PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 22:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,38
24.550
158
154,00
155,50
-0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Realnije je usporedbu radit sa 1Q 2016 nego sa proslom godinom, s te strane prihodi su ne znatno manji dok je dobit narasla, tako da jesu nesto popravili prfitabilnost ovako na prvu

Moze i usporedba cijene dionice?



Realnije je usporedbu radit sa 1Q 2016 nego sa proslom godinom, s te strane prihodi su ne znatno manji dok je dobit narasla, tako da jesu nesto popravili prfitabilnost ovako na prvu

Moze i usporedba cijene dionice?
[/quote]

To nisam komentira to je ocito i bez komentara

Ignore : renči

Vidjeti cemo. Danas se odmah pojavio netko na prodaji s preko 3000 komada, ali nije dugo trebalo cekati da se skine (nisam pratio ako je sav otisao ili velika vecina). Vecina straha vezanog uz dobavljace (za one kojima jednokratni otpis nije velik problem) bilo je njihovo snalazenje na trzistu bez Agrokora (tj. uz ovakav Agrokor).Izuzetno mi je drago vidjeti da se Uprava snasla. Iskreno ni ja nisam imao pretjerano povjerenja prema njoj. Ugodno su me iznenadili.

Ovdje je dobit fiktivna i njome se godinama manipulira…gledajte NT

u ovako zreloj, tromoj kompaniji jedino sto vrijedi je NT


Vidjeti cemo. Danas se odmah pojavio netko na prodaji s preko 3000 komada, ali nije dugo trebalo cekati da se skine (nisam pratio ako je sav otisao ili velika vecina). Vecina straha vezanog uz dobavljace (za one kojima jednokratni otpis nije velik problem) bilo je njihovo snalazenje na trzistu bez Agrokora (tj. uz ovakav Agrokor).Izuzetno mi je drago vidjeti da se Uprava snasla. Iskreno ni ja nisam imao pretjerano povjerenja prema njoj. Ugodno su me iznenadili.

Možda sutra ugledamo i 300 na otvaranju…
Bravo za PODR

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Dobro je, samo Zse "nagrađuje" sve dobro s padom cijene.
Npr. Atgr strašni rezultati, pad cijene, brodari izvješća sve bolja a cijena pada, građevinari potpisuju velike ugovore, a padaju…
P.s. Eto već 3.000 kom na prodaju dok sam ovo napisao…

A to je tako, ako imaš keša stavis se na kupnju i čekaš da ti prodaju ovi kojima treba $$$ Zašto bi gurao gore da kupiš skuplje 🙂


Ovdje je dobit fiktivna i njome se godinama manipulira…gledajte NT

u ovako zreloj, tromoj kompaniji jedino sto vrijedi je NT


I, što vidite iz NTa?


Ovdje je dobit fiktivna i njome se godinama manipulira…gledajte NT
u ovako zreloj, tromoj kompaniji jedino sto vrijedi je NT

Dividenda 7 kn
BVPS 401 kn cijena 285kn s danasnjim danom PB 0.71
Rast neto dobiti za q1
Smanjenje rashoda
Povecanje prihoda
+
Mirovinski fondovi kupuju

Iskreno ne znam sta po tebi tu ne stima?

Uistinu neobično da išta na Zse poraste, tako da svaka čast.
Zna li tko otkud im porast dobiti, jer iz tog porasta prihoda nisu mogli toliko povećati dobit?

Ni traga ni glasa….!!!

Malo Vas je kupovalo PODR na 260!?

Kako stvari stoje ovo je vrh 290 u ovom navratu…. sada mala korekcija!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

vegeta je poskupila sa 40 kuna po kg na 50 kuna a moguće i drugi proizvodi pa eto rast dobiti ali sa tim porastom cijene mogli bi lako izgubiti kupce kada uzmemo da je sastav vegete preko 80% sol koja je 3 kune po kg ,pa mrkva 3 kune kao i luk itd.znači njih ta vegeta ne košta ni 10 kuna a prodaju po 50 .slični proizvodi drugih proizvođača u trgovini su četiri puta jeftiniji a narod gleda što je jeftinije.naveo sam vegetu jer sam kupovao a sigurno su podigli i druge proizvode ali tako će smanjiti broj kupaca istih.

Budući da su prihodi viši, znači da je kupaca sve više.
A o markama proizvoda i cijenama je bespredmetno govoriti, namaz poput Nutele može biti i 3x jeftiniji od nje, automobil slične snage i performansi može koštati 100.000 kn, a može i 300.000 kn ovisno o marki.
Koliko para, toliko muzike!

New Report

Close