PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 11:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dakle zna se da netko preko OTP-a ulazi u Podravku.Tko ,još se ne zna al ,rekao bi Špaco,očekuje sa penetracija i ekstaza……….U svijetlu navodno vrlo dobrog 1Q i priče o OTP-u moguć je porast cijene dionice.Osobno draže mim je da jutros nije poletila previsoko,očito su ljudi oprezni i ne uzimaju zdravo za gotovo ovu vijest.Mislim da ovo kazuje da je na ZSE ova recesija bila solidan filter investitora.Oni koji su opstali prilično su oprezni.

da nije fructal 🙂 šalim se naravno.

http://www.fructal.si/izdelki/

da nisu mozda nesto lero-fructal-podravka dogovarali?

ja mislim da bi mogla biti u igri opet norveski prehrambeni div rieber&soon ako je tako bit ce odlicno

Veća cijena Podravke -ima za cilj rješenje dijela OBAVEZA Podravke , afera o kojoj slušamo već dugo.

Po meni- Prije toga slijedi RAZDVAJANJE – PODRAVKE I BELUPA!

Tek kad se razdvoje…ima smisla razmišljati o planovima SAME PODRAVKE. Ponovim-
PODRAVKU ŽELI TODORIĆ , A BELUPO TEDESCHI !

Treći igrač je poželjan!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zašto isključujete SRBE i DELTU? Taj paketić dionica lako kupi svaka europska prehrambena kompanija .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

nastavak istraga oko podravke:

Podravka—adria

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/trojica-uhicena-zbog-malverzacija-oko-podravke-i-adrije,107565.html

Dokle će se više krasti iz ove tvrtke?


Dokle će se više krasti iz ove tvrtke?

Lopovluk je duboko duboko usađeni dio mentaliteta ove kompanije (svih njenih struktura/razina). To ja odavno govorim, za ovu firmu i za HEP ravnopravno.
Možda u RH postoji i kriminaljnijih organizacija od ove dvije, ali prema onome što ja vidim, što ja čujem, što kažu ljudi koji se čine iskrenima i poštenima: HEP i Podravka već su duže vrijeme vrhunac kriminala Lijepe naše.

Meni osobno je neopisivo drago što se ove stvari razrješavaju. Na kriminal sam alergičan. Ne podnosim nepoštenje, ne podnosim lopovluk. Iznad svega mrzim lopovluk. Lopove treba oštro kazniti. Tako oštro da nikome u RH više nikada ne padne na pamet baviti se lopovlukom!



Dokle će se više krasti iz ove tvrtke?

Lopovluk je duboko duboko usađeni dio mentaliteta ove kompanije (svih njenih struktura/razina). To ja odavno govorim, za ovu firmu i za HEP ravnopravno.
Možda u RH postoji i kriminaljnijih organizacija od ove dvije, ali prema onome što ja vidim, što ja čujem, što kažu ljudi koji se čine iskrenima i poštenima: HEP i Podravka već su duže vrijeme vrhunac kriminala Lijepe naše.

Meni osobno je neopisivo drago što se ove stvari razrješavaju. Na kriminal sam alergičan. Ne podnosim nepoštenje, ne podnosim lopovluk. Iznad svega mrzim lopovluk. Lopove treba oštro kazniti. Tako oštro da nikome u RH više nikada ne padne na pamet baviti se lopovlukom!
[/quote]
Ima jedna zemlja u africi gdje lopovima (ukradeš kokoš, npr.) sijeku šake. Ovo bi bilo dobro ugraditi u naš zakon, iako se osobno ne slažem sa takvim brutalnostima, ali za naš mentalitet bi valjda ovo bilo jedino što bi spriječilo krađe….

dakle, vrlo važna infromacija – Podravka želi pogon u Srbiji…danas bi moglo biti živahno

Vaš link

Ovdje ne samo da se ništa ne dešava, nego i grafovi TA pokazuju da se ništa neće desiti ??????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovdje ne samo da se ništa ne dešava, nego i grafovi TA pokazuju da se ništa neće desiti ??????????

hoće, hoće…
otp uskoro prodaje svojih 10,6 posto.

hate red

New Report

Close