PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 13:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
34.760
220
158,00
159,00
0,32%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/siromasni-ce-skapavati-od-gladi-cijene-hrane-najvise-u-povijesti/536218.aspx

Postano na Podravku, a odnosi se i na druge prehrambene tvrtke.
Sindikati već traže nekakva povjerenstva za cijene,a todex (da ne velim nešto drugo) se pobrinuo da osigura površine.

Dalje neću, da me my moon ne prozove za kuhanje, ko prošli put.

Pozdrav i nedajte svoj komadić zemlje nego ga obradite

ma nikoga ja ne prozivam…. jedna od verzija koje kruže birtijom je da Podravka neće rasti dok se ne raspetlja Spice. rast dionice bi ulančene navodno ( o tome se i pisalo) moglo odlančit. Bilokakobilo lančili/ne lačili ide samo u prilog da se oko ove dionice kuha. pretpostvaljam da kad je skroz izađem ona će i definitivno narasti.

onda onda izadji sto prije

my,

ne bih htjeo vređati , no Podravkina dionica je gotovo podjednako dosadna ko KODT; stalno se melje kako posluje vako nako, izvozi, poznata je vani i unutra, zaposlenici su pametni a dionica davi ko mrežasti piton. Baš sam se ponado kada nam je naša forumska aristokracije krenula dizat KODT , da će možda i ovaj ljenjivac pokazat znakove života, no nit od KODT ni od PODR ništ.

U narodu, kada je lažan poziv na velku nuždu reknu " Dinar dadoh, prevarih se grdno".

budite sretni da se dionica tako ponasa. predjite na nesto sto vam budi vise adrenalina, free to go.

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/zoellick-hrana-ce-biti-sve-skuplja,104419.html

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/jim-rogers-nestabilnosti-ce-biti-sve-vise%2c-zato-ulazem-u-robe-i-valute,104413.html

Ma sve oke, nisam nikoga htjeo živcirati. No činjenica jest da se u taj meganalog na 325 zabijaju ko muhe na šoferšajbu. što se bujanja prehrabenih dionica tiče i to je istina, podravki na sramotu, čak i birtićeva Lura raste.

joj Moon, pa moras znati da je to cijena obrane od losenamjernih fondova koji su htjeli kupovati dionice dobre kompanije. To su nasi andjeli, mi mozemo mirno spavati dok oni misle na opce dobro i brane nas od tamo nekih norvezana, iz neke tamo norveske, neka cudna zemlja s besramno malo korupcije, odvratno. Eto, podravka se ne srami, a zasto cijena ne divlja, mozda ima veze s tom "transparentnom" obranom, svi za jednog jedan za sve, sve u interesu gradjana RH, cista ljubav, volonterstvo čak. eto zasto dionica je gdje je. (Ironija neizbjezna).

strpljeni spaseni strpimo se jos malo do velikog uzleta

my,

ma nikoga ja ne prozivam…. jedna od verzija koje kruže birtijom je da Podravka neće rasti dok se ne raspetlja Spice. rast dionice bi ulančene navodno ( o tome se i pisalo) moglo odlančit. Bilokakobilo lančili/ne lačili ide samo u prilog da se oko ove dionice kuha. pretpostvaljam da kad je skroz izađem ona će i definitivno narasti.

Ma zar nije cijena rasla baš zbog afere Spice?? Čim veća cijena to manji gubitak Podravki na ovim dionicama.

odgovor na prvo pitanje: NE. odgovor na drugo pitanje: DA.

Citaj:Vaš link

New Report

Close