PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ask totalno šuplji 😉


Ne vidim zašto predsjednik Uprave ne bi izrazio svoje mišljenje? Ako netko ima uvid, onda je to on. Podravka treba ostati do daljnjega samostalna, a ATGR neka dalje stagnira. Što kažete na ideju da Podravka preuzme Atlantic grupu?

Zamisli da tvoj zaposlenik javno pljuje po tvojoj ideji To je ono što je Mrle napravio, on je ideju o spajanju s Atlanticom proglasio bedastom i to zato što Atlantic kao ne proizvodi, a Podravka proizvodi. Hrpu bedastoća je ispalio u tom intervjuu.

To je kao što je ona predsjednica Acija predlagala da se dividenda isplati samo državi, a ne i ostalim dioničarima.


sve u svemu, kombinacija jako puno.

Po mojem mišljenju, trebalo bi za sada pustiti ovako kako je. Podravka je dobro krenula, pokazuje ambicije i trebalo bi pustiti godinu ili možda malo više da se vidi hoće li se ambiciozni planovi i sadašnji pozitivni trendovi nastaviti pa tek onda razmišljati što bi se moglo učiniti.

pa, dok se to sve ne posloži, pripremi, iskombinira,…. dogovori i pregovori obično potraju. možda 2018. g. sumnjam da može prije. i sve mi nekako izgleda da će uloga države opet biti ključna.

http://www.seebiz.eu/atlantic-grupa-i-podravka-sto-kazu-brojke/ar-146276/



sve u svemu, kombinacija jako puno.

Po mojem mišljenju, trebalo bi za sada pustiti ovako kako je. Podravka je dobro krenula, pokazuje ambicije i trebalo bi pustiti godinu ili možda malo više da se vidi hoće li se ambiciozni planovi i sadašnji pozitivni trendovi nastaviti pa tek onda razmišljati što bi se moglo učiniti.
[/quote]

To bi bilo najbolje…ali ocito je da ce se pogodovat nekome…znamo kome…tako da ako bude isao u preuzimanje.morat ce dobrro odrijesit kesu…a podr mu je san snova

A BALVANA!!! :) :) :)




nekad sam kupovao pelate iz umaga, ali su retardi (vjerojatno podmićeni novcem velikog lanca) prodali tvornicu za preradu paradajza u umagu..pazi, za to moraš biti retardiran. domaći istarski paradajz mijenjaš za smeće iz uvoza..debili.

"Podravka je najveći prerađivač rajčice u Hrvatskoj, a u suradnji s kooperantima ove je godine ukupno posađeno 4,500.000 presadnica na površini od oko 220 hektara…
Na poljima Podravkinih kooperanata, na širem umaškom području i u okolici Pule i Ližnjana, berba rajčice ovih dana privodi se kraju, a Podravkina Tvornica povrća u Umagu preradit će dovoljne količine rajčice za potrebe vlastite proizvodnje, koja dolazi s hrvatskih polja od 70-ak kooperanata"
link: Podravka ostvarila rekorde u otkupu rajčice prve klase
[/quote]

zašto je meni u sjećanju da su prodali? znam da su nešto tamo prodali. možda samo dio parcele. ajde, barem nešto dobro i domaće. taj paradajz je vrhunskog okusa.
[/quote]

Malo kasnim s odgovorom. U pravu si, bili su prodali tvornicu RBA leasingu 2007., ali su je otkupili nazad 2013. Imaš pod Vlastovnica u izvatku iz zemljišne knjige u privitku.


nekad sam kupovao pelate iz umaga, ali su retardi (vjerojatno podmićeni novcem velikog lanca) prodali tvornicu za preradu paradajza u umagu..pazi, za to moraš biti retardiran. domaći istarski paradajz mijenjaš za smeće iz uvoza..debili.

Hvala na info Percent, baš mi je drago vidjeti da ipak nisu “retardi”, niti “debili”.



nekad sam kupovao pelate iz umaga, ali su retardi (vjerojatno podmićeni novcem velikog lanca) prodali tvornicu za preradu paradajza u umagu..pazi, za to moraš biti retardiran. domaći istarski paradajz mijenjaš za smeće iz uvoza..debili.

Hvala na info Percent, baš mi je drago vidjeti da ipak nisu "retardi", niti "debili".

[/quote]

Pa prodali su i onda opet kupili. Tebi je to normalno?? Mogu misliti koliko je tu love izgubljeno.

...povijest se ponavlja...




nekad sam kupovao pelate iz umaga, ali su retardi (vjerojatno podmićeni novcem velikog lanca) prodali tvornicu za preradu paradajza u umagu..pazi, za to moraš biti retardiran. domaći istarski paradajz mijenjaš za smeće iz uvoza..debili.

Hvala na info Percent, baš mi je drago vidjeti da ipak nisu “retardi”, niti “debili”.
[/quote]
Pa prodali su i onda opet kupili. Tebi je to normalno?? Mogu misliti koliko je tu love izgubljeno.
[/quote]
ali su je otkupili nazad 2013.

Ali su 2013., kaže nam Percent, pod vodstvom predsjednika Uprave, g. Mršića, tvornicu kupili nazad. To je najbitnije. Odluka Uprave o otkupu tvornice 2013. je pametna, vodstvo na čelu s g. Mršićem je kvalitetno, odluka se preklapa s početkom uzleta i s početkom Podravkine transformacije iz “socijalističke” (kako mnogi vole kritizirati) u sve moderniju kompaniju.

Nista od privatizacije

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

frankie
pa, privatizacija je napravljena prije 20+ godina!

New Report

Close