PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 20:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,38
24.550
158
154,00
155,50
-0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izgleda da će se za koji dan fondovi i ovdje hvaltiti kako su izašli na vrijeme ?

@grga
izgleda da ljudi više vjeruju u koncept Ivice Todorića nego u G. Marića i M. Pucara 😂

Pretpostavljam da dividenda je 2018 OFF
Prije nekih 1,5 mjeseci sam napisao target 250, ali bez dividende i 200 će biti ok


Izgleda da će se za koji dan fondovi i ovdje hvaltiti kako su izašli na vrijeme ?
Vidim u više postova da pokazuješ iznadprosječan interes za ovu dionicu što, pretpostavljam, znači da ju dugoročno vidiš na višim razinama, zar ne? 🙂

Planirao sam ulazak, ali odustao . Čekam F1 da vidim gdje smo, a ovi što izlaze valjda žele van prije toga ?


Planirao sam ulazak, ali odustao . Čekam F1 da vidim gdje smo, a ovi što izlaze valjda žele van prije toga ?


Bježi stari moj, gdje politika uđe tu trava ne raste, pogledaj todex!

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

danas na sjednici Vlade točka (u privitku): “11. Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o utvrđivanju popisa trgovačkih društava i drugih pravnih osoba od strateškog i posebnog interesa za Republiku Hrvatsku”

dakle nije prošlo ovo: “Ministar državne imovine Goran Marić potvrdio nam je da će podnijeti prijedlog o vraćanju Podravke na listu tvrtki od posebnog interesa.”
Vaš link …

Grga,
Ova dionica je po mom mišljenju sad jako povoljna iz nekoliko razloga:
Njena realna vrijednost se kreće oko 420 kn
Podravka nije bila jako izložena Agrokoru, cca 25 % što ne šteti poslovanju poduzeća, a tu je i višak novca koji je dobiven od EBRD.
Po mom mišljenju pristanak na otpis od 25% je njima ulaznica za Ledine dionice obzirom da su i prije pokazivali interes za njihove dionice zbog sirenja smrznutog programa.
Orijentirani su izvozu i koriste kvalitetne alate za zaštite od valutnog i kamatnog rizika.
Cudime me da bi mogla ici na niže cjenovne razine od ove…

@percent

Zanimljivo da nije PODR uvrstena nakon svih najava Marica.
Izgleda da su se mozda mirovinci usprotivili tomu?

ovdje privatizaciju zaboravite a veci problem su radnicke dionice i dok to ne pociste nema gore plus katastrofalno vodjenje firme

Da, po meni jedna od najjeftinijih dionica trenutno.

Bit će još jeftinija kad se budu znali konačni otpisi

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

New Report

Close