PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,00
109.668
703
156,00
158,00
-1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ja cu sigurno uloziti nece biti veliki broj novih dionica a perspektivna je firma .

http://www.dnevno.hr/novac/otkrivamo-mrsicev-tajni-plan-u-ostvarenju-opasnih-namjera-oko-podravke-boji-se-jedino-karamarka

Vjeruje li netko od vas dionicara u ovo?

Ja ne . Taj Dnevno je glasilo jedne politicke stranke

jelka2…. di ima dima ima i vatre i xxx puta se pokazalo da imaju pravo ..sam sti oni guknu prije svih novina i vele oni sto se nesmje cut u javnosti

pepe7

Doživotni direktor?Pobrkali su Podravku i Jugoslaviju.

Vaš link …

who dares, wins

Podravka izbacila izvješće – SPEKTAKL.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=58205

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

možda i nije spektakl

znali se zašto su za 60 milja manje platili kredite i kamate u ovom kvartalu nego prošlogodišnjem (jesu li refinancirali dio duga po povoljnijim uvjetima?)

Ne krije li se u tome ovaj spektakl, čisto pitam

plus su se dodatno kratkoročno zadužili za sličan iznos

(imam dionice)

s obzirom na vijest o kupovini Žita, dokapitalizaciji, investicijama u Belupo, sada već gotovo dovršenom velikom procesu racionalizacije poslovanja, dobrim izvještajima i velikoj dobiti u q1 2015 te cijelom niz pozitivnih vijesti neugodno sam iznenađen slabim prometima na ovoj dionici a i kretanjem cijene….puno događaja oko firme a dionica ekstremno kilava s obzirom na događanja u Podravci….

ma sve su kilave osim onih koje mogu na malom prometu divljat (vidi slučaj RIZO-R-A)


s obzirom na vijest o kupovini Žita, dokapitalizaciji, investicijama u Belupo, sada već gotovo dovršenom velikom procesu racionalizacije poslovanja, dobrim izvještajima i velikoj dobiti u q1 2015 te cijelom niz pozitivnih vijesti neugodno sam iznenađen slabim prometima na ovoj dionici a i kretanjem cijene….puno događaja oko firme a dionica ekstremno kilava s obzirom na događanja u Podravci….

Ako ulažeš od ponedjeljka do srijede, jasno je da rezultati znaju varirati, ali ako ulažeš na dugi rok, onda ovo izvješće kad-tad mora potjerati cijenu tamo gdje joj je mjesto.

Ovdje je kočnica dokap, jer tržište (po meni naivno) vjeruje da će biti dionica ko pljeve.


možda i nije spektakl

znali se zašto su za 60 milja manje platili kredite i kamate u ovom kvartalu nego prošlogodišnjem (jesu li refinancirali dio duga po povoljnijim uvjetima?)

Ne krije li se u tome ovaj spektakl, čisto pitam

plus su se dodatno kratkoročno zadužili za sličan iznos

(imam dionice)

unaprijedili su poslovanje po pitanju marži, snizili fin troškove po pitanju kamata. jako dobro. i dalje nastavljaju to raditi. još bolje. novi atgr.

http://www.seebiz.eu/podravka-bolja-profitabilnost-segmenta-prehrane-zasluzna-za-skok-dobiti/ar-110640/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close