Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

VSS
4 godine iskustva u građevini
brokerski ispit
voditelj brokerskog društva, minimalno 8 mjeseci
poznavanje rada na računalu (ECDL)
i poznavanje minimalno 13 jezika, osim engleskog i švapskog [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koji su uvjeti za odmoderiranje?

5 godina pisanja na stranici virtualna zajednica…………barem su meni tako na privat rekli ali ako imas broj mobitela od Vjeke ja bi ti savjetovao da ga nazoves i provjeris
pofuk
prijatan dan

Veks ja sam……..pofuk
u zadnje vreme sam radio analizu postova na forumu i nesto mi je odma zapelo za oko
stekao sam dojam da je doslo do estradizacije foruma……….danas sam otvorio vecernjak i primjetio da su opet citirali pojedine forumase
kako bi pomogli daljnjoj estradizaciji foruma predlazem ti da otvoris posebnu stranicu di ce biti citati citata nasih vrlih forumasa
unaprijed hvala
pofuk

MOLBA
e Veks ja sam ….pofuk
sorry kaj gnjavim ali su mi sad prijatelji javili da sam opet moderiran
pa znas kakve sve prigovore dobivam od svojih prijatelja
ja napisem tekst a nis ne pise………….javljaju mi se na p.m. i kazu pofuk ili reci jasno i glasno kaj imas za reci ili ne pisi jer se ionak nis ne vidi
pa daj ak nemrete popraviti taj server daj onda molim te organiziraj peticiju da se mene odmemorira
unaprijed hvala
pofuk

MOLBA
pofuk ovde
molim Vas da me odmemorirate
nikada se ne bi odvazio napisati ovaj post ali sam sad gledajuci svoj profil naisao na znak….korisnik je iznimno popularan unutar zajednice
unaprijed hvala
pofuk

obavijest ili kako bi to vec nazvao
mozda obavijest moderatorima
htio bih Vas pohvaliti kako obavljate posao moderatora……to jos nisam vidio da je netko tako
POSTEN ISKREN ODAN NAPREDAN ISTRAJAN RADIN
ali ipak sam nasao jednu zamjerku na Vas rad
ovo Vam govorim samo zato sto ste puno ucinili u zivotu i mojem pogledu na zivot za mene
danima Vas pitam sta je sa aferom pofukMODERIRANGEJT a Vi se ne udostojite ni odgovoriti pa makar me sterali odgovorom u onu stvar
kako znam da ste strahovito zaposleni moderiranjem i odmoderiranjem necu Vam reci sto sam Vam mislio reci a mislio sam Vam reci samo SRAM VAS BILO
pofuk

Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

http://www.kucilooro.webs.com/


Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

ne saljite im identitet……tko zna tko su oni………..cuvajte se………
pofuk
p.s.dobro mom prijatelju Vjeki mozete jer je on stvarno Vjeko ali necete valjda slati ovome sto se zove p.d.moderatori………..nek on Vama posalje tko je on


Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

I ja bi im poslao da nisam u krizi identiteta [undecid]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA



Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

I ja bi im poslao da nisam u krizi identiteta [undecid]
[/quote]

Kolega pa posaljite i vi vidrin identitet pa mozda i vas odmoreriraju zabunom.


Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

Jel može tako nešto? I ja bi onda vrlo rado ako može.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Molim da me se odmoderira, na pm ću vam poslati identitet

Jel može tako nešto? I ja bi onda vrlo rado ako može.
[/quote]

može onda i meni [thumbsup]

Obrij me, majko, motornom pilom...

New Report

Close