PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 22:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
35.550
225
158,00
159,00
0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bid se siluje pod svaku cijenu. Opasno smo blizu jedne dugoročne trend linije.
Samo, gro današnjeg volumena je prošlo po asku, a ne po bidu, što je i logično, jer je bid šupalj do bola.
I sad treba malo razmisliti. Zašto netko lupa po asku sa 500k, da bi mu cijena kasnije bila srušena?

Sutra je dan D za podravku


Sutra je dan D za podravku

pa i nije, tih 10% dionica ništa ne rješava…. ali ako uđe netko sa trane bit će zanimljivo

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

pa zato i kazem to ce se idesiti najvjerojatnije

do sutra…..



ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…
[/quote]

Nemaju nikakve veze jedan s drugim
[/quote]

ajd… hoćeš se kladit u suprotno?

Strateški partner ili OPET MF-ovi????
tik-tak-tik-tak [pray]

ja sam sto posto siguran da je neka strana kompanija dala ponudu sad da li je najbolja to cemo vidjeti.

mirovinci.
cijena u ponudi 320 kn

hate red


mirovinci.
cijena u ponudi 320 kn

tvoja procjena ili…?

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



mirovinci.
cijena u ponudi 320 kn

tvoja procjena ili…?
[/quote]

ne, načuh danas od nekih brokera…

hate red




mirovinci.
cijena u ponudi 320 kn

tvoja procjena ili…?
[/quote]

ne, načuh danas od nekih brokera…

[/quote]

nego koliko je koštala ta načujnost, ako je besplatna da nebude preskupa ?

Nekako svih ovih skoro 3000 komada na asku do 320 izgleda ništa nisu čuli ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close