PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
20.382
129
156,00
157,50
1,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mislim da ce mirovinci morati dati javnu ponudu za dionice podravke zbog zajednickog djelovanja

a kako će im to dokazati? nisu dali zajedničku ponudu nego je svatko kupovao za sebe po različitim cijenama….jer po toj logici svi mi koji smo kupovali kad i fondovi smo zajednički s njima djelovali? ma hajde ….



Mislim da ce mirovinci morati dati javnu ponudu za dionice podravke zbog zajednickog djelovanja

a kako će im to dokazati? nisu dali zajedničku ponudu nego je svatko kupovao za sebe po različitim cijenama….jer po toj logici svi mi koji smo kupovali kad i fondovi smo zajednički s njima djelovali? ma hajde ….
[/quote]

Na primjer primjera, ako nekaj zajednički naprave u sklopu NO-a. Pogledajte slučaj TNSA.





upravo mi je nevjerovatno da osim mene i dinka nitko ne prepoznaje stvarni potencijal ovog giganta [huh]

U cemu je taj potencijal ?
[/quote]

u dizanju cijene hrani…..gigantskom [wink]
[/quote]

Hiperinflacija je dakle potencijal… Dobar, dobar…
[/quote]

kolega ja uopće nisam spominjao hiperinflaciju…… mislio sam na dizanje cijene hrane u metalu a ne novcu…….

što znači da ćete vi biti i gladi i žedni…… [bye]




Mislim da ce mirovinci morati dati javnu ponudu za dionice podravke zbog zajednickog djelovanja

a kako će im to dokazati? nisu dali zajedničku ponudu nego je svatko kupovao za sebe po različitim cijenama….jer po toj logici svi mi koji smo kupovali kad i fondovi smo zajednički s njima djelovali? ma hajde ….
[/quote]

Na primjer primjera, ako nekaj zajednički naprave u sklopu NO-a. Pogledajte slučaj TNSA.
[/quote]

kolega da niste vi onaj tip što je svojevremeno govorio o 11.000 kuna dividende na tnsa [huh]


kolega da niste vi onaj tip što je svojevremeno govorio o 11.000 kuna dividende na tnsa [huh]

Slobodno prekopajte arhivu foruma. TNSA spominjem jer je korisno pročitati Hanfin zaključak o zajedničkom djelovanju. Uostalom, slično je i s Dalekovodom.



kolega da niste vi onaj tip što je svojevremeno govorio o 11.000 kuna dividende na tnsa [huh]

Slobodno prekopajte arhivu foruma. TNSA spominjem jer je korisno pročitati Hanfin zaključak o zajedničkom djelovanju. Uostalom, slično je i s Dalekovodom.
[/quote]

he,he,lebowski znači ti si taj,,,
[wink]

POKRET OTPORA

Cini se da INKA nije zaprimila nalog na vrijeme …

http://www.poslovni.hr/vijesti/pecik-htio-sam-ljetos-podravku-ali-to-je-bilo-prodano-ispod-stola-191989.aspx

ništa od javne ponude:

Nakon što su mjesecima u medije puštana upozorenja da će Hanfa ispitivati preuzimanje Podravke od mirovinskih fondova, odluka je naposljetku pala: zajedničkog djelovanja nije bilo te fondovi ne trebaju podnijeti ponudu za preuzimanje iako imaju gotovo 30 posto dionica.

http://www.poslovni.hr/vijesti/kad-hanfa-izgubi-kompas-nastaje-kaos-192256.aspx

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



I sad vi ulažite u Podravku…
A još kad vidite ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/vitkovic-prijavljen-da-je-2008-ostetio-podravku-zbog-hss-a-clanak-353247

To samo znači da je Mrle krenuo po svoje. Upečatljiv je naslov u današnjem Globusu:

Želi samo jedno: Podravku
[/quote]

Mrle će izgleda dobiti što je i htio?
http://www.business.hr/kompanije/kukuriku-koalicija-mrsicu-daje-podravku-a-jurcicu-nadzorni-odbor-ine

Ako Mrle bude predsjednik to je dobro jer slijedi dokapitalizacija tvrtke za koju se on zalagao i preuzimanja u srbiji


Ako Mrle bude predsjednik to je dobro jer slijedi dokapitalizacija tvrtke za koju se on zalagao i preuzimanja u srbiji

Mislim da ni od dokapizalizacije ni od akvizicija neće biti ništa.
Što se dokapizalizacije tiče, tu bi trebala sudjelovati i država, u što je teško povjerovati s obzirom na trenutno stanje.
Realno, Podravki ne trebaju nove akvizicije jer je ionako preglomazna i neorganizirana.
Treba im jedno dobro čišćenje i preslagivanje, možda i prodaja djelova firme.

Skinuto s fejsbuka podravskog lista…

hate red

New Report

Close