PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,00
48.018
302
156,50
160,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Proljeće 2017., ako se ne varam.


Proljeće 2017., ako se ne varam.

Koliko bi pokretanje proizvodnje u Belupu moglo donijeti novih prihoda? Koji je to otprilike red veličine? Što to znači u odnosu na sadašnje prihode Podravke?

Jučer smo mogli vidjeti velika očekivanja uprave oko značajnog rasta prodaje u dijelu “zdrave hrane” za islamsko tržište.

Mršić izgleda zna posao jako dobro!


Jučer smo mogli vidjeti velika očekivanja uprave oko značajnog rasta prodaje u dijelu zdrave hrane za islamsko tržište.

Gdje smo mogli vidjeti? Čuo sam da je bilo nešto spominjanja HALAL tržišta, no nisam čuo da je bilo riječi o Podravki, može poveznica?

Mršić je bio na vijestima i komentirao koliki rast Podravka očekuje na tom polju (čini mi se kao da je plan da 20% ukupnih prihoda bude od tog segmenta, ali ne znam točno u kojem roku).

U svakom slučaju, PODR je aktivna i predvodnik je na svakom polju i to je odlična stvar!

ako netko nije vidio od prekjučer…

Preko kanade osvojit ce..

inace, za sad koliko sam malo ovdje svidja mi se sto podr ne prati crobex u ovoj korekciji iako jos uvijek nije kasno 🙂


Jučer smo mogli vidjeti velika očekivanja uprave oko značajnog rasta prodaje u dijelu "zdrave hrane" za islamsko tržište.

Mršić izgleda zna posao jako dobro!


http://www.jutarnji.hr/Promo/podravkini-proizvodi-ostvaruju-odlicne-rezultate-na-halal-trzistu/5217111/

Podravska srdelica…
“Iz srca mora u srce Podravine”

hate red

Jel ja to dobro vidim: 255 tisuca po 360 kn?

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"


Jel ja to dobro vidim: 255 tisuca po 360 kn?

da. blok transakcija.

who dares, wins

evo još jedna

Danas u blok transakcijama 517 852 dionice ..vise od 5% vlasnistva tvrtke !..Bit ce zanimljivo vidjet tko je kupac

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close