Porezna uprava: Pečatit ćemo ako je u blagajni i 10 kuna viška!

Naslovnica Forum Komentari članaka Porezna uprava: Pečatit ćemo ako je u blagajni i 10 kuna viška!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ruzna baba. Ali podrzavam disciplinu!

Porezna disciplina da. Ali ne teror nad ljudima koji rade a koji vrši komesarijat koji misli da se novci zarađuju tako da se izvade sa bankomata.

…a kaj ako je 9,99 kn jel i onda???? …a kaj ako je jedna lipa…????imam prijateljicu ima plažni objekt,svaki dan se trese od inspekcija…pazi na sve,ali kakav je to osjećaj kad ti inspektor dođe ko dželat,a ne ko normalna kontrola…

…pa zar smo svi mi toliki lopovi…??? pa zar su ovi u poreznoj i ministarstvu financija toliki poštenjačine???


…a kaj ako je 9,99 kn jel i onda???? …a kaj ako je jedna lipa…????imam prijateljicu ima plažni objekt,svaki dan se trese od inspekcija…pazi na sve,ali kakav je to osjećaj kad ti inspektor dođe ko dželat,a ne ko normalna kontrola…

…pa zar smo svi mi toliki lopovi…??? pa zar su ovi u poreznoj i ministarstvu financija toliki poštenjačine???

Što mislite zašto mahom albanska mafija drži ugostiteljske objekte na Jadranu?

Krajnje je vrijeme da se poslodavci uozbilje i prestanu držati novac u blagajnama pa neće ni ti biti viška…[emo_namigusa]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

Držo bi u blagajni samo kovanice i objasnio im da je u skladu sa zakonom imati manjak u kasi.. Od gluposti se treba braniti većom glupošću! [emo_smijesak]

pišem samo na dionicama koje držim..

“Liniću, u čemu je razlika između sto napojnica od 1 lipe u Konzumu i jedne napojnice od 1 kune u kafiću?”

Vaš link …

free flow information


"Liniću, u čemu je razlika između sto napojnica od 1 lipe u Konzumu i jedne napojnice od 1 kune u kafiću?"

Vaš link …

Razlika je u tome sto ce te Konzum, Kaufland i slicni tuziti pa ces na kraju platiti milijunske odstete.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


"Liniću, u čemu je razlika između sto napojnica od 1 lipe u Konzumu i jedne napojnice od 1 kune u kafiću?"

Vaš link …

U ovoj drzavi se zakon provodi selektivno, prvenstveno se maltretira male. Veliki, rodaci, poltroni, stranacki vezani-oni mogu po zelji. Ova drzava je takav nered, smijeh, da je to zalosno, za plakati.

SAMO NAPRIJED LINIĆU, NEMA LABAVO [emo_zloban]

Samo naprijed Liniću neće biti niti plaće za birokraciju uskoro:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close