PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 01:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,38
24.550
158
154,00
155,50
-0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ali zaboravljate da je i cijena pala već čak 30-ak%, a vidimo da zbog gotovo nikakve izloženosti Agrokoru nije trebala pasti ni par %.
I vi mislite da zbog promjene uprave firma ne može ostvarivati više dobit??
Vidjet ćemo kad krene Belupo, nadoknadi se smanjenje prihoda zbog Konzuma te povećaju prihodi zbog širenja vani gdje će tada biti dobit, samo strpljivo.
Netko bi da je dobit porasla barem duplo, a da je dionica ovako nisko?? E pa ne ide tako.
A to ne ide tako.

Preko 3000kom na kupnju!
Jel moguće da mirovinci kupuju?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Ali zaboravljate da je i cijena pala već čak 30-ak%, a vidimo da zbog gotovo nikakve izloženosti Agrokoru nije trebala pasti ni par %.
I vi mislite da zbog promjene uprave firma ne može ostvarivati više dobit??
Vidjet ćemo kad krene Belupo, nadoknadi se smanjenje prihoda zbog Konzuma te povećaju prihodi zbog širenja vani gdje će tada biti dobit, samo strpljivo.
Netko bi da je dobit porasla barem duplo, a da je dionica ovako nisko?? E pa ne ide tako.
A to ne ide tako.

Nije 30%,nego 40% pala!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Preko 3000kom na kupnju!
Jel moguće da mirovinci kupuju?

brane cijenu…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan
Prošli tjedna isto prošla takva količina.
Siguran sam da ovi mirovinci koji rasprodaju todex prelaze na ove druge, a Podravka stvorena za njih.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Preko 3000kom na kupnju!
Jel moguće da mirovinci kupuju?

Meni izgleda kao da guraju kupnju preko aska
Ništa, čekamo i dalje 250

Grga
Iskreno i ja sam čekao dok je todex bio blokiran,ali sad teško da će biti i 290kn

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Grga
Iskreno i ja sam čekao dok je todex bio blokiran,ali sad teško da će biti i 290kn

Ok, sada su vrata otvorena za 250, polako, ali sigurno…..

Ok, sada su vrata otvorena za 250, polako, ali sigurno…..

Na temelju čega bi vi još 20% dolje, na Vašoj cijeni Emil pa i ostali bi mogli nešto ponuditi mirovincima za njihov paket.

U međuvremenu Belupo postaje koka nesilica. Od glavnih izvoznih perjanica natprosječnim rastom izvoza i ove se godine ističe farmaceutika koja je izvezla robe u vrijednosti gotovo 9,2 milijarde kuna ili čak 42 posto više no lani.

Jak rast izvoza lijekova i nafte, ‘prehrana’ posustala



Grga
Iskreno i ja sam čekao dok je todex bio blokiran,ali sad teško da će biti i 290kn

Ok, sada su vrata otvorena za 250, polako, ali sigurno…..
[/quote]

“Otvorena vrata za 250” – koji su to parametri koji to pokazuju? I to jos “sigurno”?
Doista, molim vas objasnite.
Naime, namjeravao sam inicirati neke druge pozicije, ali ako mi dobro objasnite ne samo da ih necu inicirati nego cu i rasprodati dio postojeceg portfelja, pa i s gubitkom, te pricekati ovdje 250.
Imam Podr i rado bih kupio jos po 250.
Stoga, molim vas, ne stedite tintu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kolega grga je izrazio svoju toplu želju, a želje često slušam na radio postajama a zaista vrlo rijetko na ovom topicu 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Meni je stvarno zao svih ljudi koji su ovdje emocionalno jako vezani za ovu tvrtku/dionicu. Ovo je tipicni primjer “politickog smeca”. Tvrtka koja ne napreduje kada se pogleda iz aspekta konkurencije. 1000 puta Vam je receno da cak ni Vlada ovdje ne moze nista, da lokalna politika sve drzi i odlucuje. Tvrtka nazaduje(u usporedbi sa konkurencijom), ima promasene investicije, troma, spora, kriminalnan ortaski menadzment….i ono najgore, nikome ne odgovara i ne polaze racune, svijet za sebe

sve u svemu, hold ako hoces djeci 2050 godine dati dionicu vrijednu 300 kn….

racionalno, totalna 0

New Report

Close