Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

jel Valentine muška il ženska?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



Molim moderatore ,da me ocjene sa 100%.
Upisujem se na kurs za marsovce,to bih htio prilozit kao ZNACAJAN doprinos mom curiculumu.


Evo ja sam te ocjenio što je u mojoj moći. [lol]
[/quote]
Hvala kolega.

HAHAHHAHAHAHAH


jel Valentine muška il ženska?

Uf,nisam o tome razmisljao,ajoj.

HAHAHHAHAHAHAH

Ne kužim kriterije po kojima moderatori donosiju procjenu kaj se briše a kaj ostaje, ali fakat.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!




RokajBili, 11.07.2009. u 23:04
veli mi taj blumi blumi covek da bez obzira kaj te jako cijeni makar nikada nije cuo za tebe i poslovni forum da mora da ti sve zvezde nisu na broju kad mene drzis u kavezu poput neke zvijeri moderirane

I kaj je još novoga?
[/quote]
pa novo je da sam i dalje moderiran i da nemogu konstruktivno i na vrijeme sudjelovati u aktualnim diskusijama na forumu i kako ja zbog toga trpim tako i trziste kapitala jer sam u medjuvremenu isao na seminare iz komparativne
pofuk
[/quote]
Pofuk nema odmoderiranja dok imas nick sa nepristojnim asocijacijama.
[/quote]
Stari kenjosu ,gledaj svoja posla,pusti mlade na miru.

HAHAHHAHAHAHAH

e Veks ja sam pofuk
bok
sorry kaj te gnjavim u ovo doba samo sam te htel pitati kaj se to desilo da si mi dozvolio pisati na forumu????
pofuk
p.s. cuj ak ti ni tesko daj ak znas(a ti sve znas) reci mi kad su izbori jer bi htel konacno izaci na njih i zaokriziti neku stranku da i ja mogu pljuvati po politicarima
unaprijed hvala

e Veks sorry kaj opet gnjavim pofuk ovde
cuj znas kaj sam te htel pitati
kaj da radim???
tak sam uzbudjen kaj si me pustil opet pisati i kaj smo opet frendovi da nemrem spavati
ti se da zvrcnut me pa da se malo pojadamo jedno drugome,jer znas iskreno bilo mi je ovo par najtezih dana u zivotu jer ste mi svi sa foruma falili
tenks
tvoj pofuk

Koji je kriterij sto se tice cekanja da se poruka odmoderira, tj. tko ima prednost?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Koji je kriterij sto se tice cekanja da se poruka odmoderira, tj. tko ima prednost?

Veks je na godisnjem pa me zamolio da ja odgovaram urgentno na vazna pitanja i gasim goruce probleme
dakle stvar je sljedeca
trebate stati u red kao kod doktora,buduci da sam ja zadnji u redu za odmemoriranje trebali bi stati iza mene ali kako onda nikada ne bi dosli na red ja Vas pustam ispred mene
sretno
pofuk
prijatan dan

e Veks ja sam
pofuk
cuj lose sam sinoc spavo pa se idem malo poput krleze u rijetkim trenucima opustanja prosetat po gradu da dojdem k sebi
daj molim te ti sad pruzmi šihtu a ja ti se posle kad se vratim svez i odmoran javim i opet te zamjenim
unaprijed hvala
pofuk
p.s. molim te ak ni tesko daj odmemoriraj forumasa ivan1902 jer ne samo da je kvalitetan nego nam je potrebna sveža krv na forumu
unaprijed hvala


Koji je kriterij sto se tice cekanja da se poruka odmoderira, tj. tko ima prednost?

onaj kojizi ti dolazi sa desne strane

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA

Veks evo me vratio sam se
sad ja preuzimam
odi se dalje kupat na plažu
http://www.youtube.com/v/lapjIeeuE1U&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/lapjIeeuE1U&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

New Report

Close