PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kud će cijena Podravke nakon dolaska Dalićke. Dolje ili gore 🙂 . Bit će jeftine kupnje a nakon te jeftine kupnje objesit ćete gaće o štapu 🙂 . Tamo gdje prestaje razum počinje Hrvatska stvarnost.

Slaven Belupo i rk Podravka papa. Već jučer katastrofa Slavena u Osijeku.

Bježte iz Podravke jer kad je se dokopa ova ovisnica razbucat će je isto kao Agrokor. Mislim da već imaju na ciljniku nekog stranca Rusa ili Amera da mu poklone i ovu zadnju vrijednost što imamo u prehrani kao država. I tu je već odavno razrađena borgovska strategija asimilacije. Ne volim je vidjeti ni na slici.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/PODR/COI-PODR-61baac2b9506d0cfffee4d6faf40b21b.pdf

dalić potvrđena

On je razočaran, a bit će i više kada im budu stranci krojili što će saditi i po kojoj cijeni će otkupljivati. Uskoro bi mogla i Podravka postati samo nečiji “distributivni centar” kroz koji će plasirati vlastitu robu iz stranog uzgoja. A ova aždaha što je zasjela na čelo uprave opet je zajahala državnu muzaru.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koprivnickokrizevacki-zupan-o-imenovanju-dalic-na-celo-podravke-razocaran-sam/2251709.aspx

Nju je trebalo postaviti na čelo Badela, mislim da bi i tamo ispila sve do posljednje kapi, cijelu godišnju proizvodnju.

kao opljačkani mali dioničar belja, od danas pa do odlaska dalićke s čelne pozicije podravke više ne kupujem podravkine proizvode!!!!!!!

I ja također. Malo sam lutao po dućanu ali priviknut ću se.

Ajde neka netko bude dobar pa proda i koju dionicu sutra jeftino.

Bude to po 360kn za koji mjesec. Ovo je preskupa cijena za ulazak. S novom direktoricom moguc je samo 1 smijer…a taj nije rastuci.

Veli ona da ju je afera Lex Agrokor dovela na poziciju predsjednika uprave Podravke.

 

New Report

Close