Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore



iz dana u dan mi brisete poruke i to posebno one koje su upucene ocigledno zasticenim clanovima foruma.stjece se dojam da se nekolicina korisnika ovdje pusta da pise ono sto vama odgovara,a drugima se brisu postovi.Ocigledno je da zelite stvoriti javno misljenje na forumu koji vama odgovara i to brisuci postove onih koji se u tome ne slazu.zato zbogom [bye] i pozdrav svim dobrim forumasima

To se davno vidjelo,kad je jedan godpodin pisao nick Ivek 1234,valjda mislili neki bezveznjak.
Vjerujem da bi se mnogi zmrzli kad bi znali tko je kolega te koliko ima znanja.
[/quote]
Otiđi malo na susjedni forum pa pročitaj šta je pisao na crobexu 1200 potpuno isto kao i na 5400 i danas piše potpuno isto i sutra će i cjeli život.

A jel znaš šta je rekao Kostolany:

"Medvjedi uvjek na kraju budu u pravu samo dok im se ostvare predviđanja ovi drugi zarade 500%"

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Nisam cuo za tog Kostolomca,al jesam za Van Dama,al oni nisu bitni.
Vec to da sam ja bio gost doticnog gospodina u vili na Pantovcaku,prekrasno.
Sve mi se cini da je to zaradio na maherima poput vas i gospoje Karale.

Ne srami se,reci istinu.


Nisam cuo za tog Kostolomca,al jesam za Van Dama,al oni nisu bitni.
Vec to da sam ja bio gost doticnog gospodina u vili na Pantovcaku,prekrasno.
Sve mi se cini da je to zaradio na maherima poput vas i gospoje Karale.

Aj ne lupetaj gluposti promašio si forum, onaj SF ti nije ovdje [lol]

jesi tamo bio kao štakor ili.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Vi ste mi cak jako simpaticni,a bome i teta Karala vi u svađi sa svima a ona mirotvorac,nema veze ja vas volim.

Ne srami se,reci istinu.


Vi ste mi cak jako simpaticni,a bome i teta Karala vi u svađi sa svima a ona mirotvorac,nema veze ja vas volim.

Za vas je bitno"imati"…za mene je važnije "biti"……nakon biti dolazi i imati u to možete biti posve sigurni….vi ste meni isto jako simpatični tak dugo dok mi ne dirate mateju.

Nick je presao u druge ruke.
Inace,vi ne znate sta je za mene bitno,pa nemojte iznositi analize mog karaktera.
Ukoliko niste shvatili da nemam pojma ni tko je godpodin ni sta pise,onda ste naivniji nego sto sam mislio.

Ne srami se,reci istinu.

Uhvatite se lonca,a ne samo po forumima,postat ce te spadalo kao i ja.

Ne srami se,reci istinu.

Pozdrav Vijeko,
ako ste gledali večeras poslovni klub onda bi Kardumovo obrazloženje kretanja burze nazvanog jo-jo sindromom tj. naglog mršavljenja i debljanja mogli slobodno svrstat u šatro spiku, kaj ne?
I ko bu sad njega cenzuriral ? [lol]


Uhvatite se lonca,a ne samo po forumima,postat ce te spadalo kao i ja.

Iskoristiću simpatičnu izreku formaša miška "Ne raspravljam s nickovima koji su stari dva petka"….pogotovo ne o svojim loncima [rolleyes]

Sa teme ATPL:

Maratonac kaze: Prijavljujem kupnju 34 komada po 1111,30 kn

Moji dragi moderatori !

Maratončev totalno glup post koji nema ama bas nikakve veze sa topicom ostavite a moj komentar toga posta obrišete. A da vam glavni urednijk nije u Iranu??? Vidimo ovih dana kako to tamo funkcionira.

Karla molim vas da me pustite na miru,niste mi interesantni ,nit me zanima vase popovanje.
Molim vas da nista ne odgovarate,ne morate uvijek bit poklopac,mislim da imate dovoljno godina.
Bez ljutnje.
Pozdrav.

Ne srami se,reci istinu.


Karla molim vas da me pustite na miru,niste mi interesantni ,nit me zanima vase popovanje.
Molim vas da nista ne odgovarate,ne morate uvijek bit poklopac,mislim da imate dovoljno godina.
Bez ljutnje.
Pozdrav.

[lol] [lol]
http://www.youtube.com/watch?v=cBWApXgC1vk [huh]

New Report

Close