Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaže jedna teorija kad je puno optimista onda ti budi pesimista i obrnuto…Pročitavši ovo sve izgleda da treba biti pesimista….


4000 do kraja 2009!

Anketa je za Crobex na 31.1.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

1115

1839

Postanite Eu-robovi

Ne kužim svi koji su dali prognoze za ispod ovog kaj je danas su dobili 1%??
A danas pada???
Ja sam djelomično u dionicama djelomično u kešu, omjer 65:35, ali ljudi moji pa i ako bude padalo, pa svaki mjesec možete kupit nekaj tih onda jeftinih dionica, zar ne?

1914

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


daj nek mi neko kaže što sam ja napisao loše da mi netko da jedinice na Badnjak. Ajde frajeru javi se pa da Knele riješi to s tobom

Pa ocito si rekao target koji se nekome ne svidja. Iako, nije ni to potrebno.

1920,37

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



daj nek mi neko kaže što sam ja napisao loše da mi netko da jedinice na Badnjak. Ajde frajeru javi se pa da Knele riješi to s tobom

Pa ocito si rekao target koji se nekome ne svidja. Iako, nije ni to potrebno.
[/quote]

Neko je skroz u dionicama, svi medvjedi dobivaju jedinice [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nego, druze Conane, jeste li i vi bacili neki wild guess? Ako je, promaklo mi….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

1890

Pa biti će to tu negdje kao sada tokom cijelog siječnja, ali onda…
Mislim da će roknut’ do 1.500 minimalno.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

New Report

Close