PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
159,00
48.018
302
156,50
160,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zasto bijedna kad imaju rast u svim segmentima poslovanja ?

ewt-podr

Uf uspio sam dokupiti 🙂

Evo, premijer malo prekršio pravila Burze.
Baš me zanima kakve će mu sankcije Hanfa spičiti…

http://podravski.hr/premijer-milanovic-otkrio-podravka-ide-u-dokapitalizaciju-udjel-drzave-pada-na-20-posto/

hate red

To se mora desiti uskoro Podravka mora napredovati dosta je stagnirala

Sad vjerujem u ovaj grafikon ewt.podr nakon Milanovicevog intervjua

SVIJET, svibanj 2013

Kad Hrvatska uđe u EU i ostane bez bilateralnih bescarinskih sporazuma sa zemljama Unije,BIH, SRBIJA…Jel PODRAVKA spremna za taj šok! Neki ljudi izvrsno upućeni u poslovanje Podravke, skojim smo razgovarali, ali koji žele ostati anonimni, procjenjuju da je PODRAVKA zapravo propustila posljednji vlak za svoja najvažnija tržišta..Štoviše da joj prijeti pad prihoda, otpuštanja radnika veća od planiranog #restrukturiranja# pa čak i smjena aktualne rukovodeće strukture i možda prodaja strateškom partneru…

Mršić….želja nam je ulagati u PODRAVKU, u rast kompanije. Nije nam, kako se priča, jedini cilj povećati vrijednost dionice kako bi našli dobrog kupca…
ps E moj Mršiću, tako se ne komunicira sa medijima….svi političari iz ovakvih kompanija su trebali bit na nekim drugim pozicijama…to bi mu više odgovaralo

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa sam pemijer govori o ulasku strateskog partnera i dokapitalizaciji i akviziciji u regiji bez toga ce tesko biti

Čudno kako ovo nitko ne komentira od važnijih nacionalnih medija…

Mršić kao bivši dužnosnik nije smio odmah u Upravu Podravke

hate red

Ni ovo nitko ne komentira:

Podravka smanjuje temeljni kapital radi pokrića gubitka

Kako ce to utjecati na cjenu dionice ?

S obzirom da su mirovinci, objavljeno je čini mi se u Podravskom listu, rekli da im je 300 kuna previše, ovo bi moglo značiti da im je 200 kuna taman.

New Report

Close