Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore



Ko je tebe skinija sa moderiranja, ‘eba li ga čaća? [sad]

Zapravo mi je na neki način i drago što vas ima toliko i da ste tako složni. Jedni druge hrabrite sa odličnim ocjenama. Da su svi na našoj burzi sharkovi, bilo bi puno teže ulagati, ali ovako čak i relativno neiskusni ulagači koji "nemaju znanje", ali misle svojom glavom i znaju zbrojiti 2 i 2 imaju šanse ostvariti solidnu zaradu.
[/quote]

I to sve zavhaljujuci "zivio Todoric" vrhunski kvalitetnim postovima.




Ko je tebe skinija sa moderiranja, ‘eba li ga čaća? [sad]

Zapravo mi je na neki način i drago što vas ima toliko i da ste tako složni. Jedni druge hrabrite sa odličnim ocjenama. Da su svi na našoj burzi sharkovi, bilo bi puno teže ulagati, ali ovako čak i relativno neiskusni ulagači koji "nemaju znanje", ali misle svojom glavom i znaju zbrojiti 2 i 2 imaju šanse ostvariti solidnu zaradu.
[/quote]

I to sve zavhaljujuci "zivio Todoric" vrhunski kvalitetnim postovima.
[/quote]
Pa niste valjda ljuti što nisam i vas stavio na listu. Čitam ja i vas. I vaši postovi su izvrstan indikator, isto kao i od kolega Volksbank i Viribusa.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)

Zašto moderator briše postove u kojima kolege navode prijašnja
iskustva sa kolegom Plavim dali je on možda pod kakvom protekcijom
pa ko god nešta o njemu veli brišu mu se postovi ,smrdi tu nešta i to jako..

Sa kojim su pravom naši postovi na VDKT pobrisani a od kolege plavoga nisu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Niti jedan korisnik nije pod protekcijom ili u povlaštenom položaju. Ono što pišete nema nikakve veze sa temom u kojoj ste post poslali. Osim toga ako želite komunicirati sa korisnikom plavi koristite privatne poruke ili email, a ne zatrpavajte forum i druge korisnike nečim što nema veze sa dionicama ili investiranjem.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

lidl | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 30153 | profil
korisnik od: 15.11.2008.
[Korisnik je offline] [Korisnik s iskustvom] [Korisnik sa znatnim brojem prijatelja unutar zajednice] [Korisnik spada u skupinu 20% najbolje ocjenjenih aktivnih članova foruma po ocjenama drugih korisnika.]
ocjena poruke
66%
zajednica

moderatori
nakon bezrazložnog napuhavanja todex dionica, pogotovo navlakuše LEDO bye koji je napuhan s 2500 na 7500 kn (+300% !!!!!!) bye obavezno izaći iz ovih balona koji ne opravdavaju svoje vrijednosti i prijeći u jeftine dionice građevinara i brodara koje se još uvijek nalaze na bagatelnim cijenama. thumbsup

Dali je samo pojedincima ili svim forumašima dozvoljeno ovako očigledno drukanje na pad pojedine dionice ?

@Ceba

Citiram vaš post na temi BC – O dionicama

"ZSE EQUITY PREVIEW
Građevinari gubitnici, Agrokorova izdanja dobitnici listopada
28.10.2009 9:34:59

ZAGREB – Najveći gubitnik postaje Ingra koja je jučerašnjim potonućem od 3,6 posto, spuštena na 51,75 kuna, najniže od sredine rujna.

Građevinari su u sve težoj situaciji poslovi se otkazuju ili prekidaju što će dalje ugroziti dionice građevinara. U isto vrijeme debelo podcjenjene Todorićeve dionice počinju svoj rast i najbolje su ulaganje na burzi. Stoga dokup , LEDA , ZVIJEZDE, KONZUMA, TISKA itd. "

Drukanje na gore može, jel’ da? Ostalo strogo zabranjeno?

Suricata suricatta





Ko je tebe skinija sa moderiranja, ‘eba li ga čaća? [sad]

Zapravo mi je na neki način i drago što vas ima toliko i da ste tako složni. Jedni druge hrabrite sa odličnim ocjenama. Da su svi na našoj burzi sharkovi, bilo bi puno teže ulagati, ali ovako čak i relativno neiskusni ulagači koji "nemaju znanje", ali misle svojom glavom i znaju zbrojiti 2 i 2 imaju šanse ostvariti solidnu zaradu.
[/quote]

I to sve zavhaljujuci "zivio Todoric" vrhunski kvalitetnim postovima.
[/quote]
Pa niste valjda ljuti što nisam i vas stavio na listu. Čitam ja i vas. I vaši postovi su izvrstan indikator, isto kao i od kolega Volksbank i Viribusa.
[/quote]

Ne znam za sto vam ja mogu biti indikator kad "nemam znanje"



@Ceba

Citiram vaš post na temi BC – O dionicama

"ZSE EQUITY PREVIEW
Građevinari gubitnici, Agrokorova izdanja dobitnici listopada
28.10.2009 9:34:59

ZAGREB – Najveći gubitnik postaje Ingra koja je jučerašnjim potonućem od 3,6 posto, spuštena na 51,75 kuna, najniže od sredine rujna.

