PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,00
48.018
302
156,50
160,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

https://podravski.hr/ide-privatizacija-novi-sef-hdz-ovih-poduzetnika-drzava-ove-godine-treba-prodati-podravku/

https://lider.media/aktualno/biznis-i-politika/hrvatska/domagoj-ivan-milosevic-treba-privatizirati-podravku/

Dali je ovo tek početak?

Juka, 10.12.2018. u 01:42

U ovom slucaju drzavni udio pada ispod 25% i gubi utjecaj sto je super stvar za PODR.
Sad bi mirovinci trebali biti apsolutni vladari kompanije
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Nadam se da je.

Ovako bitna i velika stvar nekako svima propazi ispod radara.
Nigdje nikakvih informacija o tome da drzava pala ispod 25% dok u isto vrjeme vec mjesecima mirovinci dokupljuju PODR

Po meni su mirovinci presli 50%.

U izvjescu 3q su imali ukupno 49.6%, u medjuvremenu je ADDIKO BANK D.D./PBZ CO OMF – KATEGORIJA B dodao jos oko 45k komada, sto cini oko 0.6%.

Ako sam dobro izracunao, to bi znacilo da mirovinci imaju preko 50%?

…prije dosta vremena napisah da je vrlo vjerojatna prodaja Podravke…državi treba lova da barem djelomično pokrije rupe u uljaniku…ako bude išla prodaja ne vjerujem da će ići ispod 450-500 kn…jer će izvješće na kraju godine biti najbolje u povijesti kompanije…

Meni se ne svida sto su mirovinci duboke zagrebli,njih je jos manje briga nego drzavu.

ako država oglasi da prodaje udio, cijena bi trebala padati


Meni se ne svida sto su mirovinci duboke zagrebli,njih je jos manje briga nego drzavu.

upravo tako, ja sam već prije 10-ak dana napisao da će mi ovo uskoro biti Po(z)dravka i tako sam i napravio, gdje god netko raspolaže s nečim da nije platio svojim novcem, tu zna biti svačega, eno vam PTKM, VLEN, predali ih mirovinci kao da su tuđim novcima plaćali PTKM na 170kn dokap, čini mi se da kada dobiju političko naređenje, da tako i učine, čak je i sam ministar Horvat kroz izjavu neki dan to i sam otkrio, nagovarali su opet mirovince za PTKM,samo ovaj puta kao nisu pristali, pa naravno, kada trebaju što veći dio zgrabiti iNA i PPD, a HAHFA spava po zadatku, jadna je ovo država s takvim ministrima i mirovincima, trebaju barem penzićima osigurati da imaju svatko svoj kontejner, da ne prave gužvu

Blok 6.800 kom po 363 danas

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Cerp otpustio 102.331 kom 05.12 vidim nitko nije spomenuo zanimljivu transakciju ili svi cekaju vidjeti tko je kupac?
Btw iz top 10 , deseti po redu ima 109.423 dionice

osobno mislim da CERP ovime financira neke kratkoročne potrebe, ne radi se o prodaji već prije o zalogu. Događalo se to i ranije na nekim drugim dionicama, a pogotovo što nitko od top10 dioničara nije prijavio stjecanje.

Moguce .
Evo u medjuvremenu ode jos 5 k komada po 361



Cerp otpustio 102.331 kom 05.12 vidim nitko nije spomenuo zanimljivu transakciju ili svi cekaju vidjeti tko je kupac?
Btw iz top 10 , deseti po redu ima 109.423 dionice

osobno mislim da CERP ovime financira neke kratkoročne potrebe, ne radi se o prodaji već prije o zalogu. Događalo se to i ranije na nekim drugim dionicama, a pogotovo što nitko od top10 dioničara nije prijavio stjecanje.
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

država/fondovi ne sviđa mi se simbioza
dionica po pokazateljima trenutno primamljiva ali mi se ne sviđa vlasnik
volio bi da loše pišem pa da uživaju oni koji imaju dionicu



Cerp otpustio 102.331 kom 05.12 vidim nitko nije spomenuo zanimljivu transakciju ili svi cekaju vidjeti tko je kupac?
Btw iz top 10 , deseti po redu ima 109.423 dionice

osobno mislim da CERP ovime financira neke kratkoročne potrebe, ne radi se o prodaji već prije o zalogu. Događalo se to i ranije na nekim drugim dionicama, a pogotovo što nitko od top10 dioničara nije prijavio stjecanje.
[/quote]

Upravo tako. Neka Repo varijanta.

New Report

Close