PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,21
112.628
721
155,00
157,00
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nestalp kupnje!!!!

gledam i ne vjerujem…….ovako vrijedna firma a tema na šestoj strani……a oko je na nju bacio yx, kako kaže kolega twixer……dinko otima svaki dan s bida i sa asku……..moram malo provjeriti svoje insaj info izvore da vidimo što se tu sprema……..friščić je bivši…….ovo je pitanje trenutka kad če biti neprijateljskog preuzimanja……..pa ne sjedi polančec bez veze u zatvoru…..

majku mu staru….


Nestalp kupnje!!!!

to je klasična zamka kakve dinko i ja stalno radimo kad kupujemo…..svako četvrti dan se maknemo s kupnje tako da preplašimo špacu i ekipu iz konkurentskih fondova……da nam ne bi slučajno kvarili posao……

http://www.poslovni.hr/vijesti/bildaju-dobit-a-rade-ispod-plana-191440.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


http://www.poslovni.hr/vijesti/bildaju-dobit-a-rade-ispod-plana-191440.aspx

Evo, prema mojoj teoriji zavjere to Linić slama Mršića da se dotični na vrijeme odrekne koncepta socijalističkog samoupravanja u Podravci.

A opet, može bit i da se HSS-ovcu Vitkoviću sapuna daska, ne bi li ga se zamijenilo SDP-ovim kadrom.


http://www.poslovni.hr/vijesti/bildaju-dobit-a-rade-ispod-plana-191440.aspx

to je tek dokaz kakva blistava budućnost čeka giganta iz koprivnice…….zamisli kad krenu proizvoditi u četiri smjene……..i to za izvoz…………..a tečaj bude 20 kuna = 1 euro

kolega volksbank jer vi čitate izvješća ili vjerujete člancima? Podravka neće još dugo biti zlatna koka. A vrlo vjerojatno će je biti i po 200kn ako crobex nastavi klizat

Tekst je čisti promašaj. Pobrkani lončići.
Novinar Poslovnog uspoređuje devetomjesečnu proizvodnju s godišnjim 12-mjesečnim planom!
Pa tako piše da je Vegete u devet mjeseci proizvedeno čak 18 posto manje od plana. Ali ne navodi da je riječ o GODIŠNJEM PLANU PROIZVODNJE.
Ako je, dakle, u tri kvartala proizvedeno 82 posto od GODIŠNJEG plana, to znači da je plan PREMAŠEN za 82 posto – 75 posto (tri kvartala od 100 posto su 75 posto) = 7 posto.
Daklen, štovani novinari Poslovnog, Podravka je proizvela 7 posto više Vegete od planiranih količina.

PS
Ovo je samo za Vegetu, da sad ne ulazim u druge navedene brojke u tekstu.

hate red

što zna novinar koliko traje godina…….možda ova završi ranije…….
ja te izvještaje uopće ne čitaam……izvještaj je takav kakav je…..to je prošlost a burza uvijek gleda u budućnost…..a ona je u hrani i energiji……a hrana je ujedno i energija……. [smiley]


kolega volksbank jer vi čitate izvješća ili vjerujete člancima? Podravka neće još dugo biti zlatna koka. A vrlo vjerojatno će je biti i po 200kn ako crobex nastavi klizat

oprostite kolega tek sad vidim vaše cijenjeno pitanje…..ali evo odgovorio sam vam u prethodnom postu a da nisam uopće znao što ste me pitali [wink]
a što se tiče pada cijene…..jedva čekam da još padne……samo da mi gospodin novoselec ne pokupi sve ispred nosa….. [lol]

upravo mi je nevjerovatno da osim mene i dinka nitko ne prepoznaje stvarni potencijal ovog giganta [huh]

Prepoznat ce ga oni vrlo brzo

New Report

Close