Građevinari su u sve težoj situaciji poslovi se otkazuju ili prekidaju što će dalje ugroziti dionice građevinara. U isto vrijeme debelo podcjenjene Todorićeve dionice počinju svoj rast i najbolje su ulaganje na burzi. Stoga dokup , LEDA , ZVIJEZDE, KONZUMA, TISKA itd. "

Drukanje na gore može, jel’ da? Ostalo strogo zabranjeno?

Koliko je vidim to je tema Općenito – Bez Cenzure, ali ajmo onda ovako…

Vijeko, nema drukanja na svim temama osim Općenito – Baz Cenzure i Best Buy, a na svim ostalima mislim da to nije uredu… Svi znamo zasto je prva tema ali sto se tice ove druge druk ne pali ako se ne argumentira, a i ako se argumentira uvijek se netko s tim ne slaze tako da to uvijek vodi k dobroj raspravi…

Sto se tice komentara trgovanja, mislim da bi trebalo i ostat na tome – ali bi onda i Vi moderatori trebali malo pratit i promet a sumnjam da vam je to u opisu posla pa bi to trebalo ostat po vlastitom nahodenju…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Imam primjedbe.Često na postavljena vam pitanja ne dajete odgovore .Razumijem da imate mnogo obaveza osim moderiranja foruma no ako postoji tema "poruke moderatorima" onda na njemu svako forumaško pitanje zaslužuje i vaš odgovor pa makar nakon nekoliko dana.Drugo,ne biste li mogli odrediti neko vrijeme nakon kojeg ljude odmoderirate jer su prošli neki početnički staž na forumu. Zbilja je u namanju ruku neukusno vidjet da je neko tu godinu -dve godine ,a vi ga držite u lancima bez razloga.


Ljudi, ja vas ne kužim. Je li vama važnije zaraditi ili nešto drugo. Pa ljudi vam crtaju koje dionice kupiti i kada i pokazalo se da to donosi pare. Pa šta hoćete više, u čemu je problem? Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše). Samo dvije dionice koje zadnjih dana rasturaju. Pa je li taj naš hrvatski jal toliko jak da je važnije da susjedu crkne krava nego da sami zaradimo?

Možda je to točno da kolega ima najjači portfelj, iako osobno sumnjam, ali ni danas ni ikad na ovom forumu vam kolega Plavi nije iskreno napisao kad je počeo kupovati.

On to počne pisati kad završi sa kupovinom pa mu treba netko dizati cijenu, a najžešće piše kad prodaje. Mislim, to je općenito pravilo kod dotičnog kavzivelikoginvestitora.

Dakle korist od njegovog pisanja, je za vas koji to čitate, obrnuto proporcionalna zaradi njegovog portfelja. Kao i kod pisanja još nekih kolega iz tog jata.

Nadam se da ste shvatili?

Pozdrav

http://www.kucilooro.webs.com/



Ljudi, ja vas ne kužim. Je li vama važnije zaraditi ili nešto drugo. Pa ljudi vam crtaju koje dionice kupiti i kada i pokazalo se da to donosi pare. Pa šta hoćete više, u čemu je problem? Plavi trenutno ima najjači portfelj koji se može zamisliti (da se razumijemo, nemam ja pojma koji on ima portfelj, možemo samo govoriti o onom o kojem piše). Samo dvije dionice koje zadnjih dana rasturaju. Pa je li taj naš hrvatski jal toliko jak da je važnije da susjedu crkne krava nego da sami zaradimo?

Možda je to točno da kolega ima najjači portfelj, iako osobno sumnjam, ali ni danas ni ikad na ovom forumu vam kolega Plavi nije iskreno napisao kad je počeo kupovati.

On to počne pisati kad završi sa kupovinom pa mu treba netko dizati cijenu, a najžešće piše kad prodaje. Mislim, to je općenito pravilo kod dotičnog kavzivelikoginvestitora.

Dakle korist od njegovog pisanja, je za vas koji to čitate, obrnuto proporcionalna zaradi njegovog portfelja. Kao i kod pisanja još nekih kolega iz tog jata.

Nadam se da ste shvatili?

Pozdrav
[/quote]
jata??????……neverovatno……..jata?????? pa covek ima svoj stil literarnog izrazavanja i treba ga ako ne podrzati onda barem mu ne smetati u njegovom knjizevnom stvaralastvu……koliko sam shvatio on djeluje kao jedinka pisac….to moram napomenuti jer sta cemo sad knjizevnike svrstavati u jata,čopore……????????
pustite coveka nek pise i nek uziva u svojim uspjesima
pofuk
unaprijed hvala

cijenjeni moderatori,pretpostavljam da ste prezatrpani sa održavanjem ovog foruma.tj,ne možete sukladno pravilima foruma reagirati predlažem da se odobri TEMA BEZ MODERATORA
Nadam se da će te se udostojiti napisati DA ili NE
Hvala na razumjevanju

New Report

Close