Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

….ah……….. Veks pofuk ovde
daj molim te sad ti pruzmi jer sam se umorio
posle opet ja preuzimam
pofuk

e Veks ja sam pofuk
sorry kaj gnjavim ali sam ti htel nekaj reci
sad sam skuzil da mi pise da ce tekst biti bla bla bla8neznam tocno kaj) i na kraju pise hvala na razumijevanju
znas tak sam ti nekak ponosan na sebe kad mi netko i to ne netko nego moderatori kazu hvala na razumijevanju jer je meni mama pofuk uvijek govorila sine koje si ti djubre,pravi si pofuk ,nemaqs ni trunke razumijevanja za druge
hvala ti
nis idem vidjet da li je mama pofuk budna pa da joj to pokazem i da vidi da nije u pravu
pofuk

nevjerojatan jeste ovaj gore moderator koji imaju ljude da citaju i pisu postove i glupani koji prate ove novinice ili islicne kao business.hr-a i ja medu njima ,jer vi tu nemate nista o EKONOMIJI vi ste gospodo politicki LOBIRAJUCI DNEVNIK!!!!hvala voli vas andmar

voli vas andmar


nevjerojatan jeste ovaj gore moderator koji imaju ljude da citaju i pisu postove i glupani koji prate ove novinice ili islicne kao business.hr-a i ja medu njima ,jer vi tu nemate nista o EKONOMIJI vi ste gospodo politicki LOBIRAJUCI DNEVNIK!!!!hvala voli vas andmar

hm,,,….dragi i cijenjeni kolega andmar1
interesantan post,ali sta danas nije nevjerojatno
eto ja se svaki put kada krenem napisati neki debilni post(znaci svaki put kad se primim tastatura) cudim sam sebi i odusevljeno zakljucujem da sam totalni debil
prijatan dan
pofuk

E VEKS ,JA SAM pofuk
KAJ RADIS?
pofuk



Koji je kriterij sto se tice cekanja da se poruka odmoderira, tj. tko ima prednost?

onaj kojizi ti dolazi sa desne strane
[/quote]
hahhahahahahhahahahah

HAHAHHAHAHAHAH




Koji je kriterij sto se tice cekanja da se poruka odmoderira, tj. tko ima prednost?

onaj kojizi ti dolazi sa desne strane
[/quote]
hahhahahahahhahahahah
[/quote]
HA HA HA HA HA HA HA
pofuk

Imam osjecaj da me P.D veb prati.

HAHAHHAHAHAHAH

i ja sam imo taj osecaj ali po ovome Vasem osecaju mogu samo reci ili da je to istina ili da smo svi pali u kolektivnu psihozu
pofuk


Imam osjecaj da me P.D veb prati.

Vjerujte da ne i da mi je to 100ta stvar koju bih radio u životu[smiley]. Da i imam vremena, vjerojatno bih rađe išao na godišnji.

Pozdrav

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Nema problema,simpaticni ste vi meni,kad me iskljucite ja otvorim novi nick.
Zamislite da nema likova ko ja ??????? bilo bi vam dosadno

HAHAHHAHAHAHAH


Nema problema,simpaticni ste vi meni,kad me iskljucite ja otvorim novi nick.
Zamislite da nema likova ko ja ??????? bilo bi vam dosadno

Zapravo uopće nije tako, nego se čudimo što ima ljudi koji imaju volje i vremena baviti se otvaranjem xyz nickova. Nama je gašenje jedan klik i za moderiranje foruma smo plaćeni, ali motivacija druge strane nam je velika mistierija pogotvo jer ne vidimo smisao zašto netko tko ne želi biti dio zajednice gubi svoje vrijeme ovdje (i to mnogo vremena).

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

New Report

Close