalitetniji a i ja bi moga valda koji puta pobjeci sa svojim postom u javnost bez da me ti stignes cenzurirati
pofuk

Primijetio sam x bugova glede reklama koje se vrte na PD a i da ljudima to ide na onu stvar. Najcesci bug je kad vam netko posalje PM pa reklama od izloog prekrije gumb posalji i nemrete odgovoriti. E za sve kojima te reklame strasno idu na zivce, usporavaju forum itd. nadjoh lijek! Stvar je addon za Firefox, zove se Adblock Plus a mozete ga skinuti i instalirati prek ovog linka https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

Radi ko grom – reklame sa PD su za mene history

Poštovani kolege moderatori nikad ali baš nikad nisam nekog vrijeđao niti na forumu niti na pm dole je navedena poruka od nicka galeb00

"A kaj ti misliš da si ti pametnij od kolčege zato kaj imaš jahtu u avataru. Kladim se da si u minusu da ti jaja mrznu od njega. Samo ti slušaj ekipu, daleko ćeš dogurati. Samo naprijed napiši ti nešto, sigurno si prepametan, brura obožava takve umišljene glupane"

ISTU NAVODIM DA SVI VIDE KAKVIH NEODGOJENIH BARABA IMA NA FORUMU

LEAVE THE WORLD BEHINED

2x Potštovani kolege moderatori nikad ali baš nikad nisam nekog vrijeđao niti na forumu niti na pm dole je navedena poruka nick-a MartinDW

"Skupio si ti moj kurac po 230 kuna i tako 100 puta. Ajde kako ti nije neugodno praviti budalu od sebe samo da bi zadovoljio te svoje navlakace. ti si obicni luzer i izgubio si vjerovatno 80 posto svega sto si imao. A izgubiti ces i to malo sto ti je ostalo"

ISTU NAVODIM DA SVI VIDE KAKVIH NEODGOJENIH BARABA IMA NA FORUMU

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kaj veliš nas ovu od istog toga nicka MartinDW koju sam ja dobio:

boba marleya su pokopali sa gitarom……………a tebe će pokopati s minusom

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@Vjeko,
može li se išta napraviti da se poveća broj poruka u pretincu, a ne ovako samo 100?
P.S. Ovo nije nastavno na uvredljive poruke koje neki kolege dobivaju, nego me to samo podsjetilo.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



@Vjeko
,
može li se išta napraviti da se poveća broj poruka u pretincu, a ne ovako samo 100?
P.S. Ovo nije nastavno na uvredljive poruke koje neki kolege dobivaju, nego me to samo podsjetilo.

E to ćemo morati vidjeti s informatičarima. Ne bih ovako napamet znao serverske i programerske zahtjeve neophodne za to

Suricata suricatta

New Report

Close