Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore




Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

Jel može tako nešto? I ja bi onda vrlo rado ako može.
[/quote]

može onda i meni [thumbsup]
[/quote]

…i na mene računajte [thumbsup] [thumbsup]

i mene odmoderirajte

to je IN sada [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

I ja bi im poslao da nisam u krizi identiteta [undecid]
[/quote]

Kolega pa posaljite i vi vidrin identitet pa mozda i vas odmoreriraju zabunom.
[/quote]
ha ha ha ha ha ha
odlicna ideja………………u biti mislim da bi trebali provesti skvizaut moderiranju
pofuk

Dajte odmoderirajte tog pofuka vec jednom – dosadan je ko proljev

@Ivan1902, Lebanese & Domobran

Gospodo, ako ste ozbiljni u vezi otkrivanja osobnog identiteta čime bi vas maknuli s liste moderiranih korisnika, pošaljite mi PM pa ću vam poslati poslovnu adresu e-pošte na koju ćete mi poslati presliku osobne iskaznice.

To je pravilo koje koristimo kad se netko predstavlja imenom i prezimenom i to su učinili Techman i vidra.

Naravno, ovo vrijedi za sve kojima to odgovara.

Suricata suricatta



@Ivan1902
, Lebanese & Domobran

Gospodo, ako ste ozbiljni u vezi otkrivanja osobnog identiteta čime bi vas maknuli s liste moderiranih korisnika, pošaljite mi PM pa ću vam poslati poslovnu adresu e-pošte na koju ćete mi poslati presliku osobne iskaznice.

To je pravilo koje koristimo kad se netko predstavlja imenom i prezimenom i to su učinili Techman i vidra.

Naravno, ovo vrijedi za sve kojima to odgovara.


……..e di si……………vec sam se zabrinuo za tebe ……..danima te trazim
si dobro??????????
ajoj sta si me zabrinuo……………..auh……….dobro je valda
cuj a kaj vredi za mene ………kaj da ja radim??????? i ja bi štel pisati bez cenzure
unaprijed hvala
pofuk

a guverner i dizelaš?
jesu i oni dostavili osobne preslike kad su odmoderirani?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



@Ivan1902
, Lebanese & Domobran

Gospodo, ako ste ozbiljni u vezi otkrivanja osobnog identiteta čime bi vas maknuli s liste moderiranih korisnika, pošaljite mi PM pa ću vam poslati poslovnu adresu e-pošte na koju ćete mi poslati presliku osobne iskaznice.

To je pravilo koje koristimo kad se netko predstavlja imenom i prezimenom i to su učinili Techman i vidra.

Naravno, ovo vrijedi za sve kojima to odgovara.

….a šta ću sa JMBG…..Vi meni ne vjerujete šta ću pisati,a ja da Vam dam broj [undecid]

vjeko ,sorry kaj gnjavim opet ja …..pofuk
znam da sam i tebi dosadan kao i uostalom citavom forumu ali jedino u tebe imam povjerenja da ces mi odgovoriti na gore navedeno pitanje…………….molim odgovor kaj je samnom
neznam uopce kaj da vise radim……………..zadnjih mesec dana di god dojdem ,svi mi vele pofuk di si
ili ak me netko sa nekim upozna,veli mu ovo je pofuk………….cak sam neki dan upozno jednog nadasve cijenjenog i uspjesnog forumasa i nisam se stigo ni predstaviti a veli on meni pofuk jako cijenim Vase tekstove…….opustaju me dok radim pare……………nisam znal kaj da mu odgovorim jer sam si mislil ja njega opustam dok se ja nerviram i iz jada svoga pisem postove
pofuk
p.s. mislim inace da ako nisi sluzbena osoba zaposlena u odgovarajucoj sluzbi za takve stvari da nesmeš legitimirati ljude…..da je to protziv zakona………to ti kazem kao frend a sad bum ti provjeril jer mi bas advokat dolazi




@Ivan1902
, Lebanese & Domobran

Gospodo, ako ste ozbiljni u vezi otkrivanja osobnog identiteta čime bi vas maknuli s liste moderiranih korisnika, pošaljite mi PM pa ću vam poslati poslovnu adresu e-pošte na koju ćete mi poslati presliku osobne iskaznice.

To je pravilo koje koristimo kad se netko predstavlja imenom i prezimenom i to su učinili Techman i vidra.

Naravno, ovo vrijedi za sve kojima to odgovara.

