PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,00
48.018
302
156,50
160,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Jako mi se svida sto govori i na 2:02:45.

Nije rekao ništa posebno, osim što je istrijane, kao dobavljače, nahvalio kao ljude od djela .
U kontekstu lijepo je obašnjenjo da se istrijani bore znanjem i tehnologijom, ali ni to nije Istri toliko teško obzirom na blizu svjetskog vrha znanja i tehnologije, Italije.

Ono što je bitno je da činjenica koja se navodi da se s Istrom lako dogovoriti. Ne samo oni, bilo tko jer u Istri od rođenja 5 je 5, a plavo je plavo, a za razliku od Hrvatske.
Ljudi često svoj uspijeh ili karijeru u Hrvatskoj grade na lažnom imiđu, laži i želji. U Istri je naglasak na realnost.
Dobavljač Pomidor, rajčica za Podrvaku, u Istri je jedan kvalitetan poljoprivrednik, ali osobno znam za još nekoliko velikih projekata koji su razvitku i puno obećavaju,a sve BIO 100% .
[/quote]

Ma svida mi se sto je govorio o konkurentnosti.
Uvjek ovdje govore za Podravku kao socijalna firma, koja ce kupovati od seljaka po socijalnim cijenama.
Medjutim govorio je o konkurentnosti seljaka, da seljaci mogu proizvoditi po konkurentnim cijenama u HR.

preko 2000 dionica se prodaje na 300 kn, pa tko voli…

Ignore: KressoM, delux


preko 2000 dionica se prodaje na 300 kn, pa tko voli…

Vise se ne prodaje….netko je volio…😂

‘Ajde da ne listam unatrag… sjećam se Podravke na posljednjoj dokapitalizaciji na 300 kn, pred dvije godine.
Pa na ATH cca 400 kn.
Za koliki iznos Podravka visi u Agrokoru ?
Jer je cijena pala ispod one u dokapitalizaciji.

Za oko 100 milijuna kuna.

Hvala trial.
Dosli smo do toga da to i nije toliko puno.
Sto je to naspram silnih milijardi.

S obzirom koliko je dionica pala, 100 miliona je nista.

Jel ovo nista od pada do 260, 270?
Iako imam dosta PODR, nadao sam se padu do 260 da si nadokupim ali na zalost cini mi se da nista od toga.

Malo mi sad zao sto nisam nadokupio po 285, i sam sam mislio da ce pasti do 260 radi nelikvidnosti i svega sto se dogada oko Agrokora.
Ali mi se cini da je burza odguglala u vezi Agrokora.
Cak mislim da ce nakon otvaranja Agrokora sve dionice Rasti, ljudi koji izadu iz Agrokora moraju negdje uloziti.


Cak mislim da ce nakon otvaranja Agrokora sve dionice Rasti, ljudi koji izadu iz Agrokora moraju negdje uloziti.

polaziš od krive premise pa su ti i konkluzije potpuno pogrešne….zašto misliš da će oni koji su u todexu prodavati na dnu todex dionice i onda još kupovati ostale dionice koje su znatno više vrednovane?
ja znam puno ljudi koji su u todex dionicama i po deblokadi istih namjeravaju još pojačati pozicije u njima, što će reći da će vjerojatno prodavati ostale dionice za koje ti očekuješ da će ih kupovati (pa tako i podravku)

Ignore: KressoM, delux



Cak mislim da ce nakon otvaranja Agrokora sve dionice Rasti, ljudi koji izadu iz Agrokora moraju negdje uloziti.

polaziš od krive premise pa su ti i konkluzije potpuno pogrešne….zašto misliš da će oni koji su u todexu prodavati na dnu todex dionice i onda još kupovati ostale dionice koje su znatno više vrednovane?
ja znam puno ljudi koji su u todex dionicama i po deblokadi istih namjeravaju još pojačati pozicije u njima, što će reći da će vjerojatno prodavati ostale dionice za koje ti očekuješ da će ih kupovati (pa tako i podravku)
[/quote]

Ne vidim logiku kupovanja necega s mogucnoscu gubljenja svega.
Dok se ne rjese garancije, to ti ga je cisto kockanje…, kao da igras ruski rulet.

Mozda bude sve super i sve za 5, medjutim mozda svi izgube vecinu svojih udjela…, ja nisam bas spreman preuzeti taj rizik a mislim da ni vecina ovdje na burzi.

Sumnjam da su i fondovi spremni da se kockaju.

Iskreno se nadam da da ce se sve rjesiti pozitivno za dionicare Agrokora, i da cu ja biti u krivu.

bit će i te kakvog prometa todexom čim krene trgovanje i preslagivanja vlasničke strukture u tvrtkama kćerima, a kupovat će insajderi koji će po običaju ranije od svih znati kako će izgledati nagodba i što je najisplativije…naravno, bit će i onih koji će kupovati tek kad se sve razjasni i kad situacija bude potpuno jasna, samo oni koji tada kupuju u pravilu plaćaju znatno skuplje.
no što bi rekli neki forumaši: rezultati će biti – svakome prema riziku i vlastitom izboru 😉

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close