PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 12:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,60
19.606
126
154,50
156,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Metla je pomela i izgleda da je iskrcavanje završeno.
Imam i sumnjivca koji bi to mogao biti, nonećemo sad o tome. Nije bitno.
Bid i ask sad djeluju puno uravnoteženije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Metla je pomela i izgleda da je iskrcavanje završeno.
Imam i sumnjivca koji bi to mogao biti, nonećemo sad o tome. Nije bitno.
Bid i ask sad djeluju puno uravnoteženije.

Malo ste uranili sa zaključkom da je iskrcavanje zavšilo 🙂

Ako nije tajna može i ime sumnjivca, neki od dioničkih fondova?, sigurno da možemo i ovdje očekivati neki malo veći blok promet

Vecina metle, barem.
Mozda Erste.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Metla je pomela i izgleda da je iskrcavanje završeno.

ovdje izlazi netko tko ima municije, rekao bih desetke tisuća komada za prodati



Mislim da je 200 nemoguce, apsolutno nemoguce.
Dno ce bii izmedju mozda oko 260, par kuna vise manje.

Sad svi cekaju izvjesce za 4Q, koji ce vjerojatno biti slican prva 3 ako su nastavili program otpremnina i u 4Q.

Medjutim, vjerujem da ce 1Q 2018 biti pocetak brzog oporavka Podravke. Nema optremnina, Belupo pocelo napokon da proizvodi…, rast vanka (uz nadu da ce to jos vise povecati)

Kolega Grga na temi Agrokor kaze da ima info da su ostali (financijasi) vjerovnici nadglasali dobavljace prema nacrtu Nagodbe. Ako je istina, mogao bi biti jos jedan udar na cijenu.
Da me ne bi krivo shvatili, imam PODR i dosta sam je nadokupio u zadnjih deset dana (i danas na 264) ali nakon ove glasine prestajem dokupljivat, cekam nagodbu.

[/quote]
Papir trpi svasta. Uglavnom danas jos nadokupio na 270 (43 kom).
Sam sebi ne vjerujem, hehe…i dalje vjerujem da je dobra odluka…

Rastimo zajedno...


Pa kazem, vjerovatno tako neki fond.
S tim da je to vjerovatno rebalans portfelja.
Radi polako i pazljivo.

…a vi sigurno, a ne vjerojatno, neznate ni tko je prodao niti s kojim povodom. Kako profitabilnost ovih dana/godina u PODR, pretpostavljam da ste dioničar pa sigurno znate?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Ne znam nista.
Dionicar jesam. Nemam puno.
Profitabilnost? Pa to znamo, ne?
Samo ne znamo kako ce biti dalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

A majke ti pa do kada ova rasprodaja?

mi smo ipak zemlja slučaj


Ne znam nista.
Dionicar jesam. Nemam puno.
Profitabilnost? Pa to znamo, ne?
Samo ne znamo kako ce biti dalje.

S obzirom da ste dioničar očekivalo bi se da znate malo više o firmi, menađmentu i općenito kako firma funkcionira i na kojim principima…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.



Ne znam nista.
Dionicar jesam. Nemam puno.
Profitabilnost? Pa to znamo, ne?
Samo ne znamo kako ce biti dalje.

S obzirom da ste dioničar očekivalo bi se da znate malo više o firmi, menađmentu i općenito kako firma funkcionira i na kojim principima…
[/quote]

Jako ograničen odgovor.
Zato jer ne čitate što piše, čak niti to što ste boldali.
Ili ne čitate s razumijevanjem, a jednostavno je.

Elem, nitko ne zna što ĆE biti. Jer nema čarobnu kuglu.
Pa makar znao sve okolnosti oko novog direktora, HDZ-a, mirovinaca, novih pogona itd.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Serislav,
bitno je da znas sto ce biti s Agrokorom.

Ja mislim da je ovo odlicna firma.
Dosta su ulagali i ocekujem brutalno povecanje dobiti, dividende na 15ak kn i cijene na 400+


Serislav,
bitno je da znas sto ce biti s Agrokorom.

Ja mislim da je ovo odlicna firma.
Dosta su ulagali i ocekujem brutalno povecanje dobiti, dividende na 15ak kn i cijene na 400+

IMOTSKI: Radionica o provedbi Sporazuma o suradnji Ministarstva hrvatskih branitelja i Podravke

nemaš ti pojma….jedno su želje, a drugo njihovi planovi

New Report

Close