Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Pa boli me džon za kukije, jel mogu ja biti odmoderiran, pa da pišem kao i ostali normalan svijet ili ću i dalje pisati ko partizan iz šume?

http://www.kucilooro.webs.com/

Nešto onaj IGH-a šteka.

who dares, wins

Poštovani moderatori…..napišem prvi post i vidim da je moderniran ili kako već zovete,pa me zanima je li to pravilo za svakoga i koliko to traje…
Hvala unaprijed i ljep pozdrav Vama i svim forumašima i dakako forumašicama

Ako su moderatori umrli molim da se to objavi da skupimo za cvjeće.

Pa u šta se ovo pretvorilo po 4 sata postovi nisu odmoderirani stvarno se ovdje može razviti konstruktivna rasprava.

Čestitam, svaka čast.


Poštovani moderatori…..napišem prvi post i vidim da je moderniran ili kako već zovete,pa me zanima je li to pravilo za svakoga i koliko to traje…
Hvala unaprijed i ljep pozdrav Vama i svim forumašima i dakako forumašicama

…nema ni odgovora na pitanje [angry] [pray]


Poštovani moderatori…..napišem prvi post i vidim da je moderniran ili kako već zovete,pa me zanima je li to pravilo za svakoga i koliko to traje…
Hvala unaprijed i ljep pozdrav Vama i svim forumašima i dakako forumašicama

Vjeko je momentalno odsutan pa je men zamolio da odrzavam red i mir na forumu
nemogu Vam ovoga trenutka dati ijedan relevantan odgovor na Vase pitanje jer mi nije dobro
molim Vas preuzmite moju duznost odrzavanja reda i mira na forumu a kad Vam ponestane snage nadjite kvalitetnog i postenog forumasa kao sta sam ja Vas nasao i proslijedite duznost dalje
unaprijed hvala
pofuk

Što bi sa ikonicama koje slikovito opisuju status forumaša, samo online ili offline….!!????


Što bi sa ikonicama koje slikovito opisuju status forumaša, samo online ili offline….!!????

Kriza je pa su odlučili smanjiti broj ikonica…da se ne troši internet promet.
[wink]

(vidim, pofuk svoje ima skoro pak sve)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Što bi sa ikonicama koje slikovito opisuju status forumaša, samo online ili offline….!!????

Kriza je pa su odlučili smanjiti broj ikonica…da se ne troši internet promet.
[wink]

(vidim, pofuk svoje ima skoro pak sve)
[/quote]
molio bih Vas da se hitno javite na virtualnu zajednicu ,trebam Vas
unaprijed hvala
pofuk

Gromobrane,sve u svoje vrijeme.

HAHAHHAHAHAHAH



Poštovani moderatori…..napišem prvi post i vidim da je moderniran ili kako već zovete,pa me zanima je li to pravilo za svakoga i koliko to traje…
Hvala unaprijed i ljep pozdrav Vama i svim forumašima i dakako forumašicama

Vjeko je momentalno odsutan pa je men zamolio da odrzavam red i mir na forumu
nemogu Vam ovoga trenutka dati ijedan relevantan odgovor na Vase pitanje jer mi nije dobro
molim Vas preuzmite moju duznost odrzavanja reda i mira na forumu a kad Vam ponestane snage nadjite kvalitetnog i postenog forumasa kao sta sam ja Vas nasao i proslijedite duznost dalje
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

Hvala cjenjeni kolega na ukazanom povjerenju,ali nažalost moram odbit zbog nedostatka vremena,
ukratko situacija je ozbiljna jer 6.domobranska pukovnija nalazi se u fazi prekvalifikacije…
Točnije Rojs je zapovjedio da bacamo puške i uhvatimo se mašinerije,oće Ljubo da probijemo tunel ispod Slovenije…kaže ne bu nas niko zajebaval ne zva se ja Ljubo…


Gromobrane,sve u svoje vrijeme.

Žao mi je što te pogađa moje ime i zanimanje…ponosim se..

New Report

Close