Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Dobro je sve dok me nije svrstao pod Sanaderov tabor [pray]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Dobro je sve dok me nije svrstao pod Sanaderov tabor [pray]

Ti meni izgledaš kao on, visok, plav i zgodan. [proud]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zapravo, evo razotkrio si me: ja sam vlč. Sudac i imam Tabor. Mir s tobom!

Gle leasing boy, sam si rekao da s likom provodiš vrijeme, a i previše pametuješ po forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Poanta je da nitko niš ne razumije.

eto ovo je najtocniji i najkvalitetniji post koji sam procitao na forumu a makar ste sami demantirali tim postom taj izuzetan post
pofuk
p,s, drago mi je da sam odmah kad sam ugledao Vas prvi post uvidio da Vi kuzita
prijatan dan



Zapravo, evo razotkrio si me: ja sam vlč. Sudac i imam Tabor. Mir s tobom!

Gle leasing boy, sam si rekao da s likom provodiš vrijeme, a i previše pametuješ po forumu.
[/quote]

provodi vrijeme sa slikom golih teta [tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

OBAVIJEST
ovim putem se ispricavam ako sam ikoga uvrijedio juce
dobio sam jako puno poruka na p.m. sa prigovorima da ja nisam za Jadranku Kosor
pa ko bi bio za nju ako nisam ja?????????? paitam ja sada Vas
pa ja sam najvise za nju od svih Vas kaj me sa razlogom ili bez razkoga napadate
eto jedna pesma Jadranki u cast njezinog ustolicenja na premijersku duznost
Jadranka sretnoti zeli pofuk
http://www.youtube.com/v/_Ye8GLPUVsM&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/_Ye8GLPUVsM&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

e Veks pofuk ovde
evo jedna pesma za tebe
http://www.youtube.com/v/xTYFIa1gnT8&hl=en&fs=1&"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/xTYFIa1gnT8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk



Zapravo, evo razotkrio si me: ja sam vlč. Sudac i imam Tabor. Mir s tobom!

Gle leasing boy, sam si rekao da s likom provodiš vrijeme, a i previše pametuješ po forumu.
[/quote]

S kojim likom? Mozda ja previse pametujem na forumu ali mislim da je i to bolje nego previse gluposti pisati po forumu. Kao sto ti radis. I kaj ti znaci ovo leasing boy? I to jos boy povrh svega a uvjeren sam da te kaj se godina tice mogu poslat po sibice. Usput, vidim da si procitao Secret a siris negativnu vibru ko Cernobilska nuklearka. Idi citaj ponovno jer ti nije nimalo pomoglo.


S kojim likom? Mozda ja previse pametujem na forumu ali mislim da je i to bolje nego previse gluposti pisati po forumu. Kao sto ti radis. I kaj ti znaci ovo leasing boy? I to jos boy povrh svega a uvjeren sam da te kaj se godina tice mogu poslat po sibice. Usput, vidim da si procitao Secret a siris negativnu vibru ko Cernobilska nuklearka. Idi citaj ponovno jer ti nije nimalo pomoglo.

Poštovani,

kao i obično vrtite vodu na svoj mlin. Da počnem:

1. leasing boy – jer koristiti leasing kao polugu za kupnju/korištenje nečega
2. iz vašeg tabora je čovjek koji me je vrijeđao putem pm
3. istina, imam 18 godina i vjerojatno me možete poslati po šibice, ali što ako ja to ne želim???

s poštovanjem,

vaš tima

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Poštovani,

kao i obično vrtite vodu na svoj mlin. Da počnem:

1. leasing boy – jer koristiti leasing kao polugu za kupnju/korištenje nečega
2. iz vašeg tabora je čovjek koji me je vrijeđao putem pm
3. istina, imam 18 godina i vjerojatno me možete poslati po šibice, ali što ako ja to ne želim???

s poštovanjem,

vaš tima

Gle ajde probaj shvatit jednu SUSTINSKU i BITNU razliku: ako te je netko od ljudi s kojima se ja druzim vrijedjao to ne znaci da sam te JA vrijedjao niti da dijelim isti stav s doticnom osobom oko toga. Jel to tako tesko shvatiti?

Jel sam ja rekao da si me ti vrijeđao? Ako jesam gdje?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Jel sam ja rekao da si me ti vrijeđao? Ako jesam gdje?

Pa koji si me ona klinac uopce spominjao? Tabori i slicne piz… Pises u stilu da te “iz mog tabora” netko vrijedjao. I kakve ja imam veze s time covjece??? Daj se zbroji. Nisam ja nikome iz “tabora” tata da mogu utjecati na necije ponasanje

New Report

Close