PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,21
112.628
721
155,00
157,00
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jutarnji list

NOVA ULOGA

ZVONIMIR MRŠIĆ JEDAN OD DIREKTORA AGROKORA? Umjesto aktivnije uloge u SDP-u, bivši šef Podravke želi poslovnu karijeru
AUTOR:
Adriano Milovan,
Gojko Drljača
OBJAVLJENO: 02.06.2017. u 19:57

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Zasto se rusi cijena Podravke, nema smisla. Jedina Hrvatska prehrambena tvrtka koja nije ovisna o Agrokoru, a svaki kvartal raste van granica ex YU


Kolega, nemojte me krivo shvatiti. Nema nimalo zlobe.
Zelim vam ukazati da morate raditi usporedbu isto razdoblje za isto razdoblje. Iako se ne radi o istoj industriji zamislite da na Rivp gledate kes poziciju na 30.09 i usporedujete sa 30.06…jednostavno nema smisla. Tako i ovdje

2013 vs. Q1 2014 = 179 vs 149 = -30
2014 vs. Q1 2015 = 220 vs 132 = -88
2015 vs. Q1 2016 = 291 vs 182 = -109
2016 vs. Q1 2017 = 337 vs 250 = -87

Kuzite…

Kolega, naravno da kuzim, nou frks. 🙂
Vidjet cemo sljedeca izvjesca, mozda sam presumnjicav, no s obzirom na situaciju oko Agrokora, kao i smjenu predsjednika uprave Podravke, dozvolite mi da budem više sumnjicav nego obicno. lp.

Pa novac na računu nije nikakav pokazatelj, bitni su rezultati poslovanja!

Ukoliko padne 320, 220 je vrlo izgledno


Ukoliko padne 320, 220 je vrlo izgledno

Teško da ćemo taj target gledati, ali 280 prema TA moguć!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/superbogata-drzava-izolirana-a-posljedice-bi-mogle-biti-strasne-prijeti-im-nestasica-hrane-i-rast-cijena-nitko-ne-zna-sto-ce-biti-sa-sp-om/6190226/

Kad im udare sankcije, Podravka ce imati jos veci prihod iz te zemlje

A cijena bi trebala pasti zbog ???
Osim nečijih želja?
Već je pala 20-ak %, a ništa posebno se nije dogodilo.
Prije bi je fondovi mogli napucati preko 350 vrlo skoro.


Ukoliko padne 320, 220 je vrlo izgledno

Zasto?

U zadnjih 2 tjedna dionica je pala 8, 9 posto, a ja ne vidim nikakav poseban razlog za to.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/propali-s-todoricem-zvecevo-trazi-predstecajnu-nagodbu/975117.aspx

Zvečevo ostao dužan Podravki 6.3 milijuna kuna. Pucar nije uspio potpuno pobjeći od Zvečeva



Ukoliko padne 320, 220 je vrlo izgledno

Zasto?

U zadnjih 2 tjedna dionica je pala 8, 9 posto, a ja ne vidim nikakav poseban razlog za to.
[/quote]

Da, vidiš, to je problem tržišta, a ne tvoj. Ti ne vidiš, tržište vidi, 1:0 za tebe. Sve si ih zeznuo.




Ukoliko padne 320, 220 je vrlo izgledno

Zasto?

U zadnjih 2 tjedna dionica je pala 8, 9 posto, a ja ne vidim nikakav poseban razlog za to.
[/quote]

Da, vidiš, to je problem tržišta, a ne tvoj. Ti ne vidiš, tržište vidi, 1:0 za tebe. Sve si ih zeznuo.
[/quote]

Iako sam se nasmijao na tvoj komentar, ipak možda je bolje da čovjeku netko proba argumentirati koji je to razlog, jer dosad nisam vidio da je itko ovdje napisao realano i argumentirano zašto dionica ide dolje, ako ne računamo već sad legendarni klasik “živim u KC, podravka je dužna 500mil, doviđenja”.

New Report

Close