PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 10:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,48
3.487
22
159,00
159,50
0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/podravka-neto-dobit-u-prvom-kvartalu-uzletjela-239%25,110163.html

Odlično

samo da još ugase proizvodnju i dobit će biti još i veća 🙂

neznam kolege jeste li primjetili po dućanima ali uglavnom kukuruz u konzervama i druga konzervirana roba su uvoz iz mađarske… nevjerojatno na što je jedna podravka spala

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

pazi ovu babarogu na asku…….

3808 komada po 320kn …Je li to OTP odlucio rjesiti se Podravke na Burzi??

...


samo da još ugase proizvodnju i dobit će biti još i veća 🙂

neznam kolege jeste li primjetili po dućanima ali uglavnom kukuruz u konzervama i druga konzervirana roba su uvoz iz mađarske… nevjerojatno na što je jedna podravka spala

Podravka vec jak odugo uvozi sirovinu, posebice za konzerviranu hranu, jer kod nas nema dovoljno organiziranih proizodjaca koji bi mogli ponuditi dovoljnu kolicinu..tak da to i nije neka novost..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Koliko dobrih vijesti, a još ništa od porasta cijene dionice.
Netko sa velikom količinom zaustavlja uzlet.
Čeka se ravnopravan kupac, a do tada smo na 320 kn.

Što bolji FI to veći minus to ja ZSE bravo majstori

evo malo novosti za JUHOLJUPCE [wink]

Podravkina juha najbolja u Rusiji

Podravkina Kokošja juha s tjesteninom proglašena je najboljom juhom na tržištu Rusije, prema istraživanju prvog kanala ruske javne televizije, priopćeno je iz Podravke.

Riječ je o istraživanju u segmentu juha u vrećici provedenom tijekom travnja. U Rusiji se Podravkine juhe prodaju više od 40 godina.

Podravka ističe da je u protekle tri godine udvostručila svoj tržišni udio u segmentu juha u vrećicama na tržištu Rusije. U Rusiji se trenutačno prodaje 13 različitih vrsta juha od kojih su mnoge razvijene isključivo za rusko tržište (šči, boršč, harčo). Podravkine juhe su krajem prošle godine postale tržišni lider u gradu Moskvi

p.s. nemam dionice ali …. [wink]

Evo nešto za dobro jutro Podravkašima. Stižu kinezi…….

“Miroslav Vitković čelni čovjek koprivničke Podravke najavljuje mogućnost jedne od najvećih greenfield investicija u Hrvatskoj te otkriva planove o Podravkinu širenju na tržište najnapučenije zemlje na svijetu
Vitković: Kinezi bi u Koprivnici gradili tvornicu….”

http://www.vecernji.hr/vijesti/vitkovic-kinezi-bi-koprivnici-gradili-tvornicu-clanak-280208

marcello

Hvala kolega na odličnoj ocjeni. Mislim da ćete sutra lupati po nalozima….. [proud]

marcello

Vidi Jožu kako se hvali:

http://www.jutarnji.hr/josip-friscic–jadranka-kosor-je-zeljela-prodati-podravku/941691/

Ja joj nisam dao da proda Podravku, ja sam pobornik samoupravljanja…

Ovo mora da pukne.
Ako nešto vrijedi na ovoj burzi to je Podravka.
Rusija, Kina, Poljska itd…., brendovi, izvoz 59%, povećanje prihoda, sanacija financijskih posljedica
afera, potencijalna meta preuzimanja (pustimo Jožu da skuplja glasove i tako ga nema iza izbora),
svjetska kriza hrane…

problem nije Joža, već što ni oni koji dolaze poslije jože neće htjeti prodati Podravku. Mršić je X puta izjavio da dražva mora ostati u Podravci. ja bih volio da je on samo jedno provincijsko laprdalo i da će Podravka poslije izbora na prodaju, ali ne bih se kladio u to.

New Report

Close