PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 04:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,38
24.550
158
154,00
155,50
-0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Na 305 kuna je ozbiljna podrška. Nadamo se da će tu i ostati.

@ ohladi

Nije zaronila zbog lošeg poslovanja, nego zbog stotinjak milijuna koji su isparili s Agrokorom, a dio kojih bi se ipak mogao vratiti 10. srpnja.

sa 20-tak miliona plusa su zavrsili 2017.
Mislim da je ipak poslovanje bilo lose, ali isto tako mislim da su iskoristili situaciju i izbacili sve kosture iz ormara.
Tako da, ocekujem spektakularnu ovu godinu.
A vidit cemo 2Q, ili ce biti potvrda dobre godine ili da je 1Q bio samo sminka

…nazire se bolja poslovna godina i moguća privatizacija…a i prošli dokap je bio po koliko ono kuna…nekako mi se čini da se forsira ovdje da se cijena što prije vrati gdje je bila…

da, ovo je bio best buy dok je bila tamo na 260, dokap je bio na 300 kn, 2015 god.


…nazire se bolja poslovna godina i moguća privatizacija…a i prošli dokap je bio po koliko ono kuna…nekako mi se čini da se forsira ovdje da se cijena što prije vrati gdje je bila…


da, ovo je bio best buy dok je bila tamo na 260,

slažem se.
sad nakon rasta od +30%,dok cijela burza stoji mjesecima, postaje rizična kupnja


slažem se.
sad nakon rasta od +30%,dok cijela burza stoji mjesecima, postaje rizična kupnja

baš tako, osim ako..erste MF ne prestane..kupovati (a može, jer nema konkurencije)



da, ovo je bio best buy dok je bila tamo na 260,

slažem se.
sad nakon rasta od +30%,dok cijela burza stoji mjesecima, postaje rizična kupnja
[/quote]
Nadam se da je ovo sarkazam. U slucaju da nije imas velikih problema sa racunanjem %. Jos kada bi ti u tom slucaju to bio najveci problem bilo bi super.



da, ovo je bio best buy dok je bila tamo na 260,

slažem se.
sad nakon rasta od +30%,dok cijela burza stoji mjesecima, postaje rizična kupnja
[/quote]

Slažem se da je kupnja na 260 bila odlična jer sam tada skupio lijepu količinu. No do sada smo rasli 20% ako još znam računati, ai na ovoj razini MIFovi skupljaju sve količine.
Ne razumijem zašto mislite da je ovo vrh? Osim ako to nije zbog želja za kupnjom na nižim razinama ili žaljenje zbog prerane prodaje :-). Ja ću ipak još malo pričekati…



da, ovo je bio best buy dok je bila tamo na 260,

slažem se.
sad nakon rasta od +30%,dok cijela burza stoji mjesecima, postaje rizična kupnja
[/quote]

Nije bas to tako, pogledajte malo temu unazad

Kupaca ce biti dok god bude rezultata.
2017 godine nije bilo kupaca ali nije bilo ni rezultata a uz to se dogodio bagrokor.
2018 je pocela blistavo i radi toga se odjednom pojavilo kupaca, ako 2q nastavimo blistavo, bit ce jos vise kupaca.
Ako 2q nastave rezultatima pratiti prvi kvartal, bit ce ovo 350kn +

Mirovinci malo pojacali kupnju
+ 4k komada

Zaglavilo na 315, nece ni gore di dolje

https://www.vecernji.hr/biznis/dobavljaci-najbolje-prosli-rusima-46-5-posto-novog-agrokora-1249118

Evo, dobavljlaci prsoli najbolje, nece biti nekih posebnih otpisa a svakako PODR i nije imala neka velika potrazivanja prema bagrokoru.
Uz sve to, imali smo bombastican 1Q, ocekujemo nastavak u 2Q.
Ajmo sad up

New Report

Close