PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
156,46
205.428
1,313
155,00
158,00
-0,63%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


PODR-R-A: 4 kv. 2009 konsolidirano revid.
kvartalno – Prihodi:-7% Oper. dobit->Oper. gubitak:-291,1M
kumulativno – Prihodi:-2% Oper. dobit->Oper. gubitak:-154,3M

uhhh

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

KATASTROFA
Podravka: Gubitak prošle godine 288,05 milijuna kuna!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/podravka-gubitak-prosle-godine-288%2c05-milijuna-kuna!,72696.html

pa to je ocekivano 281,2 mil kuna je ocekivan gubitak

Kumovi zajedno u Remetincu..Prlog, Šestak i Polančec..ko da su si sami birali s kim hoće biti u zatvoru. Treba još četvrti za belu, ko bi to mogao biti? Sumnjam na jednoga. [thumbsup]

friscic ili sanader tecaji 5,60(1) 1,20(2)


Kumovi zajedno u Remetincu..Prlog, Šestak i Polančec..ko da su si sami birali s kim hoće biti u zatvoru. Treba još četvrti za belu, ko bi to mogao biti? Sumnjam na jednoga. [thumbsup]

taj ne zna belu.
samo briškulu.

hate red

Naštancati toliki gubitak a tržište to nagradi s porastom cijene,to se događa samo kod nas.Ispada da je to prvoklasna dionica kada neki plačaju toliku premiju,umjesto oštrog pada vrijednost raste,možda zbog OTP banke?

obožavam strvine-posebno ovce

Evo cijena porasla. Valjda se čeka sanacija određenih dugova. Imaju SMS iz kojeg možda izvuku nešta. Pa imaju brend najboljih ribica. A možda će neko i u preuzimanje. 400000,00 prometa.Izgleda da je manje crno no što se misli.


Naštancati toliki gubitak a tržište to nagradi s porastom cijene,to se događa samo kod nas.Ispada da je to prvoklasna dionica kada neki plačaju toliku premiju,umjesto oštrog pada vrijednost raste,možda zbog OTP banke?

Jeste li pročitali FI podravke za 2009? Ja nisam cijelo, ali ima zanimljiv brojeva. Naime, podravka u redovnom poslovanju ima solidan plus, da bude jasno ko dan.

kupio sam malo ovog gubitaša bez obzira što je pušiona garantovana.
ja sam socijalno osjetljiv patriota, Hrvat, katolik i moram pomoći mirovinskim fondovima jer su zaglibili do ramena.hihihih uz još neke forumaše.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



Naštancati toliki gubitak a tržište to nagradi s porastom cijene,to se događa samo kod nas.Ispada da je to prvoklasna dionica kada neki plačaju toliku premiju,umjesto oštrog pada vrijednost raste,možda zbog OTP banke?

Jeste li pročitali FI podravke za 2009? Ja nisam cijelo, ali ima zanimljiv brojeva. Naime, podravka u redovnom poslovanju ima solidan plus, da bude jasno ko dan.
[/quote]

Solidan plus iz prehrambenog ili farmaceutskog poslovanja?

Ideje naše benzin Vaš!

farmacutika rast prihoda 3%, ukupni pad prihoda mislim 2% ili vise, pardon ako grijesim. Ima neki pad i 30% u prihodima u nekoj stavci…ali nisam mislio o rastu generalno, nego to da je podravka (letimično gledajući) zdrava i da zapravo ima profit (kakav takav) u svemu sto radi i da nije gubitas. 100 mil kn dobiti de facto! 388 mil kn rizicne transkacije, gubici itd..Svidio mi se nastup Jurcica neki dan u interview-u kapital network-a dva dan prije FI, stvarno covjek ima dobre zivce i fair play igra. U tijeku je donosenje pravilnika o tekucem nadzoru poslovanja da se ne bi vise ikad dogodile takve transakcije. Ima i stavka o 200 mil kn operativne dobiti (sto ja ne razumijem jer nisam ekonomist), no eto učim pomalo. Jos jedna izjava Ljube Jurcica u tom interview-u (svaka cast kako reklamira kompaniju):"Koja bi to komapnija u Hrvatskoj prezivjela 388 mil kn neplaniranih gubitaka u jednoj godini?" Naravno da ih ima, ali podravka je mnogo zilavija kompanija od onih koji bi je rado pokusali kupiti, a mozda bi im mnogo prikladnije bile neke druge akvizicije no o tom po tom. Podravka bi trebala biti najjaca preh kompanija pojedinacno u Hr. BTW, svaka cast ledu.

New Report

Close