Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Siječanj 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1450

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

1109

Ja cu kao okorjeli bikonja reci 2500


Ja cu kao okorjeli bikonja reci 2500

Nadam se da će muda preživjeti do tada.

If something is too good to be true...it probably is.

1900

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

3,14

1929.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Lukav je ovaj sta otvori temu,bravo majstore.
Koji igrac [lol]

ova tema nije za komentare vać za mišljenje u brojkama… prema tome ili napiši brojke ili ništa..HVALA

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kao najveći vrh moje županije 1234
Nadam se da ću pogriješiti.

Neću ništa stavljati, ali moram priznati

….da je jako puno dionica u drhtavim rukama. Jako puno optimista.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

Evo prijatelji moji ja sam 100% u dionicama.. misljenja sam, da cemo doci do cca 1850 – 1900 a ako dodjemo do tud onda sam VANI i vise me necete vidjeti. Svima Sretna i uspjesna NOVA 2009 krizna godina — veli Ugljesa, ops Šuker !!

I very much love INGRA !!


Evo prijatelji moji ja sam 100% u dionicama.. misljenja sam, da cemo doci do cca 1850 – 1900 a ako dodjemo do tud onda sam VANI i vise me necete vidjeti. Svima Sretna i uspjesna NOVA 2009 krizna godina — veli Ugljesa, ops Šuker !!

ako dođemo do tuda idemo do 2400, možda bi svi trebali stezati remen pa sa novčekima na tk. [cool]
Svima želim sve najbolje i puno uspjeha u 2009. [pray]

New Report

Close