Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

sve ok, pusa

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sve ok, pusa

cmok
pofuk

OBAVIJEST
Veks ja sam pofuk
sorry kaj te gnjavim u ovo doba ,nadam se da te nisam zbudio
sad sam bil sa 5 forumasa na picu i malo smo zarundali….i rijec po rijec ….oni mene pitaju zakaj te Veks ne odmemorira…….ja kazem njima pa to me drzi na zivotu jer to mi je zivotni cilj,a Vi znate kad se zivotni cilj ispuni da se slobodno moze oc na onaj svit,tj.crknut
e sad buduci da su oni poceli pljuvati posle par piva po tebi jer su dobili hrabrost ja ti moram nesto prijateljski reci
1.ako mi do ponedjeljka (necu te gnjaviti za vikend) suvislo ne odgovoris zasto me drzis ko zvijer u kavezu koja samo ne pukne poput junfera prilikom prvog seksa zvukom don perignona(slucajno ga je svecenik napravio i krstio) napravit cu sljedece
a. u ponedjeljak pisem ozbiljan post o dionicama temeljen na svoje krhkom znanju
b. pisem ozbiljan i strucan post o politickoj situaciji u nasoj zemlji i regiji
c. pisem vrlo ozbiljan post bet trunke zajebancije kojem teram tebe i p.d. u onu stvar i odlazim kod tvojeg šefa da mi da pare za praxitene jer bez foruma necu moci oka sklopiti
unaprijed hvala
pofuk

Pusa nasem Valentinu [kiss]

Ne srami se,reci istinu.

e Veks pofuk ovde
evo blizi se kraj radnog dana a ti nisi imo vremena ili nasao shodno naci vremena mi odgovoriti na moj post zasto sam memoriran
javljam ti se da ti se zahvalim na suradnji,bilo je lepo i zelim ti da samo tako dalje uspjesno radis svoj posao
pofuk

Pitanje za moderatore: Vidim da se dosta postova izbrisalo na temi komentari trgovanja od 13h pa do 14:30h. Medu njima i jedan moj. Pa me shodno tome zanima razlog brisanja tih postova?? Hvala unaprijed.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Pitanje za moderatore: Vidim da se dosta postova izbrisalo na temi komentari trgovanja od 13h pa do 14:30h. Medu njima i jedan moj. Pa me shodno tome zanima razlog brisanja tih postova?? Hvala unaprijed.

Premješteni pod BC- Općenito. Rasprava o politici i/ili predsjedničkim kandidatima koja nema veze s temom.

Pozdrav!

Suricata suricatta


Pusa nasem Valentinu [kiss]

Pridruzujem se i ja,pusa. [kiss]

HAHAHHAHAHAHAH

Kolega stakor vrlo kvalitetno….
Sirimo ljubav,ne mržnju.

HAHAHHAHAHAHAH

Molim moderatore ,da me ocjene sa 100%.
Upisujem se na kurs za marsovce,to bih htio prilozit kao ZNACAJAN doprinos mom curiculumu.

HAHAHHAHAHAHAH


Molim moderatore ,da me ocjene sa 100%.
Upisujem se na kurs za marsovce,to bih htio prilozit kao ZNACAJAN doprinos mom curiculumu.


Evo ja sam te ocjenio što je u mojoj moći. [lol]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Molim moderatore ,da me ocjene sa 100%.
Upisujem se na kurs za marsovce,to bih htio prilozit kao ZNACAJAN doprinos mom curiculumu.


Evo ja sam te ocjenio što je u mojoj moći. [lol]
[/quote]
[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close