PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 08:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
6.665
43
155,00
156,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo je cisti buy signal tko sad kupuje nemoze omaniti

Ukupni bid je niti 800 komada, zašto lažete ovaj napaćeni narod? 😉

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

ne nemam Podravku samo iznosim moje misljenje cisti buy

[/quote]
očito majstori imaju još toga za prodaju.
al u svemu tome jedna stvar je fascinantna i zorno pokazuje propast ulagačkog mentaliteta na ZSE u korist čisto špekulantskog: znači jedna PODR koja je odlična i stabilna kompanija sa barem solidnim rezultatima- cijena joj pada i pada. s druge strane imamo npr. ledo koji je od 70 kn u kratko vrijeme skočio na 370, jmnc sa 700 na 5700 kn, blje sa 0,98 na 3 kn a dionice sve te tri kompanije su prema najavi ramljaka pred potpunim brisanjem vrijednosti tj. dioničari će izgledno završiti sa 0!
i onda imamo ovakvu apsurdnu situaciju gdje burzovni špekulanti bez problema plate za JMC 5xxx kuna, za ledo 370 kn, iako su najave da će završiti na 0, ali 270 kn za jednu podravku im je puno i rizično za platiti?
[/quote]

ovo sam i ja htio napisati !

mi smo ipak zemlja slučaj

Prodavatelj samo zna lupati po bidu, da je pametan potegnuo bi je na 330 kn, i na 300 bi se istresao do kraja ovako muči sebe i nas……

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Prodavatelj samo zna lupati po bidu, da je pametan potegnuo bi je na 330 kn, i na 300 bi se istresao do kraja ovako muči sebe i nas……

Vjerovatno ima par prodavatelja.
No dobro, istrest ce se to uskoro.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Gledao sam u temi dana, Pucar je bio gost. Rekao je da bi GRADOVI I ZUPANIJE trebali razmisliti o mogucem uvodenjem i izgradnji radničkih stambenih zona a ne da Podravka pravi ljudima stanove i zgrade.
Takoder je rekao da novi radnici su potrebi da uvedu drugu smjenu a mozda i trecu. Trenutno imaju samo prvu smjenu.

Iz ovoga clanka kojeg ste postali, najzanimljivije mi je ovo “‘Nudi se ugovor na godinu dana, ali proizvodnja raste i ti ugovori bi bili produženi. U perspektivi su ugovori na neodređeno’ dodao je.”

Proizvodnja raste, na zalost problemi sa radnicima u HR su sve veci i veci…, nadam se da ce podravka ovo prevladati i uspjeti uposliti te nove radnike, uvesti drugu smjenu i povecati proizvodnju.

Podravka je tvrtka koja može izdržati i loš menadžment. Sada je skoro na najnižoj razini u 10 godina. Dugoročno gledano, po meni dobar pick. Kupovao sam na ovim razinama i ako bude padala još ću si Podravkom začiniti portfelj i lagano “vegatirati” do boljih vremena.

Stanovi u Rovinju ???
Znate koliko su stanovi u Rovinju ?
Ala Duborvnik……


Podravka je tvrtka koja može izdržati i loš menadžment. Sada je skoro na najnižoj razini u 10 godina. Dugoročno gledano, po meni dobar pick. Kupovao sam na ovim razinama i ako bude padala još ću si Podravkom začiniti portfelj i lagano "vegatirati" do boljih vremena.

U sridu.
Tako je bilo gotovo uvijek.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Podravka je tvrtka koja može izdržati i loš menadžment. Sada je skoro na najnižoj razini u 10 godina. Dugoročno gledano, po meni dobar pick. Kupovao sam na ovim razinama i ako bude padala još ću si Podravkom začiniti portfelj i lagano "vegatirati" do boljih vremena.

Da li zelis reci da Podravka trenutno ima los menadment?
Ako ima, koja je perspektiva ove firme?
Zasto ulagati u nesto cime se lose upravlja?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.



Podravka je tvrtka koja može izdržati i loš menadžment. Sada je skoro na najnižoj razini u 10 godina. Dugoročno gledano, po meni dobar pick. Kupovao sam na ovim razinama i ako bude padala još ću si Podravkom začiniti portfelj i lagano "vegatirati" do boljih vremena.

Da li zelis reci da Podravka trenutno ima los menadment?
Ako ima, koja je perspektiva ove firme?
Zasto ulagati u nesto cime se lose upravlja?
[/quote]

Objasnio ti je u zadnjoj recenici.
Procitati s razumijevanjem.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.




Podravka je tvrtka koja može izdržati i loš menadžment. Sada je skoro na najnižoj razini u 10 godina. Dugoročno gledano, po meni dobar pick. Kupovao sam na ovim razinama i ako bude padala još ću si Podravkom začiniti portfelj i lagano "vegatirati" do boljih vremena.

Da li zelis reci da Podravka trenutno ima los menadment?
Ako ima, koja je perspektiva ove firme?
Zasto ulagati u nesto cime se lose upravlja?
[/quote]

Objasnio ti je u zadnjoj recenici.
Procitati s razumijevanjem.
[/quote]
Iskreno, kupio sam (i jos kupujem PODR) iz sljedecih razloga:
1. dosta je pala od vrha (oko 430 kn)
2. fundamentalno je ok (nije jeftina ali nije ni skupa)
3. mala izlozenost prema agrokoru
4. ocekujem rast trzista pa po inerciji i njen (bez obzira na poslovanje, to moze samo biti plus ako bude ok)
5. u slucaju da trziste krene dolje smatram da cu u PODR sacuvat kapital, odnosno da ce padat manje od prosijeka
6. smatram da ce prije na 300 kn nego na 230 kn
Ono sto me muci je cirkusantski menadzment, katafakingstrofa, po meni definitivno TOP3 najgora menadzmenta na trzistu…
P.s. na 300kn prvi dio ide na bubanj a do 340kn sve ostalo, jednostavno tu drzava drma, a to su naprosjecni kre…

Rastimo zajedno...

New Report

Close