Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Ja ne mogu pronaći taj post. Može link?

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

A zakaj je taj Aj Pi važan [rolleyes]

http://www.kucilooro.webs.com/


Ja ne mogu pronaći taj post. Može link?

Jbg ni ja se ne sjecam gdje je bio da li na komentarima trgovanja ili na bez cenzure opcenito ili utjecaju vanjskih ili kako prevladati krizu ili na best buy posto su to teme koje jedine uredno citam u zadnje vrijeme. Ali sjecam se da je post bio bas od pobjede – u to sam 100% siguran pa cackajte ak vam se da.


A zakaj je taj Aj Pi važan [rolleyes]

Zato sto internet provider na zahtjev policije (po zakonu) prema IP adresi u tocno odredjeno vrijeme zna tocno koji se internet pretplatnik spojio pa prema tome se lako dodje i do osobe.

Ahaaaa, e onda dobro, po mene ne trebaju dolaziti jer ja ionako radim u policiji

http://www.kucilooro.webs.com/

IP je samo dio načina kontrole, kod nas vrlo loš jer se mijenja svakim spajanjem, odnosno svakih 24 sata ako se u međuvremenu korisnik sam ne reconnecta. Onom kome je tlaka ulazit u postavke modema može jednostavno pritisnuti sklopku na modemu tj. ugasit ga i upalit pa ce dobit novi IP.

Ali IP nije jedini način, to su cookiesi, a ima jos načina i tehnika pronalaženja klonova, ali ih neću napisat i time olakšat kloniranje. Uvjeren sam da corvusovcima nije problem implementirat u sustav metode hvatanja klonova, sve je pitanje volje i želje, možda i cijene.

Cookiei bi funkcionirali samo ako netko ne obriše cookie (a korisnik ih može i automatski ne koristiti ako želi).

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Pa nekakva logika kaže da ako već radite u uredu preko puta radije svoje privatne razgovore vodite tako da se prošetate jedan do drugoga.

Vjerujte, ovo ipak nije najbolji način, a sigurno ćete biti još bolji pajdaši ako se tu i tamo susretnete fizički.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Pa ako se stalno pojavljuje situacija gdje pričate sami sa svojim kolegama na poslu, zamolit ćemo Vas da to ne radite na forumu.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Moderatori!!

Ovdje treba uvest obaveznu identifikaciju. Svatko tko želi biti član foruma trebao bi poput moderatora imati u profilu navedeno puno imei prezime..ali svatko!!
Zašto se netko tko nema loše namjere skriva ?
Spreman sam prvi tome pristupiti!
Automatski bi bilo manje glupih postova, ljudi bi pazili što pišu i kako pišu!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Poštovani,

To je svakako jedan mogući smjerova, ali mi smo se odlučili na ono što smatramo u ovom trenutku ipak odlučili da pišu svi. Naime, obratno bi došlo do daleko manjeg broja korisnika što nikome nije u intersu.
Ipak, imamo opcionalnu mogućnost da se identificirate ako želite (dobit ćete bedž "pravi identitet" poput onog u mojem profilu). Ako ste zainteresirani javite se Vjeki privatnom porukom.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Poštovani,

To je svakako jedan mogući smjerova, ali mi smo se odlučili na ono što smatramo u ovom trenutku ipak odlučili da pišu svi. Naime, obratno bi došlo do daleko manjeg broja korisnika što nikome nije u intersu.
Ipak, imamo opcionalnu mogućnost da se identificirate ako želite (dobit ćete bedž "pravi identitet" poput onog u mojem profilu). Ako ste zainteresirani javite se Vjeki privatnom porukom.

Slavene, nije uopce problem, mogu ja to napravit, ionako poznajem pouno ljudi na forumu..
Tim potezom ukinuli bi gomilu multinickova!
Kvaliteta foruma bi bitno ojačala, forum bi znatno dobio na težini i vjerodostojnosti!
Svatko tko nema zle namjere, nema se razloga skrivati od javnosti i skrivati vlastiti identitet!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close