PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 03:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
157,50
158
1
158,00
159,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ponude su tajne ko da vecu ponudu i ako kupi sve ima prednost

danas na asku velika količina za prodati,vjerojatno fondovski dogovor,po meni još dugo na ovim razinama

Izgleda da samo jelka2 i ja očekujemo rast?

Naravno da je velik potencijal ovdje, ako ne danas onda za koju godinu. Javi li se koji strani fond, mogla bio dionica kretkoročno i preko 400 kn, što je kojih 25% na ovu cijenu. Uglavnom, ne budu li za…. li opet političari, ovo će biti profitabilna firma i tada ova cijena predstavlja korektan ulaz. Smatrate li da će politika opet drmati prodajte, tad bi dionica mogla dolje. Jednostavno as kejik 🙂


jelka, nitko nece uci.
mirovinci su vec sve dogovorili…

i ja mislim da jesu… i to radi zataškivanja svega znano/neznanog te "svih aktera" afere spice…
ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?


Naravno da je velik potencijal ovdje, ako ne danas onda za koju godinu. Javi li se koji strani fond, mogla bio dionica kretkoročno i preko 400 kn, što je kojih 25% na ovu cijenu. Uglavnom, ne budu li za…. li opet političari, ovo će biti profitabilna firma i tada ova cijena predstavlja korektan ulaz. Smatrate li da će politika opet drmati prodajte, tad bi dionica mogla dolje. Jednostavno as kejik 🙂

bitno je da se riješi neizvjesnost oko ovih 10%, bit će slično kao kod ADPL, ući će jači igrači i nakrcat se pa čekati rasplet priče jer Podravka će se u skoro vrijeme privatizirati. ne može HR biti ovako zadužena, a da i dalje ne prodaje firme poput Podravke koje joj nisu od strateškog interesa. osim toga, HSS ispada iz vlasti nakon izbora, a on je bio glavna prepreka privatizaciji
sve u svemu, za koji mjesec bit će ovdje lijepi [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Po mom skromnom mišljenju počelo je iskrcavanje Polančeca i ostalih spajsovaca da spase što se spasiti može. Dat će oni i po 250 a možda i niže. Oni su to sitno platili ako i nisu dobili skroz badava zbog usluga "čuvanja" ostalih dionica na Malti.
Vi kako hoćete.
LP


Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

Još sutra ćemo imati ovakav pritisak na prodaji.
Psihološki jako bitno za formiranje cijene od strane neželjenih investitora u javnoj ponudi za OTP-ov paket. Mislim, ako je ovoliko na prodaji po 315-320, zašto bi moja ponuda bila veća.
Žrtvuje se par tis.komada za viši interes.
Ovime se radi šteta Podravci, a vidjet ćemo kome je bio interes, i to već sutra.

ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…



Gotov 4000 dionica prva dva naloga na asku ( prvi je skriven ), što je takva sila ?

Još sutra ćemo imati ovakav pritisak na prodaji.
Psihološki jako bitno za formiranje cijene od strane neželjenih investitora u javnoj ponudi za OTP-ov paket. Mislim, ako je ovoliko na prodaji po 315-320, zašto bi moja ponuda bila veća.
Žrtvuje se par tis.komada za viši interes.
Ovime se radi šteta Podravci, a vidjet ćemo kome je bio interes, i to već sutra.

[/quote]

Može biti, ali ask se još podebljao i još novih skrivenih naloga ima .

Pa logično pitanje je zašto formalno spuštaju cijenu, a stavljaju skrivene naloge, pa to neide zajedno?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?

Pardoniram, ali Krešimir Štimac iz TOP10 VLDS nije Dubravko Štimac, PU PBZ CO OMF-a 🙂
Da li su u rodu? Ne znam da jesu, ali čak da i jesu, to nema veze jedno s drugim…
[/quote]

Nemaju nikakve veze jedan s drugim

New Report

Close