PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
155,00
9.765
63
153,00
155,00
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


bila bu i podravka dobra ak Adris poludi

Slažem se, jedino da poludi uprava Adrisa krenula bi Podravku. Srećom, tamo su inteligentni i provjereni ljudi pa nema straha [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Imam osjećaj da ovo ide danas preko 300 , a sutra i više.

ide, ide…evo je već na 292 sa cijelih 5 komada [lol]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

fino istresanje na ovom mastodontu
to je dobro za ove optimiste koji misle da podravka vrijedi 900 kn jer mogu “jeftino” dokupiti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dogovoreni prekrcaj , a moglo bi se reći fini ukrcaj. Podravka je ponovno u fokusu kao mogući objekt preuzimanja.

I opet fondovi žele spustiti cijenu da im ne pobjegne da se mogu ukrcati..nevjerovatno koje su to manipulacije [sealed]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


fino istresanje na ovom mastodontu
to je dobro za ove optimiste koji misle da podravka vrijedi 900 kn jer mogu "jeftino" dokupiti

Juče na Dnevniku su spominjali i dokap kao jedan od izlaza za ovo s OTP tak da ne zadiru u dobit.Niko to ne spominje kolko vidim.Meni to opće nije skroz nerealna šema za ovu firmu.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Ako je OTP preuzeo a nije dogovorio prodaju dionica Podr, onda nema hebene šanse da se ova zadrži na 280!
Jedina šansa da se OTP riješi dionica su im interni dogovori na štetu proračuna RH ili Podravke, međutim, ako im ovi ne ulete onda će ovdije nastati masakr a današnje trgovanje je očiti dokaz da su si vukovi već počeli pripremati teren.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Gledajte, uz OTP i pomoć Fima/Validus/Mimi sve je moguće.

PA i da se cijena napumpa na odgovarajuću.

Manje godina zatvora će Poli dobiti.

Hohohoohoh

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

SEEbiz DOZNAJE
Ekskluzivno: Mirovinci uz potporu države kupuju OTP-ov udjel u Podravci
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/ekskluzivno-mirovinci-uz-potporu-drzave-kupuju-otp-ov-udjel-u-podravci,96284.html

Ekskluzivno: Mirovinci uz potporu države kupuju OTP-ov udjel u Podravci
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/ekskluzivno-mirovinci-uz-potporu-drzave-kupuju-otp-ov-udjel-u-podravci,96284.html

S druge strane, Podravka će uskoro vjerojatno morati ići u dokapitalizaciju ……


Ekskluzivno: Mirovinci uz potporu države kupuju OTP-ov udjel u Podravci
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/ekskluzivno-mirovinci-uz-potporu-drzave-kupuju-otp-ov-udjel-u-podravci,96284.html

S druge strane, Podravka će uskoro vjerojatno morati ići u dokapitalizaciju ……


Majko mila
da mi je znati ko bi ovo uopce htio dokapitalizirati…ja bi pristao po 1 kunu, s time da za svaku postojecu dobijam 5 po 1 kunu i garanciju otkupa po 200 kn…ma i onda bi se razmisljao…
Pa nije to atgr pa da se dokapitalizira po 3 booka..
Sva sreca da pametni Tedeschi nije kupio ovog mastodonta

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close