Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Poštovani moderatori,

Mislim da je vrijeme da neke nickove koji već duže objektivno pišu odmoderirate.
Predlažem da se odmoderira:
verdi,
golubv

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Poštovani moderatori,

Mislim da je vrijeme da neke nickove koji već duže objektivno pišu odmoderirate.
Predlažem da se odmoderira:
verdi,
golubv


[thumbsup]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Možda puši zeleno?

Na ovaj post na temi Što smo danas tržili sam stavio ovaj smiley: [lol]

Moj post je obrisan, a identičan takav od kolege Plavog nije. Može li objašnjenje zašto je tako učinjeno? Zahvaljujem unaprijed.
[/quote]

Poštovani Locotus,

Nakon što smo vidjeli vaše pitanje ovdje, ponovno smo malo krenuli čitati temu Što smo danas tržili? i izbrisali post korisnika Plavi koji, kao ni vaš, nije imao nikakvog značaja za temu doli pukog zatrpavanja teme nebitnim razmjenama smajlića.

Nakon toga nismo smatrali da je potrebno objašnjavati pojedinačne odluke i postupke.

Pozdrav

Suricata suricatta




Možda puši zeleno?

Na ovaj post na temi Što smo danas tržili sam stavio ovaj smiley: [lol]

Moj post je obrisan, a identičan takav od kolege Plavog nije. Može li objašnjenje zašto je tako učinjeno? Zahvaljujem unaprijed.
[/quote]

Poštovani Locotus,

Nakon što smo vidjeli vaše pitanje ovdje, ponovno smo malo krenuli čitati temu Što smo danas tržili? i izbrisali post korisnika Plavi koji, kao ni vaš, nije imao nikakvog značaja za temu doli pukog zatrpavanja teme nebitnim razmjenama smajlića.

Nakon toga nismo smatrali da je potrebno objašnjavati pojedinačne odluke i postupke.

Pozdrav

[/quote]

A pušenje zelenog i kojekakvo more drugih gluposti kojih se svakim danom sve više može pročitati na forumu to ima značaja za teme?

Kasnije nisam išao provjeravat jeste li obrisali i post od od kolege Plavog pa sam zato postavio pitanje ovdje. Hvala na odgovoru.

Usput, ovo s moderiranjem moram priznati da je totalno loše i gubim ikakvu volju pisati navečer i vikendima jer primjećujem da prođe poprilično vremena u tim periodima da se post odmoderira a kad se odmoderira već je x stranica više napisano. Razumijem da moderatori isto imaju slobodno vrijeme i vikende, no možda da promijenite malo politiku i način moderiranja jer ovakav način je zbilja totalno destimulirajući.

Resistance is futile! You will be assimilated!

I ja se slažem da bi mogli odmoderirati ljude i kasnije jih po potrebi staviti pod kontrolu jer ima ovdje puno ljudi kojima se ja divim da još ustraju tu i nakon godine moderiranja [huh]

[emo_cool]


I ja se slažem da bi mogli odmoderirati ljude i kasnije jih po potrebi staviti pod kontrolu jer ima ovdje puno ljudi kojima se ja divim da još ustraju tu i nakon godine moderiranja [huh]

[kiss] [thumbsup]

Ne srami se,reci istinu.

Kolegica uvijek zna sta treba rec,nema sta.

Ne srami se,reci istinu.

Stvarno je bistra.

Ne srami se,reci istinu.

Molim da mi se odgovori zašto mi je malo prije skinut post sa teme jdpl-a, češalj kojeg sam spomenuo zapravo je sinonim za amplitudu kretanja burzovnog indexa ,bez ikakvog vrijeđanja???


Molim da mi se odgovori zašto mi je malo prije skinut post sa teme jdpl-a, češalj kojeg sam spomenuo zapravo je sinonim za amplitudu kretanja burzovnog indexa ,bez ikakvog vrijeđanja???

Poštovani,

Ovo je bio vaš post na JDPL:

"kolega Tech, jedino pitanje je dali će "češalj" biti muške ili ženske veličine"

+ smajlić

Sad, to vama zvuči kao nešto vezano uz amplitude? Sorry, no nije na nama da pratimo kolokvijalne i šatro spike i onda pokušavamo dokučiti ima li to neku dublju simboliku od one na prvi pogled.

Pozdrav

Suricata suricatta

e Veks
pofuk ovde
sorry kaj gnjavim ali danima me ljudi piatju na pm da di sam ja
ja im odgovorih da bi i ja na to pitanje htio znati odgovor
kad ono oni meni lupe kontru i pitaju zakaj sam ja jos moderiran
i buduci da su mi to prijatelji ja si dao truda i otiso u brokeraj kod svog zeme kaj ima neki blumi blumi sa nekim grafovima na ekranima
gledam ja njega,gleda on mene,gledam ja kak on gleda taj blumi blumi,pa gledam i ja blumi blumi
i nakon 4 sata buljenja u taj blumi blumi meni bilo glupo i pitam ja njega kaj to gledamo da smo se tak ubuljili u taj blumi blumi
veli on :cekam da mi se zvezde poklope pa da opet pogodim dionicu
ja velim njemu ok
veli on meni os da tebi nekaj pogodim
velim ja njemu ocu
veli on kaj?
i ja velim svom zemi…….cuj da mi reci kad ce se te zvezde na tom blumi blumiju poklopit da me Veks odmemorira
i pazi koji odgovor dobijem
veli mi taj blumi blumi covek da bez obzira kaj te jako cijeni makar nikada nije cuo za tebe i poslovni forum da mora da ti sve zvezde nisu na broju kad mene drzis u kavezu poput neke zvijeri moderirane
pofuk

vjeko, 08.06.2009. u 23:22
veli mi taj blumi blumi covek da bez obzira kaj te jako cijeni makar nikada nije cuo za tebe i poslovni forum da mora da ti sve zvezde nisu na broju kad mene drzis u kavezu poput neke zvijeri moderirane

I kaj je još novoga?

Suricata suricatta

New Report

Close