PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,21
41.287
266
154,50
156,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

186 mil plusa za prva 3 mjeseca. Prosle god 54 mil.
Samo ovaj kvartal Oko 62, 63 mil.
Ljepota

@ohladi
na 4-5% povećanja prihoda….mađioničari
a NT slabiji….
nije vam jasno?

@oreskovic
NT je takav radi velikog smanjenja dugova.
U prvih 9 mjeseci su vratili 300mil kuna i od pocetka godine govore da su im smanjenje duga i kontrola troskova 2 glavna fokusa za 2018 god.

I nisu madijonicari vec su konacno poceli da kontroliraju troskove i mislim da tu ima jos dosta prostora za smanjenje troskova.

Mislim da je zato i fokus na smanje je duga, biti ce neka jaca akvizicija.
Uglavnom 3q je bolji nego s ja ocekivao.
Sada sljedi 4q, koji bi trebao biti najbolji radi Bozica.

turbo dobro…dobit 3 puta veća nego prošle godine…moglo bi do kraja godine preći 250 milja kuna…samo up up ove godine…čestitam svim dioničarima…prošli put je na izvješće dionica skočila preko 20 kuna vidjet ćemo danas…

..baš nešto razmišljam sprema li se to prodaja podravke…Atlantiku…s obzirom na dugove Uljanika koje država mora podmiriti…mogla bi sljedeća godina biti godina prodaje državne imovine…a Podravka bi se mogla bogato utržiti s obzirom na trend rasta…

razvalili su…nema šta…žao mi je što nemam dionica…

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/prihodi-podravke-porasli-na-308-milijardi-kuna-neto-dobit-dosegnula-rekordne-razine/7999262/


..baš nešto razmišljam sprema li se to prodaja podravke…Atlantiku…s obzirom na dugove Uljanika koje država mora podmiriti…mogla bi sljedeća godina biti godina prodaje državne imovine…a Podravka bi se mogla bogato utržiti s obzirom na trend rasta…

Ne sprema se.

kota 360 je otkupljena



..baš nešto razmišljam sprema li se to prodaja podravke…Atlantiku…s obzirom na dugove Uljanika koje država mora podmiriti…mogla bi sljedeća godina biti godina prodaje državne imovine…a Podravka bi se mogla bogato utržiti s obzirom na trend rasta…

Ne sprema se.
[/quote]

Isto mislim da se ne sprema…prejaka je politika tamo da se firma proda…ali cijena bi uskoro mogla blizu 400kn…


..baš nešto razmišljam sprema li se to prodaja podravke…Atlantiku…s obzirom na dugove Uljanika koje država mora podmiriti…mogla bi sljedeća godina biti godina prodaje državne imovine…a Podravka bi se mogla bogato utržiti s obzirom na trend rasta…

Ne, atgr nije sposobna napraviti jacu akviziciju.
Prezaduzeni su za razliku od podr.
Cak i da politika dopustu privatizaciju, atgr jednostavno nije sposobna napraviti to, samo bi ugrozilo firmu.

New Report

Close