PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,46
205.428
1,313
155,00
158,00
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nevjerojatno!

ok, vijest je izašla za novu tvornicu belupa, iako je tu još puno upitnika.
ali ako je zaista dovoljno da izađe nešto na blogu i dionica skoči 5%… !!?

to što bloger piše, pisalo je VELIKIM KRIČEĆIM CRVENIM slovima u q3 izvješću. i sam sam i mnogi su ga proglasili bili bonbob izvješćem. ali tko još čita izvješća. to je teško, neka bloger sve odradi, a mi ćemo štogod uštinuti od mimovozećeg vlaka

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


nevjerojatno!

ok, vijest je izašla za novu tvornicu belupa, iako je tu još puno upitnika.
ali ako je zaista dovoljno da izađe nešto na blogu i dionica skoči 5%… !!?

Žao vam je što kvalitetna i jefrtina dionica poraste 5%??

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


nevjerojatno!

ok, vijest je izašla za novu tvornicu belupa, iako je tu još puno upitnika.
ali ako je zaista dovoljno da izađe nešto na blogu i dionica skoči 5%… !!?

precjenjujete njegov značaj, velika većina forumaša uopće ne čita taj blog….
bit je u tome da je PODR jedna od fondovskih dionica koje oni brane i drže im cijenu kao npr. HT, ERNT, ATGR…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

velika većina ne čita. ha, ha, ha. nema ga tko ne čita – bilo da nešto nauči, bilo da pljucka kao vi.

nije stvar u blogeru, stvar je u zadnjim fi. to nitko ne čita pa kad bloger pročita umjesto njih i kaže im – djeco, vidite ovo ima tri kuta i to je trokut, onda svi zinu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


velika većina ne čita. ha, ha, ha. nema ga tko ne čita – bilo da nešto nauči, bilo da pljucka kao vi.

ne čitam ga jer me uopće me zanima, pročitam jedino indirektno ako ga tko spomene ovdje na forumu
jadan je ulagač onaj tko mora čitati tuđe blogove da bi ulagao [emo_palacd]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

jadan je onaj koji ne zna da ne zna i kojemu je ispod časti učiti of čovjeka koji je svojim znanjem zaradio 100 milja . bloger je samo čovjek od krvi i mesa, svjetonazor njegov ne podržavam, ali u pitanju financija i novca dipl matematičaru sdkidam kapu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

kolega plavi, ma što bi mi bilo žao?! PODR je 6% mojeg portfelja već godinama i brinem o njoj ko i o bilo kojih drugih 6%. 😉
samo komentiram fenomene ove naše burze.


jadan je onaj koji ne zna da ne zna i kojemu je ispod časti učiti of čovjeka koji je svojim znanjem zaradio 100 milja . bloger je samo čovjek od krvi i mesa, svjetonazor njegov ne podržavam, ali u pitanju financija i novca dipl matematičaru sdkidam kapu.

A kakav mu je svjetonazor…jel potpisao za homiće i ćirilicu…ako nije bolje da ga nema 🙂

Gradnja nove tvornice nije dobro za dionicu..za 5-10 godina možda. zbog ove vijesti je trebala pasti. Možda bloger nekome čuva leđa( da se iskrca) , nije slučajno da je baš danas napisao post.



jadan je onaj koji ne zna da ne zna i kojemu je ispod časti učiti of čovjeka koji je svojim znanjem zaradio 100 milja . bloger je samo čovjek od krvi i mesa, svjetonazor njegov ne podržavam, ali u pitanju financija i novca dipl matematičaru sdkidam kapu.

A kakav mu je svjetonazor…jel potpisao za homiće i ćirilicu…ako nije bolje da ga nema 🙂
[/quote]

nema veze s tim, nego sa socijalnom osjetljivošću. njegov svjetonazor je manje više ako si siromašan i kopaš po kanti, to je tvoja krivica, nemoj kriviti društvo i državu. a stvar nije tako crno-bijela, čovjek dobre volje lako će to uvidjeti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ima još nešto. Znate li koju firmu da nije dijelila dionice braniteljima i radnicima osim Podravke. Pavković se ne razumije u to ili mu uprava kaže da šuti?!

New Report

Close