PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
154,52
37.857
245
154,50
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Podravka sa svojim jakim brandovima pozvana na tržište Izraela

Ignore: KressoM, delux


Mrle je Steve Jobs za Pucara, Elon Musk i Bill Gates zajedno.

Nekako slutim da si u pravu. 🙂

Nego, jeste li primijetili da ekipa uglednika iz političkog i gospodarskog života ima nešto zajedničkog. Naime, dosta njih su na ovaj ili onaj način ubili ljude svojom vožnjom. Neki od njih su (čak) i pravomoćno osuđeni. Jedan od njih je i on, Steve Elon Bill Jobs instaliran by G. Marić.

Vezano za mirnu klasicni mind-set drzave nisu svjesni oni puno toga dok im se ne pocme odbijat o glavu.

http://www.seebiz.eu/istrani-nezainteresirani-za-posao-u-mirni/ar-170388/

Kada smo kretali u investiciju, nismo bili svjesni da ćemo imati problema s osiguranjem adekvatne radne snage. Nedostajući inženjerski kadar smo uspjeli riješiti preko našeg koncerna, a za proizvodne radnike ćemo se izgleda morati svojski potruditi, kaže Vrhovski.

Ignore : renči

Kad utrpas stotine tisuca zdravih ljudi u braniteljske penzije naravno da nemas radnika.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Vezano za mirnu klasicni mind-set drzave nisu svjesni oni puno toga dok im se ne pocme odbijat o glavu.

http://www.seebiz.eu/istrani-nezainteresirani-za-posao-u-mirni/ar-170388/

Kada smo kretali u investiciju, nismo bili svjesni da ćemo imati problema s osiguranjem adekvatne radne snage. Nedostajući inženjerski kadar smo uspjeli riješiti preko našeg koncerna, a za proizvodne radnike ćemo se izgleda morati svojski potruditi, kaže Vrhovski.


Obzirom na cijene života u Rovinju, teško za 4500 imati radnika, prije očajnika .
Plaća od 5500 već bi pobudila interes .

Mislim da bi najbolje rješenje za Podravku bilo da mirovinci skupno prodaju sve svoje udjele nekom strancu, možda Adrisu ili Atlanticu. I kraj priče.
Ono, konsolidacija portfelja, optimizacija i sl.
A dobiveni novac ulože negdje drugdje, gdje će biti bolji prinosi njihovim članovima.
Pa neka se G.M. onda lijepo češe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Podravka zaprimila više od 300 prijava za rad u Mirni Rovinj, javni poziv i dalje otvoren

Opa, znači ipak će tvornica u Rovinju krenuti punom parom naprej!!

Vidjet ćete na kraju, mada nisam adezejska struja po svom habitusu, Bože sačuvaj, i teško mi je to prevaliti preko usana, da rezultati ove uprave jednom kad se stvari stabiliziraju nisu uopće lošiji od bivše.
Kad počnu dolaziti pozitivni efekti Belupa i Mirne možda i bolji.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Opa, super vijest, neka su i to rijesili.

Trenutno mirna radi jednu smjenu, medjutim iz Podravke su najavljivali ad zele uvesti drugu smjenu, pa cak i trecu.
Radi zelje za uvedenjem druge smjene se i zaposljavaju novi radnici.

Inace Eva riblje konzerve ni mrvciu ne zaostaju za Rio Mare, a sigurno su jeftinije 20, 30 posto.

Evo cijene ispod 260 kn, nisam mislio da ćemo to skoro gledati. No stanje na ZSE je toliko komatozno da se kraja padanja više ni ne nazire, pada skoro sve redom.

Ignore: KressoM, delux

Previše se to s Agrokorom rastegnulo.
Naprosto predugo.
Pa 6 mjeseci je prošlo dok su popisali tražbine.
I proći će na kraju i 12, a da se uopće ne zna koje su točno uopće valjane.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ovo je strasno kako se agresivno izlazi a promjena u top 10 nista.
Toliki pritisak rade na dionicu kao da ju namjerno ruse.


Ovo je strasno kako se agresivno izlazi a promjena u top 10 nista.
Toliki pritisak rade na dionicu kao da ju namjerno ruse.

valjda imaju neku zacrtanu granicu za prekrcaj gdje će pad stati. možda 220 kn?

New Report

Close