PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znaci zauzeti pozicije i cekati let?

ekipa se navukla na fiks s krašem i sad bezglavo ulijeće ovamo..
ALI
ovdje NEMA velikog kupca kao kod kraša! ovdje NEMA preuzimanja! ne budite naivci jer će vaš ošišati ovdje kao i na svim drugim dionicama (osim na krašu gdje je u tijeku vanjsko preuzimanje)

Ja bi volio da dode Nestle i kupi ju, odmah bi dionica bila 1000 kuna ali mislim da se to nece dogoditi.
Mislim da ce PODR ostati u vlasnistvu mirovinaca.

Istina je da drzava upravlja Podravkom, ali opet se utjecaj drzave svakim danom sve vise i vise umanjuje.

Podravka vrijedi znatno više od trenutne cijene. Domaća fondovska bagra je sve zatukla da stranci mogu kupovati po minimalnim cijenama dok oni bleje.



Znaci zauzeti pozicije i cekati let?

ekipa se navukla na fiks s krašem i sad bezglavo ulijeće ovamo..
ALI
ovdje NEMA velikog kupca kao kod kraša! ovdje NEMA preuzimanja! ne budite naivci jer će vaš ošišati ovdje kao i na svim drugim dionicama (osim na krašu gdje je u tijeku vanjsko preuzimanje)
[/quote]

slažem se….obje su odlične tvrtke, ali kod kraša je u igri preuzimanje i to je diglo cijenu preko 100 %, a ovdje toga nema, a bojim se da neće u narednih 1-2 godine niti biti…doduše i kraš je sad odradio svoje, nekako imam feeling da je 900 kn gornja granica prije javne ponude

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Posljednji (ne)otkriveni dragulj hrvatske prehrambene industrije. Nakon jagme na Krašu i nakon što su Ledo, Jamnica, Zvijezda I Belje završili onako kako su završili, prekeširani investitori nemaju drugog izbora nego navratiti malo ovdje.

Kako samo rast Kraša blagotvorno djeluje na ovi dionicu. A di će pivci kad ostanu bez čokolade nego na kokicu?

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Kako samo rast Kraša blagotvorno djeluje na ovi dionicu. A di će pivci kad ostanu bez čokolade nego na kokicu?

ma da? zar netko preuzima podravku kao što je slučaj kod kraša?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ide ovo poslije izvješća (a biti će odlično) na tisućicu

dan je pametniji od noći!

@iva09
ma na 10.000 (kad se već lupeta)

Što se događa?!


Zar netko preuzima podravku kao što je slučaj kod kraša?

Ne. Nitko ne preuzima Podravku. Barem koliko je javnosti poznato.

Pa logično je da sad ostali iz sektora rastu, jer ako je netko izašao iz Kraša, sad ulazi tu da i dalje ima isti sektor u portfelju. I sad bi to trebalo nešto dići cijenu i ostalima. Iako od ovog slučaja, trebala bi cijela burza rasti.

To je istina, samo zna se kako funkcionira Zse, tko ne izađe dok je vrijeme, vraća se ubrzo opet otkud je krenulo.

New Report

Close