PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,32
5.940
38
156,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.jutarnji.hr/komentari/drzava-hitno-treba-prodati-po-25-dionica-ine-hep-a-i-podravke/5552311/

in the meantime, Gojko Drljača šalje poruku onima koji gledaju a ne čuju, slušaju a ne vide…

Za razliku, uz pogreške uzrokovane političkim dekretima, cijena Podravke lako će pasti ispod 200 kuna za dionicu.

tko ozbiljan pise ovakve tekstove?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Onaj tko se sjeća Afere Spice.

zanimljiv tekst uvijek realnog gojka drljače…vrijeme će pokazati jel to naručeni tekst sa ciljem spuštanja cijene ili je to istina…šanse su 50-50% jer doista budućnost podravke zbog svega što nam je poznato je vrlo neizvjesna. politika sigurno svoje šape neće maknuti iz podravke i provest će svoj plan kadroviranja. jedino je pitanje hoće li nova uprava, postavljena od politike, moći nositi se sa novim izazovima. ekonomski strateg hdz-a kolaković, koji će vjerojatno biti novi predsjednik uprave ima iskustva u teoriji, samo ostaje da vidimo hoće li tu teoriju moći implementirati u praksi u ovako velikoj kompaniji. a potencijalno preuzimanje sigurno će biti odgođeno do daljnjega, a kad ono bude aktualno, ne sumnjam da će to biti atlantic..no, mislim da ništa prije kraja mandata ove vlasti neće biti u vezi toga.

...povijest se ponavlja...

@delboy prihvacam vas realizam i umjerenu skepsu ali ne mogu prihvatiti jednu stvar, da je drzava voljna prodati 25%-tni udio u firmi koja opskrbljuje elektricnom energijom 95% stanovnistva Hrvatske ali nije voljna prodati isti takav udio u firmi koja proizvodi Vegetu i “Delikates pilecu jetrenu pastetu s kulenom”. OK prodajom udjela u HEP-u zadrzavaju kontrolu ali oni kontrolu u Podravci ni nemaju, ovo su kojekakve igrice moci i ciji je veci ali na kraju dana, drzava si bez mirovinaca moze strpati prst u g*zicu. Vec ste rekli, vrijeme ce pokazati i u pravu ste. Bumo vidili.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ajmo gledati to s jedne druge, poprilično realne strane:

1) Mirovinci koji imaju više od 50% ne podrže državne prijedloge za NO

2) Država više nema kontrolu u Podravci

3) Što će državi Podravka?

ja smatram da će mirovinci podržati državne prijedloge. to mišljenje utemeljeno je na iskustvu života na brdovitom balkanu.

...povijest se ponavlja...


Ajmo gledati to s jedne druge, poprilično realne strane:

1) Mirovinci koji imaju više od 50% ne podrže državne prijedloge za NO

2) Država više nema kontrolu u Podravci

3) Što će državi Podravka?

Pa kazem, jedino da se u Plenkovic u Bruxellesu moze pohvaliti pred kolegama kako mu vlada u portfelju ima firmu koja prozivodi “Desertnu kremu sa bundevom”, “Umak od rajcice sa pancetom” i “Kviki gric wasabi”. Show program!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


ja smatram da će mirovinci podržati državne prijedloge. to mišljenje utemeljeno je na iskustvu života na brdovitom balkanu.

Ja svoje mišnjenje temeljim na najsvježijim odlukama dioničara Podravke iz lipnja ove godine. Misliš li da je to utemeljenije od gatanja iz graha prebranca?



ja smatram da će mirovinci podržati državne prijedloge. to mišljenje utemeljeno je na iskustvu života na brdovitom balkanu.

Ja svoje mišnjenje temeljim na najsvježijim odlukama dioničara Podravke iz lipnja ove godine. Misliš li da je to utemeljenije od gatanja iz graha prebranca?
[/quote]

Naravno da Mirovinci mogu ponoviti akciju s lipanjske skupštine, no ipak nemojmo zaboraviti da je u lipnju status odnosa s državom bio drugačiji (“Pada vlada”) a sad se Plenković čini stabilan. Tko zna iz kojeg sve razloga Mirovinci mogu odlučiti na kompromis ili popuštanje državi…



ja smatram da će mirovinci podržati državne prijedloge. to mišljenje utemeljeno je na iskustvu života na brdovitom balkanu.

Ja svoje mišnjenje temeljim na najsvježijim odlukama dioničara Podravke iz lipnja ove godine. Misliš li da je to utemeljenije od gatanja iz graha prebranca?
[/quote]

ja ne gatam. kažem kako će vjerojatno biti, a na tebi je da to tumačiš kako hoćeš. tako ste rekli da nema šanse da ode mršić, kad sam pisao o kolakoviću…sad je mršić otišao…vrijeme će pokazati. svašta je tu moguće.

...povijest se ponavlja...

Ti ne gataš, ti lupaš. 😀

New Report

Close