Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


…ode naša rasprava u krivom smjeru…i sad od šume ne vidimo drvo… [rolleyes]

ide ide u pravom smjeru… pantagare je ocigledno svojim pisanjem nekome zasmetao i pronasla se odmah dlaka u jajetu… kakvih sve potpisa ima, ukljucujuci moj, al gospodi je, vidi vraga, to zasmetalo… a sto je najbolje, covjek jednom rijecju nije nikoga uvrijedio kakvih sve malogradjana ovdje ima…i to svaki dan… i jos im je dao do znanja da slobodno sami obrisu ako im smeta… ma jadno i bez veze, nes ti malog penisa kao uvrijedu ili neukus…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Nisu procurile. Provjerili smo i programeri ne vide niti jedan način kako bi to bilo moguće. To što netko napiše da je nešto napravio, ne znači da je to stvarno i napravio.

Evo ja sam se sjetio jednog nacina, ajmo objavit javno sliku gdje se vidi necija ip adresa!!!!
Postovani kolega Slaven, i Vi nas uvjeravate kako od Vas ne moze nista procuriti!!!!!!!!

Sto se tice Vase izjave da se radi o nenamjernoj pogresci, moram Vas razocarati, to Vas nikako ne oslobadja odgovornosti!
Lijepi pozdrav!


…ode naša rasprava u krivom smjeru…i sad od šume ne vidimo drvo… [rolleyes]

ispričavam se,
ali i ovo je važno jer spušta forum na nivo na kojem ne bi trebao biti

…hm…evi i ja sam bakicaaa…,što bi trebalo asocirati na bakicu…al nisam bakica…tko zna…možda sam i djedica…ali zato nitko nema pravo provjeravati moj spol,tvrdit da sam muško,bez obzira da li sam to stvarno…

eto recimo….nitko nema pravo govorit Brankici da je Vlad…,pa makar da i jest…čemu to, a eto i danas upravo kod Brankice takova vrijeđanja od strane Governora…na to moderator mora upozorit korisnika…riječi ti nemaš pojma,ti si glup…bez ikakvog argumenta nedopustive su u ovakvoj komunikaciji…a eto prolaze u postovima…



…ode naša rasprava u krivom smjeru…i sad od šume ne vidimo drvo… [rolleyes]

ide ide u pravom smjeru… pantagare je ocigledno svojim pisanjem nekome zasmetao i pronasla se odmah dlaka u jajetu… kakvih sve potpisa ima, ukljucujuci moj, al gospodi je, vidi vraga, to zasmetalo… a sto je najbolje, covjek jednom rijecju nije nikoga uvrijedio kakvih sve malogradjana ovdje ima…i to svaki dan… i jos im je dao do znanja da slobodno sami obrisu ako im smeta… ma jadno i bez veze, nes ti malog penisa kao uvrijedu ili neukus…
[/quote]

Ako ne vidite bitnu razliku između 2 potpisa, a ne tiče se riječi penis, neka to ostane do vas.
Što se mene tiče, ova rasprava je u ovom trenutku izgubila svaki smisao.

LP

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Ak cemo realno penis nije prosta rijec, stovise, latinski naziv za odredjeni organ. Da odem registrirat firmu kao Penis d.o.o. mislim da ne bih imao nikakvih problema na Trgovackom sudu. Gospodo moderatori, pogubili ste se malo ak se mene pita. Neke korisnike se pusta da pisu kojekakve gluposti i uvrede na racun drugih, a neki pak koji pisu relativno ok (netko bu mozda rekao bezveze) i ne kose se s pravilima foruma su pod moderiranjem poprilicno dugo. Smanjite si posao i napravite slijedece:
– neka svaki novi nick moze od prvog dana pisat nemoderiran (time cete i sebi smanjiti posve nepotreban posao odmoderiravanja posta)
– ako bilo tko napise nesto sto se kosi s pravilima foruma i/ili dobrog ponasanja takve postove brisite
– ako ucestalo netko radi sranja obrisite ga
– ukinite ovo glupo ocjenjivanje jer nema apsoulutno nikakvog smisla a primjecujem da se mnogi kace na to i onda krene spika "a meni ste dali kolac…"

Administrirao sam nekad forume i bez beda brisao korisnike koji su stvarali probleme. Znam jako dobro da je delete user puno kraca operacija od otvaranja novog emaila pa novog accounta. Pa da vidim tko ma vise volje – vi brisat ili pacijenti otvarati nove accounte

p.s.
Kad smo vec kod penisa u potpisu vidim da od prekjucer postoji korisnik FukoYako. Ja sam osobno odvalio od smijeha na nick i ne bi ga brisao ni pod razno (osim ak ne pocne stvarat probleme), no ak je vec penis problematican u potpisu…kuzite na sto ciljam?

Ali ovo je sad stvano moj zadnji post na ovu temu jer ne mogu vjerovati koliko vremena gubim na ovo.

Hvala Alien ste napisali ovaj poduži post, ali ono što sam gore i rekao je da riječ penis nije bila upitna, tj. razlog zašto smo tražili da se potpis izmijeni. Pročitajte malo bolje.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Hvala što ste napisali ovaj poduži post, ali ono što sam gore i rekao je da riječ penis nije bila upitna. Pročitajte malo bolje.

Znam. Zajebavao sam malo s tim dijelom. Ali nemrete reci da gubite vrijeme na ovo jer je i ovo dio moderatorskog posla.

Smijem ja staviti u potpis " Na piši mi usne tvoje"?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Smijem ja staviti u potpis " Na piši mi usne tvoje"?

Napiši se piše skupa [lol]

Evo podijelio mi netko kolce. Tragedija. Kaj sad da radim? Nis, idem po pivu.


Ako ne vidite bitnu razliku između 2 potpisa, a ne tiče se riječi penis, neka to ostane do vas.
Što se mene tiče, ova rasprava je u ovom trenutku izgubila svaki smisao.

kako ovo uopce mozete zvati raspravom, kad niti jednom suvislom recenicom u njoj niste sudjelovali ?
naknadno brisanje postova vezanih uz tog lika, koji bi mozda nekom mogli posvjedociti nesto drugo od onog sto vi zelite ‘servirati’ takodjer nesto govori…

u svakom slucaju, ako dozvolite, ovaj vas ‘rez’ me podsjetio na sljedece:

Ivan Jarnjak, koji je predsjedao radnim predsjedništvom, povikao je prema prepunim tribinama u zagrebačkoj Areni: – Tko je za to da Jadranka Kosor postane predsjednica? Svi – zaključio je nekoliko sekundi nakon što su u zrak poletjele ruke izaslanika. – Tko je suzdržan? – pitao je potom i iste sekunde sam sebi odgovorio: – Nitko! Ima li tko protiv? Nema! – povikao je Jarnjak, a za njim i izaslanici u dvorani.

(izvor:Glas Slavonije)

eto, nadam se da vas ovim nisam uvrijedio (skuzajte ako jesam), vec da to vasoj velicini upravo laska [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close