….a šta ću sa JMBG…..Vi meni ne vjerujete šta ću pisati,a ja da Vam dam broj [undecid]
[/quote]

Nova osobna nema na sebi naveden JMBG, a i imate moju riječ (ako vam išta znači) da vam nećemo zloporabiti osobne podatke. Naposljetku, nismo ni od Techmana (barem ja ne [smiley] )


@ludjak

Governor i DlZELAS nisu slali preslike osobnih iskaznica jer to koristimo za dokazivanje identiteta korisnika koji se zajednici želi javno predstaviti imenom i prezimenom. Odmoderiravanje je samo dodatna prednost tog čina


@pofuk

Ja ne legitimiram ljude u javnosti već od njih tražim samo neku potvrdu identiteta kojim se žele predstaviti vama ostalima. Ovako mi možete poslati da ste vi Petar Hektorović i, kaj, ja bih trebao povjerovati u to i navesti da je pofuk P. H.? Uostalom, ako mi netko pošalje presliku osobne iskaznice, to čini svojevoljno, nitko od nas ga ne sili

Suricata suricatta

@vjeko

ako Vama šta znači imate moju rječ da ću pisati po pravilima PDa,jer iskreno osobna mi traje još godinu dana,poslje pušione na dionicama da vadim osobnu to mi proračun za ovu i sljedeću godinu ne dozvoljava
…a kako stvari stoje možda mi neće trebat ni osobna….koliko vidim nije poželjno biti član NO-a [angry]





@Ivan1902
, Lebanese & Domobran

Gospodo, ako ste ozbiljni u vezi otkrivanja osobnog identiteta čime bi vas maknuli s liste moderiranih korisnika, pošaljite mi PM pa ću vam poslati poslovnu adresu e-pošte na koju ćete mi poslati presliku osobne iskaznice.

To je pravilo koje koristimo kad se netko predstavlja imenom i prezimenom i to su učinili Techman i vidra.

Naravno, ovo vrijedi za sve kojima to odgovara.

….a šta ću sa JMBG…..Vi meni ne vjerujete šta ću pisati,a ja da Vam dam broj [undecid]
[/quote]

Nova osobna nema na sebi naveden JMBG, a i imate moju riječ (ako vam išta znači) da vam nećemo zloporabiti osobne podatke. Naposljetku, nismo ni od Techmana (barem ja ne [smiley] )


@ludjak

Governor i DlZELAS nisu slali preslike osobnih iskaznica jer to koristimo za dokazivanje identiteta korisnika koji se zajednici želi javno predstaviti imenom i prezimenom. Odmoderiravanje je samo dodatna prednost tog čina


@pofuk

Ja ne legitimiram ljude u javnosti već od njih tražim samo neku potvrdu identiteta kojim se žele predstaviti vama ostalima. Ovako mi možete poslati da ste vi Petar Hektorović i, kaj, ja bih trebao povjerovati u to i navesti da je pofuk P. H.? Uostalom, ako mi netko pošalje presliku osobne iskaznice, to čini svojevoljno, nitko od nas ga ne sili
[/quote]
kao i uvijek recimo da ste u pravu………………….ali naprosto ja neznam kako da Vam pristupim
Vi jos uvijek vjerojatno mislite da sam ja Sančo……………..secam se negde prije godinu i po kad sam dosao na okupljanje forumasa i predstavio se pofuk jedan nadasve drag i simpatican Gospodin mi kaze znaci ti si ja……………meni nis nije bilo jasno……………kaze on meni Vjeko mi je reko da se ja pofuk ja cu na to ?????????????????????????????????????????????????????????? pitam ja njega kak je Vase krsno ime odgovori meni taj Gospodin ja sam Sančo…………..nama dvojici je trebalo 3 sata da shvatimo ko je ko zato kaj ste Vi mislili da sam ja on……………………..ja iza svog identiteta postojano stojim a bogami i iza svakog svog posta i nadam se da niti jednim svojim ne postom nego pokretom na burzi nisam nikoga povredio a kamoli uvrijedio
ja Vam necu slati svoje podatke jer tak i onak dosta ljudi sa foruma zna da sam ja pofuk
ako treba naci cu se sa Vama tet a tet kak bi rekli francuzi i platiti Vam kafu sto imate toliko zivaca mene podnositi na forumu ali mislim da nije korektno sto me Vasi kolege drze moderiranog i sto svaki put kada Vi kao moj jedini istinski prijatelj urigirate za mene i odmemorirate me dobite
packu sa visih istanta
prijatna vece
pofuk
p.s. molim odgovor da li uopce imam sanse da me odmemorirate
unaprijed hvala

New Report

Close