PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 03:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Skinuto s fejsbuka podravskog lista…

I kamenac, što kažeš na ”novu” upravu?

http://www.vecernji.hr/vijesti/grcic-forum-privatizirat-cemo-sve-osim-voda-suma-hep-a-clanak-365362

"Potpredsjednik Vlade Branko Grčić u velikom intervjuu otkriva kako će na plaćama u javnom sektoru uštedjeti do pet posto, kako će spojiti HAC i ARZ u jednu tvrtku te kako će sve u privatizaciju osim Hrvatskih voda, Hrvatskih šuma i HEP-a….."

BDW, ne vjerujem da će Mršić proć kraj mirovinaca…
Možda progura sebe ali mu neće uspjeti čitav plan.

Da sam ja na njegovom mjestu, otišao bi u Europarlament za prej…. pare.

A Podravci je ionako srednjeročno zagarantirana prodaja.
Kratkoročno ne vjerujem u to jer je cijena preniska.
Danas bi se postigla cijena koja je realna vrijednost samog Belupa…

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???



Skinuto s fejsbuka podravskog lista…

I kamenac, što kažeš na ”novu” upravu?
[/quote]
Kod nas je postalo normalno da saborski zastupnici, političari po profesionalnom zanimanju bez dana iskustva u menadžerskim vodama, preuzimaju firme poput Podravke. I to po političkom dekretu.
Ja sam, naivac, stvarno vjerovao da se Kukuriku vlast neće baš tako ponašat.
Bio sam u zabludi…

hate red

Zadnjih dana raste interes za ovu dionicu! Kupnja jača, iako je još uvijek suzdržana!

O moj bože, dolazi Mrle:
http://www.vecernji.hr/biznis/mrsic-podravku-zeli-uci-s-pola-milijarde-kuna-akvizicije-clanak-369508


O moj bože, dolazi Mrle:
http://www.vecernji.hr/biznis/mrsic-podravku-zeli-uci-s-pola-milijarde-kuna-akvizicije-clanak-369508

No comment.

[bye]

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Neslužbeno – cijela uprava je efektivno sa 1.2.2012. dobila razrješnicu.

Bit će veselo 🙂

Da li se zna što za belupo – neslužbeno?


Da li se zna što za belupo – neslužbeno?

promjene.
i to brzo.

hate red

dali je taj " Mrle" dobar za nas dioničare ili ne? ako ko zna? i razloge?

odličan!
kakav bi bio profesor obrane i zaštite, profi političar, saborski zastupnik kao menadžer nego iz-vr-stan!

hate red


odličan!
kakav bi bio profesor obrane i zaštite, profi političar, saborski zastupnik kao menadžer nego iz-vr-stan!

Ne zajebavajte, Mrle je i novinar. Dakle, ne samo da će obraniti i zaštiti Podravku, već će i javnosti objasniti kako je to učinio.

No, da sam Milanović, ne bih Mrletu samo tako dao da dođe na čelo Podravke. Ja bih raspisao javni natječaj da svi imaju jednaku priliku. Stavio bih tri uvjeta:

– VSS
– rastavit i sastavit vojnu pušku M48 u roku od minute
– napisati sastavak Kako sam proveo zimske praznike

New Report

Close